Alpine Ear Muffy - Čierna Chrániče sluchu pre deti

Kód: 96
€25.90 €21.58 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
10.3.2021
  • vhodné pre deti od 2 rokov
  • pohodlné
  • prispôsobivá veľkosť, padne každému
  • skladné, možno vziať kamkoľvek so sebou
  • robustné a trvanlivé, veľmi vysoká kvalita
  • vyrobené v Holandsku
  • ľahké čistenie
  • zadarmo puzdro na nosenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Chrániče sluchu pre deti Alpine Muffy boli vyvinuté pre boj s hlukom na detských oslavách, na auto / moto pretekoch, na koncertoch a ďalších hlasných udalostiach. V detskom veku sú uši obzvlášť citlivé na hluk a sú viac naklonené k ich poškodeniu.

Zároveň okolo 10% deti v škole má problém s koncentráciou. Triedy sú čím ďalej plnšie a menej pokojné. Pri nosení slúchadiel Alpine Muffy sa deti v triede lepšie sústredí. Vďaka tomu môžu mať v škole lepšie výsledky a v triede bude pokoj. Deti sú s Alpine Muffy šťastnejší! 

Alpine Muffy slúchadlá proti hluku pre deti

 

Padnú každému

Robustné a pohodlné Alpine Muffy sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Veľkosť sa ľahko prispôsobí každej detskej hlave, tak aby z nich nevyrástli. Alpine Muffy chrániče sluchu sú vhodné pre deti každého veku. Avšak odporúčame, aby sa nepoužívali u deti menších dvoch rokov. Do tohto veku môže byť lebka príliš mäkká a flexibilná, pretože ešte dostatočne nevyrástli.


Alpine Muffy s dětmi

 

Protect&Go Taška

Alpine vyvinulo špeciálne puzdro na nosenie chráničov pohodlne a hygienicky. Každé balenie obsahuje Protect & Go tašku zadarmo.

Alpine Muffy Bílá Chrániče sluchu pro děti sluchátka Pouzdro Earplugs cz

 

Útlumové hodnoty Alpine Muffy v dB

 Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

 

Hodnoty měřeny podle EN 352-1: 2002 (DIN EN 352-1: 2003).

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče sluchu pre deti
Hmotnosť: 0.273 kg
Farba: Čierna
? SNR (Utlmenie): 25dB
Velikost: 24 x 15 x 10 cm

Rozbalenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.