Synergy

Webová stránka značky: Synergy

 synergylogo

 

Dan Higginson, zakladateľ, založil Synergy WorldWide v roku 1999 s víziou pomôcť ostatným zanechať odkaz prostredníctvom integrity, kvality a stability spoločnosti.

 

Dan Higginson Earplugs

 

Názov "Synergy" bol vybraný, pretože najlepšie vyjadruje jednotu a preukazuje, že ľudia, ktorí spolupracujú robia firmu oveľa silnejšie ako jedinec. Daňovým cieľom bolo založiť spoločnosť, ktorá by všade pomáhala ľuďom dosiahnuť lepšieho zdravia, zbohatnúť a podporovať rast komunity v núdzi.

 

Ako sa spoločnosť rozrastá po celom svete, ľudia všade ťaží z príležitostí, ktoré Synergie ponúka a zlepšujú kvalitu svojho života.

 

Dan začal realizovať svoju víziu v Japonsku, v jednej z najzložitejších marketingových sietí. Skvelé produkty a hviezdne vedenie zabezpečilo Synergy veľký úspech. Netrvalo dlho a Synergy sa stala predmetom záujmu Nature 'Sunshine - marketingové sieti a jedničky v obore zdravie a bylín. V roku 2000 Synergie spojila sily s Nature 'Sunshine a obe spoločnosti začali rásť exponenciálne. Synergy WorldWide má dnes pobočky vo viac ako 28 krajinách a plní svoje poslanie prostredníctvom najvyššej kvality, vedecky overených výrobkov, poskytovaním finančnej slobody prostredníctvom inovatívnych obchodných príležitostí a zavádza kultúru štedrosti a služby ostatným.

Natures Sunshine Logo Earplugs Cz

Od začiatku bolo známe, že Synergy bude rozširovať svoju činnosť na všetkých dostupných trhoch, čo bolo základom jej ho poslanie. Teraz spoločnosť má svojich členov v Austrália, Rakúsko, Kanada, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Nemecko, Hong Kong, Indonézia, Írsko, Taliansko, Japonsko, Kórea, Malajzia, Holandsko, Nový Zéland Nórsko, Filipíny, Poľsko, Singapur, Španielsko, švédsko, Taiwan, Thajsko, Spojené štáty, a Veľká Británia.

 

Synergy sa naďalej rozširuje po celom svete a napriek súčasnej ekonomickej situácii stále zvyšuje predaj.


 

SĽUB SYNERGY

Od svojho založenia, Synergia dosiahla pozoruhodného úspechu v sieťovom marketingu vďaka jej jedinečnému marketingovému plánu, dobrej povesti a neprekonateľné kvalite výroby.

 

Vďaka podpore Nature 'Sunshine Products - priemyselné jednotky so štyrmi desiatkami rokov skúseností, Synergia ponúka bezkonkurenčnú obchodné príležitosti, neporovnateľné kdekoľvek v tomto odvetví.

 

"Synergia je bránou k osobnej slobode a finančnej nezávislosti,": hovorí Dan Higginson. "S využitím tejto príležitosti, rýchlo zistíte ako úžasne sa Vám a vašej rodine bude dariť. Zistím všetko, čo Synergy WorldWide ponúka, pripojte sa, a zmeňte svoj život ešte dnes."

Žiadne produkty značky Synergy sa nenašli...