Alpine Clean Čistič produktov na ochranu sluchu

Kód: 95
€9.29 €7.74 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.1.2021
 • čistí a dezinfikuje produkty na ochranu sluchu
 • predlžuje životnosť štupľov do uší
 • predchádza podráždenie kože a problémy s ušami
 • nie je lepkavý a nenecháva žiadne zvyšky
 • rýchlo vysychá
 • špunty zostávajú mäkké a ohybné
 • tekutina je bez zápachu
 • praktický sprej vo fľaši

Detailné informácie

Podrobný popis

Alpine Clean je praktický čistiaci dezinfekčný sprej. Môžete ho použiť na čistenie produktov na ochranu sluchu, ktorými sú štuple do uší alebo mušlové chrániče sluchu. Väčšina baktérií a vírusov je zabitých v priebehu niekoľkých minút po postriekanie chráničov sluchu produktom Alpine Clean. Sprej dezinfikuje dôkladne, ľahko a rýchlo. Kvapalina nezanecháva žiadne zvyšky, nie je lepkavá a rýchlo schne. Alpine Clean prichádza v elegantnom hliníkovom aerosólu.

 

Špunty vydrží dlhšie

Čistenie štupľov dôkladne a pravidelne predlžuje ich životnosť. Alpine Clean je univerzálnym čističom vhodným aj pre špunty na mieru. Alpine Clean je zároveň aj výborným dezinfekčným prostriedkom na ruky.

Alpine Clean Čistič špuntů a chráničů sluchu ve spreji Earplugs.sk

 

Návod na použitie

Sprej zľahka nastriekajte na produkty na ochranu sluchu. Nechajte vyschnúť alebo utrite vreckovkou.

 

Upozornenie:

 • držte mimo dosahu detí
 • vyhnite sa kontaktu s očami
 • nie je určené pre vnútorné použitie
 • skladujte v uzavretom obale

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší
Hmotnosť: 0.038 kg
Druh: Čistič
Obsah: 25ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.