Štuple, čo v ušiach netlačia? Odpoveď má Alpine ThermoShape™

„Milujte svoje uši!“ Toto heslo razí firma Alpine, ktorá sa medzi výrobcami štupľov do uší roky drží na špičke. Vďaka materiálu ThermoShape™ budú vaše uši ako v bavlnke.

Alpine Thermoshape

Holandská spoločnosť Alpine je špecialistom na znovupoužiteľné štuple do uší a uspokojí nielen muzikantov a cestovateľov, plavcov, motorkárov a malé deti, ale aj všetkých, ktorí sa chcú v noci hlboko a kvalitne vyspať.


Alpine ThermoShape™: netlačí a je hypoalergénny

Ak práve vy patríte k ľuďom, ktorí majú zo štupľov do uší obavy, vyberte si Alpine. AlpineThermoShape™ je termoplastický materiál špeciálne vyvinutý tak, aby perfektne sedel v ušiach a vy ste mali aj so štupľami v ušiach to najväčšie možné pohodlie. 

Tento materiál vplyvom telesného tepla zmäkne a dokonale sa prispôsobí tvaru zvukovodu – preto v ušiach netlačí. Štuple Alpine sú nenápadné, dobre umývateľné a 100% hypoalergénne. Veľa iných znovupoužiteľných štupľov je vyrobených zo silikónu, ktorý je farbený a môže prípadne spôsobovať alergické reakcie.

Vo všetkých štupľoch Alpine tiež nájdete špeciálne filtre AlpineAcousticFilters™, ktoré tlmia škodlivé frekvencie hluku, ale tie žiaduce – napríklad hovorenú konverzáciu – do vášho ucha pustia.

 

Najobľúbenejšie štuple Alpine sú: 

  • Alpine SleepDeep – štuple na spanie tlmia bežný nočný hluk, ako sú prechádzajúce autá či dupanie od susedov. Vďaka špeciálnym filtrom ale stále budete počuť napríklad volanie svojich detí a nebudete mať pocit nepríjemného „upchatia“ uší.
  • Alpine WorkSafe – tlmia škodlivé frekvencie pri hlučnej práci, ale stále budete počuť, čo sa deje okolo.
  • Alpine Party Plug – štuple do uší na hlasnú hudbu. V ušiach ich takmer neucítite, odfiltrujú príliš hlasné zvuky a dovnútra pustia len čistý hudobný zážitok.
  • Alpine SwimSafe – tieto plavecké štuple zamedzia vniknutiu vody do ucha, zároveň budete perfektne počuť hovor alebo pokyny trénera.
Alpine SleepDeepAlpine WorkSafeAlpine Party Plug


Prezrite si ďalšie štuple do uší Alpine, napríklad do lietadla, na motorku, pre deti alebo hudobníkov.

 

Prečo znovupoužiteľné štuple?

Znovupoužiteľné štuple stačí raz za čas vyčistiť a môžu vám slúžiť dlhé mesiace. Značka Alpine deklaruje minimálne 100 použití, reálne ale pri dobrej starostlivosti vydržia dlhšie. 

Štuple, ktoré po pár dňoch nevyhodíte do koša, sú skvelou voľbou pre vyznávačov Minimal Waste štýlu a pre všetkých, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie. Ocenia ich aj tí, ktorí neradi riešia nakupovanie zásob a majú radi svoje veci pekne po ruke. 

Prečítajte si aj: Ako čistiť štuple do uší