O nás

Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na ochranu sluchu a cestovné doplnky. Máme najširšiu ponuku štupľov do uší na trhu. Od klasických penových až po špeciálne štuple z titánu alebo hliníka. Sme výhradným distribútorom cestovných vankúšikov značky Cabeau pre český a slovenský trh, a výrobca masiek na spanie Earplugs.sk. Medzi ďalšie ikony našej ponuky potom patrí americká značka cestovných doplnkov z Colorada Matador alebo Naturehike. 

Prečo u nás nakúpiť?

  1. Objednávky do 13:30 vám odošleme ešte v rovnaký pracovný deň, ostatné objednávky hneď ten nasledujúci.
  2. Máme predĺženú 30dňovú garanciu na vrátenie tovaru, takže ak vám čokoľvek nevyhovuje, môžete si to v pokoji rozmyslieť.
  3. Balíček vám dovezie Slovenská pošta, GLS, alebo si ho nechajte zaslať kamkoľvek do obľúbenej Zásilkovny. Naviac u objednávok od 50 € ušetríte za poštovné.
  4. Šetriť prírodu je pre nás dôležité, preto všetok obalový a výplňový materiál poctivo recyklujeme.
  5. A vďaka vám si držíme Modrý certifikát Overené zákazníkmi na Heureka.sk.

 

Štuple do uší

Na štuple do uší sme odborníci na slovo vzatí. Na našich stránkach nájdete aj rady a porovnávacie tabuľky, ktoré by vám mali uľahčiť výber. A ak si aj napriek tomu nebudete istí, neváhajte sa na nás obrátiť :) (e-mail: earplugs@earplugs.sk, telefón: +420 731 389 483, alebo nám napíšte priamo na Facebooku)

 our_story_spunty

Čelenky na plávanie

Všetky vyznávači a milovníci vodných športov určite ocenia neoprénové čelenky na plávanie značky Ear Brand-It, ktoré chránia pred prípadnými zápaly uší a infekciami. V kombinácii so silikónovými špunty potom poskytujú optimálnu dvojitú ochranu.

 our_story_celenky

Chrániče sluchu pre deti

Uši máme len jedny, a preto je dôležité svoj sluch chrániť. Prevencia predovšetkým. A u detí to platí dvojnásobne. Chrániče sluchu pre deti dokonale tlmí hluk a detské uši sú tak v bezpečí. V ponuke nájdete varianty pre najmenších, ale aj pre väčšie deti.

 our_story_chranice_sluchu

Masky na spanie

Ak vás trápi zlý spánok, siahnite okrem štupľov do uší aj po maske na spanie. Pouličné svetlo ani spln už nebudú vašimi nepriateľmi. V ponuke nájdete klasické masky na spanie, ale aj masky na oči s motívmi, alebo s chladiacou vložkou.

 our_story_masky

Cestovanie

Užite si cestovanie na plno s Earplugs.sk. Našou prioritou je minimalizovať váhu a množstvo, a maximalizovať úžitok a komfort. S našou výbavou vám tak stačí už len pribaliť oblečenie :)

 our_story_cestovani

Zdravá výživa

Zdravie nás baví, a tak okrem ochrany sluchu fandíme aj zdravému duchu. V našej ponuke tak nájdete superpotraviny, ako sú chlorofyl a spirulina, alebo doplnky stravy a bylinné tinktúry. Jednoducho zelená má u nás zelenú :)

 our_story_zdrava-vyziva

Ústna hygiena

Starostlivosť o naše zuby a ďasná je každodenným rituálom. Tak prečo si ho nespríjemniť. Vyskúšajte prírodnú zubnú kefku, ktorá je známa v arabčine pod názvom siwak alebo siahnite po eko sade na domáce bielenie zubov. Voľba je len na nás 

our_story_ustni