Mack's® Chrániče sluchu pre deti

Kód: 2096/ORA 2096/TYR 2096/RUZ Zvoľte variant
€29.59 €24.45 bez DPH
Skladom (6 ks) Skladom (3 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
11.8.2022 11.8.2022 11.8.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
 • v balení sa štuply pre dvojnásobnú ochranu
 • pre deti od 2 rokov a pre dospelých s menšou hlavou
 • pre maximálne pohodlie
 • na strieľanie, motorové závody, hlasné udalosti a ohňostroje

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdvojnásobte ochranu sluchu pre deti od 2 rokov a vyššie s chráničmi sluchu Mack's. Balenie obsahuje ak mušľové chrániče, tak 5 párov štupľov do uší. Nízkoprofilové chrániče sluchu sú ultra ľahké, plne nastaviteľné a skladacie. Polstrované ušné klapky sú super mäkké a poskytujú maximálne pohodlie.

Detské chrániče Mack's sú dostupné v ružovej, oranžovej a tyrkysovej farbe. 

Štuple do uší Mack's Slim Fit TM  5 párov pre celodenné pohodlie. Sú užšie ako bežné penové štuple a vďaka tomu vhodné pre deti.

Kombinovaná hodnota utlmenie (NRR) je 30dB ak sú nasadené chrániče a štuple zároveň. Samotné chrániče poskytujú utlmenie (NRR) 23dB. Samotné špunty 29dB.

Tieto chrániče pre deti sú vhodné na strieľanie, motorové závody, hlasné udalosti a ohňostroje.

 

Pokyny pre použitie

Chrániče sluchu

Použitie

 1. Zatiahnite za klapky smerom von a umiestnite chrániče na hlavičku tak, aby plne zakrývali uši a zároveň tesne priliehali k hlave.
 2. Nastavte na každej strane rovnomerne výšku každej klapky a zároveň pridržujte čelenku na hlave, aby chrániče pohodlne sadli.

Pokiaľ nedôjde k viditeľnému zníženiu hluku, slúchadlá sú pravdepodobne nasadené zle. Pre dosiahnutie správnej funkčnosti opakujte inštrukcie vyššie.

Varovanie - Zníženie hluku je nepriaznivo ovplyvnené čímkoľvek, čo narušuje tesnenia vankúšikov k ušiam. Nesprávne nasadenie zníži účinnosť a môže mať za následok stratu sluchu alebo zranenia.

Údržba a čistenie - Čistite slúchadlá pravidelne zvonku mydlom a vlažnou vodou. Neponárajte do vody. Neskladujte slúchadlá v teplote nad 55°C. Chrániče by mali byť pravidelne skontrolované pre praskliny alebo opotrebované časti. V takom prípade je nutná výmena. Bežná životnosť vankúšikov je 6 mesiacov.

 

Štuple do uší

Použitie

 1. Čistými rukami zrolujte štupeľ do úzkeho cylindra.
 2. Opačnú ruku natiahnite cez hlavu a pritiahnite si vonkajšie ucho pre narovnanie ušného kanálika.
 3. Rýchlo vsuňte štupeľ do ušného kanálika a vydržte kým sa štupeľ neroztáhne do pohodlného, ​​zaisteného tvaru.
 4. Recyklujte po niekoľkých použití alebo do tej doby než sa špina alebo ušný maz na štupľovi nekumulujú.

Varovanie - Nesprávne použitie môže znížiť účinnosť a môže mať za následok stratu sluchu alebo poškodenie. Štupeľ vysúvajte pomaly točivým pohybom pre postupné uvoľnenie tesnenia. Rýchlo vysunutie môže poškodiť ušný bubienok. Držte ďalej od deti a domácich maznáčikov. Tieto štuple do uší sú netoxické, ale môžu zabrániť dýchanie, ak sa dostanú do priedušnice, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti. Nesprávnym použitím sa zníži efektívnosť, čo môže mať za následok poškodenie sluchu. 

Materiál štupľov - polyuretánová pena.

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče sluchu pre deti
Farba: Ružová, Tyrkysová, Oranžová
? SNR (Utlmenie): 25dB
? NRR: 23dB
Krajina pôvodu: Chrániče Čína, štuple USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie