Matador skladací batoh Freerain24 2.0. Čierny

Kód: 2291/CER
€62.31 €51.93 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
 • ľahký, kompaktný, vodeodolný
 • zapečatené vnútorné švy
 • rolovacie uzáver
 • odolný voči prepichnutiu
 • odnímateľné puzdro na zbalenie
 • dýchateľná síťkovaná ramienka

batoh v hnedej farbe

Detailné informácie

Podrobný popis

Matador® Freerain24 2.0 je doteraz najľahší, najkompaktnejší, vodeodolný skladací batoh. Vodeodolná Cordura® ripstop tkanina, zapečatené švy a rolovací hornej uzáver Hypalon® vydrží tie najextrémnejšie podmienky.

 

Kľúčové vlastnosti

 • odolný voči prepichnutiu
 • odnímateľné puzdro na batoh
 • 30D Cordura® ripstop látka + zatavené švy
 • vodeodolná konštrukcia s rolovacím uzáverom
 • dýchateľná síťkovaný ramienka
 • ultraľahký dizajn púhych 188g
 • kapacita 24l

 

Freerain24 kľúčové vlastnosti

 

Vodotesné hlavné oddelenie

Skladací batoh Freerain24 2.0 je vyrobený zo silikonizovanej Cordura® látky so zatavenými švami a rolovacím vrchným uzáverom.

 

Popruhy rozkladajúca váhu na ramenách

Sieťovaná ramienka efektívne rozkladajú váhu na ramenách a zabraňujú tlačenie, keď je batoh plný. Boli špeciálne vyvinuté pre pohodlie, dýchateľnosť a odolnosť voči pohlcovanie vody.

 

Rolovací horný uzáver

Hypalon® rolovacie pracky po stranách. Zrolujte si batoh do požadovanej veľkosti.

 

Vrecká na fľaše

Vysoké vrecká umiestni väčšinu fliaš s vodou a sú zároveň zaistené bočnými prackami.

 

Odnímateľné puzdro

Jednoducho napchajte batoh do mini cestovného puzdra. Špeciálny dizajn urýchľuje balenia a pretiahnuté úložné puzdro možno navyše zrolovať pre stlačenie batohu po zbalení.

  Matador Freerain 24 2.0 detaily

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie batohy
Hmotnosť: 0.187 kg
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Objem: 24l
Váha: 187g
Vodeodolný: Áno
Rozmery púzdra: 12,7cm x 7,6 cm
Rozmery: 50cm x 28cm x 24cm

Recenzia

Recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Matador

Misia spoločnosti Matador® je navrhnúť čo najviac možné skladné vybavenia. Všetko čo robia je postavené na posadnutosti cestovaním, dobrodružstvom a outdoorom. Všetka Matador®  výbava je navrhnutá v meste Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to jednoduchým nápadom

Spoločnosť Matador vznikla v roku 2014 jednoduchým pozorovaním. Zatiaľ čo zakladatelia odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, ako ľudia, ktorí sedeli v tráve mali pod sebou kabáty alebo veľké robustné deky. Napadlo ich, že predsa musí existovať lepší spôsob. Čoskoro na to spustili svoj prvý projekt Matador® vrecková deka - vodeodolný povrch na sedenie, ktorý sa zmestí do vrecka. Vedeli, že na niečo prišli. Vo svojej izbe 3 x 3 m2 v San Franciscu využili úspech vreckové deky a vypracovali rad premyslených produktov vytvorených pre ľudí na cestách. Ich láska k cestovaniu a prírode je inšpirovala k ich zameraniu na dobrodružné cestovanie. Čím viac cestovali, tým viac príležitosti videli, kde by mohli uplatniť skúsenosť s materiálmi a dizajnom k vyriešeniu bežných cestovateľských výziev. Produkt po produkte vyrástli z vreckový deky na značku s ultraľahkým cestovným vybavením.

Matador ako to začalo

 

Zostávajú verní svojim koreňom

Matador®  je financovaná rýdzo svojimi vernými zákazníkmi. Spoločnosť nie je financovaná ani anjelským investovaním ani verejným financovaním (crowdfunding). S chýbajúcimi vonkajšími vplyvmi alebo tlaky sa môžu v Matador sústrediť na výrobu produktov, ktoré milujú. Verí, že sloboda je kľúčovým princípom tejto značky. Spoločnosť experimentuje, premieňa a inovuje tam, kde vidí príležitosť.

 

Záväzok k vybaveniu, ktoré vydržia

V Matador milujú cestovanie. Ako sú sami cestovatelia, vedia, ako je dôležité byť schopný sa spoľahnúť na svoje vybavenie. V Matador sú zaviazaní k výrobe produktov, ktoré vydržia. K výrobe používajú tie najlepšie materiály a hardvér, ktorý možno nájsť. Vytvára produkty, ktoré sú ľahké, ale odolné. Ich vzhľad je nadčasový a funkčný, vyzerá skvelé sezónu po sezóne. V Matador si myslí, že by produkty mali byť používané znovu a znovu, pretože sa s každým dobrodružstvom stávajú lepší a lepší. Otázkou zostáva, kam ich so sebou vezmete?

Matador vybavenie ktoré vydržia

 

Zameranie na materiály

V Matador sú zamerané na dizajn produktov. Ich odbornosť v látke, plastu a silikónu im poskytuje výhodu, keď sa jedná o design nových produktov. Neustále sa posúvajú dopredu, spolupracujú s výrobcami látok ako napríklad Condura® , aby mohli prísť s proprietárnymi povlaky, ktoré robia ich produkty možnými.

Matador zameranie na materiál