Mack's® Chrániče sluchu pre deti

Kód: 2096/ORA 2096/TYR 2096/RUZ Zvoľte variant
€29.59 €24.66 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
3.3.2021 3.3.2021 3.3.2021 Zvoľte variant
 • v balení sa štuply pre dvojnásobnú ochranu
 • pre deti od 2 rokov a pre dospelých s menšou hlavou
 • pre maximálne pohodlie
 • na strieľanie, motorové závody, hlasné udalosti a ohňostroje

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdvojnásobte ochranu sluchu pre deti od 2 rokov a vyššie s chráničmi sluchu Mack's. Balenie obsahuje ak mušľové chrániče, tak 5 párov štupľov do uší. Nízkoprofilové chrániče sluchu sú ultra ľahké, plne nastaviteľné a skladacie. Polstrované ušné klapky sú super mäkké a poskytujú maximálne pohodlie.

Detské chrániče Mack's sú dostupné v ružovej, oranžovej a tyrkysovej farbe. 

Štuple do uší Mack's Slim Fit TM  5 párov pre celodenné pohodlie. Sú užšie ako bežné penové štuple a vďaka tomu vhodné pre deti.

Kombinovaná hodnota utlmenie (NRR) je 30dB ak sú nasadené chrániče a štuple zároveň. Samotné chrániče poskytujú utlmenie (NRR) 23dB. Samotné špunty 29dB.

Tieto chrániče pre deti sú vhodné na strieľanie, motorové závody, hlasné udalosti a ohňostroje.

 

Pokyny pre použitie

Chrániče sluchu

Použitie

 1. Zatiahnite za klapky smerom von a umiestnite chrániče na hlavičku tak, aby plne zakrývali uši a zároveň tesne priliehali k hlave.
 2. Nastavte na každej strane rovnomerne výšku každej klapky a zároveň pridržujte čelenku na hlave, aby chrániče pohodlne sadli.

Pokiaľ nedôjde k viditeľnému zníženiu hluku, slúchadlá sú pravdepodobne nasadené zle. Pre dosiahnutie správnej funkčnosti opakujte inštrukcie vyššie.

Varovanie - Zníženie hluku je nepriaznivo ovplyvnené čímkoľvek, čo narušuje tesnenia vankúšikov k ušiam. Nesprávne nasadenie zníži účinnosť a môže mať za následok stratu sluchu alebo zranenia.

Údržba a čistenie - Čistite slúchadlá pravidelne zvonku mydlom a vlažnou vodou. Neponárajte do vody. Neskladujte slúchadlá v teplote nad 55°C. Chrániče by mali byť pravidelne skontrolované pre praskliny alebo opotrebované časti. V takom prípade je nutná výmena. Bežná životnosť vankúšikov je 6 mesiacov.

 

Štuple do uší

Použitie

 1. Čistými rukami zrolujte štupeľ do úzkeho cylindra.
 2. Opačnú ruku natiahnite cez hlavu a pritiahnite si vonkajšie ucho pre narovnanie ušného kanálika.
 3. Rýchlo vsuňte štupeľ do ušného kanálika a vydržte kým sa štupeľ neroztáhne do pohodlného, ​​zaisteného tvaru.
 4. Recyklujte po niekoľkých použití alebo do tej doby než sa špina alebo ušný maz na štupľovi nekumulujú.

Varovanie - Nesprávne použitie môže znížiť účinnosť a môže mať za následok stratu sluchu alebo poškodenie. Štupeľ vysúvajte pomaly točivým pohybom pre postupné uvoľnenie tesnenia. Rýchlo vysunutie môže poškodiť ušný bubienok. Držte ďalej od deti a domácich maznáčikov. Tieto štuple do uší sú netoxické, ale môžu zabrániť dýchanie, ak sa dostanú do priedušnice, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti. Nesprávnym použitím sa zníži efektívnosť, čo môže mať za následok poškodenie sluchu. 

Materiál štupľov - polyuretánová pena.

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče sluchu pre deti
Farba: Ružová, Tyrkysová, Oranžová
? SNR (Utlmenie): 25dB
? NRR: 23dB
Krajina pôvodu: Chrániče Čína, štuple USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom