JSP

Webová stránka značky: JSP

jsp_logo

 

Spoločnosť JSP®, založená v roku 1964, je medzinárodne uznávaná ako popredný výrobca inovatívnych osobných ochranných pomôcok so špecializáciou na ochranu hlavy, očí, tváre a dýchacích ciest.

Vďaka najmodernejším výrobným a testovacím zariadením v 7 továrňach na 3 kontinentoch sa spoločnosť JSP® zaviazala zlepšovať bezpečnosť, zdravie a pohodu ľudí na pracovisku po celom svete a bola zvolená európskym lídrom v oblasti priemyselnej ochrany hlavy.

Prostredníctvom veľkých investícií do výskumu a vývoja a počúvaním koncovým užívateľom JSP® neustále posúva vývoj produktov na nové úrovne a navrhuje vysoko inovatívne oceňované produkty, ktoré fungujú na najvyššej úrovni aj v extrémnych prostrediach po celom svete.

JSP® oceňuje, že ochranné pomôcky musia byť pohodlné na nosenie a zabezpečuje, že ich výrobky sú ľahké, ľahko ovládateľné, kompatibilné a sú integrovanejšiu, aby vyhovovali iným ochranným pomôckam. 

1 položiek celkom
Swiss one coverlite oranžové
€42.63

ľahká konštrukcia určené k ochrane pred UV a intenzívnemu modrému svetlu je možné používať pred spaním pre lepší spánok ochrana proti poškriabaniu červené sfarbenie

295

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom