Zákaznícka podpora: earplugs@earplugs.sk

Alpine Plug&Go (Nová verzia)

Kód: 1000
Novinka
Značka: Alpine
€8,89 €7,41 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2019
  • extrémne pohodlné penové štuple do uší
  • užívateľsky príjemné vďaka zaoblenej špičke
  • svietivo červená farba
  • 5 párov štupľov spolu s puzdrom
  • padne do každého ucha
  • extrémne vysoké utlmenie!

Detailné informácie

Podrobný popis

Penové špunty 

Chrániče sluchu by mali svojmu užívateľovi poskytovať vysokú úroveň pohodlia, ponúkať výborné utlmenie hluku a musí byť jednoduché na zasúvanie. Štuple Plug & Go sú vyrobené zo super mäkkého materiálu, ktorý je dobrou voľbou pri použití na spanie, študovanie, počas koncertu alebo pri hre na nástroje, jazde na motorke, pri pretekoch alebo keď pracujete okolo domu. 

Pre spotrebiteľov je veľmi jednoduché si zvyknúť na nosenie jednorazových štupľov do uší. Nie sú drahé, obzvlášť s ohľadom na alternatívu trvalej straty sluchu. Práve preto spoločnosť Alpine vynaložila úsilie na to, aby splnila tieto požiadavky na trhu.

Alpine Plug and Go Pěnové špunty do uší červené barvy obsahVlastnosti

Každé balenie ponúka 5 párov štupľov do uší. Navyše v balení nájdete aj plastové puzdro na nosenie pre hygienickú ochranu vaších špuntov. Puzdro na nosenie možné pripnúť ku kľúčom, tak aby ste mali špunty stále so sebou.

Alpine Plug and Go Pěnové špunty do uší pouzdroÚdržba

Štuple do uší Plug & Go môžu byť použité raz alebo viackrát. Dlhodobé použitie jedného páru penových štupľov môže spôsobiť ušné infekciu.

 

Útlmové hodnoty Alpine Plug & Go v dB

 Frekvencia v Hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Stredné utlmenie v dB 31,9 37 38,3 36,8 34,6 40,1 41,3

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší proti hluku
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Červená
Materiál: Polyuretánová pena
Počet párov: 5
? SNR (Utlmenie): 35dB
Typ: Niekoľko použitie
Puzdro: Plastová tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné
Rozmery: 164 x 85 x 23 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.