NFco

Webová stránka značky: NFco

NFco logo black

Spoločnosť NFco (Natural Family Co.) bola založená Justinom a Rachel v reakcii na prosbu od mnohých ľudí, ktorí hľadali prírodné zubnú pastu bez moderných ingrediencií, ktorú by mohli denne užívať. Podelili sa o ich bolesť a počas rokov ochutnali pasty, ktoré chutili ako čistič na podlahy alebo mali konzistenciu hliny.

Odhodlaní výzvou zbaviť svet nehodných zubných pást, začali hľadať botanickej riešenie zubnej pasty, ktorá by chutila čisto a sviežo a takú, ktorá by predstavovala dôležité aspekty života v Austrálii. V jenom kúzelnom momente stáli na brehu potoka neďaleko od svojho vlastného dvorku u divokej mäty. To sa nakoniec stalo inšpiráciou pre zaradenie natívny austrálske Mäty Vodné do všetkých druhov pasty NFco.

Po rokoch výskumu, práce v laboratóriách a kefovanie zubov, tím NFco vyvinul rad zubných pást, ktoré spĺňajú všetky podmienky. Čerstvá, jemná chuť, efektívne čistenie a odstraňovanie plakov. Zubné pasty NFco sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných surovín.

A najlepšie na tom je, že pasta je vhodná pre celú rodinu! Zubná pasta NFco Original je dokonca bezpečná pre deti už od 6 mesiacov. 

Justin a Rachel sa domnievajú, že práve takú by mala zubná pasta byť. 

Vyživujte svoje telo a vychutnajte si vedomý blahobyt. 

Justin a Rachel sú fanúšikovia zubných pást od roku 2010, kedy začali vyrábať detskú značku Jack N 'Jill.

Žiadne produkty značky NFco sa nenašli...