Doplnky stravy na spanie

Doplnky stravy pre lepší spánok sú výživové doplnky, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporili kvalitný spánok a zlepšili problémy so spánkom. Tieto doplnky môžu obsahovať rôzne látky, vitamíny, minerály a byliny, ktoré sú spojené s reguláciou spánku a znižovaním problémov s ním. Odporúčame tiež dodržiavať zdravé spánkové návyky, ako je pravidelný spánkový režim, obmedzenie stimulujúcich látok a telesná aktivita pred spaním, čo môže mať tiež významný vplyv na kvalitu spánku.

Najpredávanejšie

Radenie produktov

25 položiek celkom

Výpis produktov

Lunesto Magnesium
9.57 €
Jednotková cena: 0.11 € / 1 ks

vysoko biologicky dostupná forma horčíka s vitamínom B6 pre zdravie a pohodu odporúčame užívať večer, ideálne pred spaním

11320
Lunesto Melatonin 60 tablet 1mg
6.27 €
Jednotková cena: 0.10 € / 1 ks

hormón tmy a spánku skracuje dobu potrebnú na zaspanie obsah v dennej dávke: 0,25 mg

8888
Lunesto Sleep Tea bylinný čaj 20 sáčkov
3.44 €
Jednotková cena: 0.17 € / 1 ks

6 bylín v koncentrovanej zmesi na večerné upokojenie levanduľa a pomarančová kôra pre príjemnú vôňu aj chuť ideálne 30–60 minút pred spaním ako jednoduchý rituál porciované...

14693
Allnature Lipový kvet 30g
1.96 €
Jednotková cena: 6.53 € / 100 g

lipový květ dýchání, obranyschopnost vhodné pro přípravu nálevu relaxe, spánek

11665
Lípa květ
BIO
Sonnentor Lipa kvet - sypaný čaj 35g
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (3 ks)
4.06 €
Jednotková cena: 11.60 € / 100 g

lipový kvet vo forme sypaného čaju kvetinový sladkastý obľúbený bylinný čaj výrobca: Sonnentor, s.r.o.

6702
Sonnentor Harmanček – sypaný čaj 50 g
BIO
3.66 €
Jednotková cena: 7.32 € / 100 g

kvalitné sušené kamilkové kvety skvelé liečivé vlastnosti v sypanej forme výrobca: Sonnentor, s. r. o.

6273
Dobrý večer
BIO
4.73 €

na večerný odpočinok na pokojnú noc upokojujúce medovka, list maliny a slez

4575
VitaTea večerní čaj na spánek 20 čajových sáčků
VitaTea – Čaj na večerný spánok 20 sáčkov
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (10 ks)
2.47 €

prispieva k optimálnej relaxácii pomáha udržiavať zdravý spánok obsahuje medovku

2246
2006 allnature spanek bylinny extrakt 60 cps
Allnature Spánok bylinný extrakt 60 kapsúl výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
4.11 €

zmes bylín, ktoré ovplyvňujú kvalitu spánku majú upokojujúce účinky na psychiku zmierňujú vplyv stresu a sú prírodnými antidepresívami

1503
Trime ThreoMag Magnesium L-threonát Magtein 270 kapsúl
117 €
Jednotková cena: 0.43 € / 1 ks

podpora sústredenia a hlbokého spánku regenerácia kostí a svalov aktívna vstrebateľná forma bez GMO, konzervantov, farbív jednoduché používanie

13498
NAHS Herbal-Zzzs Adaptagény pre spánok 60 kapsúl
37.72 €
Jednotková cena: 0.63 € / 1 ks

prírodný doplnok stravy podporuje spánok bez obsahu melatonínu nevzniká závislosť

12751
Sonnentor Harmanček bylinný čaj - porciovaný 18 sáčkov
3.39 €

bylinný čaj 18 sáčkov kvetinová, trpká, sladkastá výrobca: Sonnentor, sro

12088
Meduňka balení
BIO
Sonnentor Medovka - sypaný čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (6 ks)
3.47 €
Jednotková cena: 6.94 € / 100 g

sušený bylinný čaj vhodný ako teplý tak aj studený ideálny v kombinácii s ovocnou šťavou výrobca: Sonnentor, s.r.o.

6708
Štestí je sladce snít
BIO
3.63 €

harmonická čajová zmes s chmeľom, jablkom a bazalkou hodí sa k ľahším pokrmom

4580
Lunesto Magtein Magnesium L-Threonat 90 kapsúl
34.35 €
Jednotková cena: 0.38 € / 1 ks

prémiový horčík s výbornou vstrebateľnosťou pre myseľ aj odpočinok – ideálny na deň aj večer čisté zloženie – bez lepku, laktózy, farbív a GMO 30-dňová kúra – 3 kapsule...

12847
Sonnentor Anjel strážny® bylinný čaj - porciovaný 18 sáčkov
BIO
3.97 €
Jednotková cena: 0.22 € / 1 ks

bylinný čaj 18 sáčkov korenená, mätová, ovocná výrobca: Sonnentor, s.r.o.

11917
Lunesto Sleep
Akcia
19.57 € –49 %
9.96 €
Jednotková cena: 0.17 € / 1 ks

na podporu kvalitného a hlbokého spánku prírodné zložky pomôže dosiahnuť pokojný a osviežujúci odpočinok Dátum spotreby: 6/2026

11311X
Now Foods Inositol 500 mg 100 kapsúl
10.15 €
Jednotková cena: 0.10 € / 1 ks

látková výmena membránové funkcie doplnok stravy jednoduché užívanie formou kapsúl

10890

Ovládacie prvky výpisu

25 položiek celkom
Všetko skladem
Všetko skladem
pripravené na odoslanie
Odoslanie do 24 hod.
Odoslanie do 24 hod.
v pracovné dni
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 EUR
2 tis. výdajných miest
2 tis. výdajných miest
a Z boxov Packeta.sk