JSP

Webová stránka značky: JSP

jsp_logo

 

Spoločnosť JSP®, založená v roku 1964, je medzinárodne uznávaná ako popredný výrobca inovatívnych osobných ochranných pomôcok so špecializáciou na ochranu hlavy, očí, tváre a dýchacích ciest.

Vďaka najmodernejším výrobným a testovacím zariadením v 7 továrňach na 3 kontinentoch sa spoločnosť JSP® zaviazala zlepšovať bezpečnosť, zdravie a pohodu ľudí na pracovisku po celom svete a bola zvolená európskym lídrom v oblasti priemyselnej ochrany hlavy.

Prostredníctvom veľkých investícií do výskumu a vývoja a počúvaním koncovým užívateľom JSP® neustále posúva vývoj produktov na nové úrovne a navrhuje vysoko inovatívne oceňované produkty, ktoré fungujú na najvyššej úrovni aj v extrémnych prostrediach po celom svete.

JSP® oceňuje, že ochranné pomôcky musia byť pohodlné na nosenie a zabezpečuje, že ich výrobky sú ľahké, ľahko ovládateľné, kompatibilné a sú integrovanejšiu, aby vyhovovali iným ochranným pomôckam. 

1 položiek celkom
Swiss one coverlite oranžové
€24.15 bez DPH
€29.22

ľahká konštrukcia určené k ochrane pred UV a intenzívnemu modrému svetlu je možné používať pred spaním pre lepší spánok ochrana proti poškriabaniu červené sfarbenie

Kód: 295

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie