TravelPop® lízanky pri cestovnej nevoľnosti 12 ks

Kód: 2240
€2.53 €2.30 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2021
  • pomáha potláčať pocit žalúdočnej nevoľnosti pri cestovaní
  • priaznivo ovplyvňuje nevoľnosť s nutkaním na zvracanie
  • má upokojujúce účinky
  • uvoľňuje pocity zvierania
  • upokojuje

Detailné informácie

Podrobný popis

TravelPop® je špeciálne lízatko proti nevoľnosti pri cestovaní. Obsahuje zázvor, ktorý zvyšuje tvorbu tráviacich štiav a neutralizuje kyseliny. Pomáha potláčať pocit žalúdočnej nevoľnosti pri cestovaní, priaznivo ovplyvňuje nevoľnosť s nutkaním na zvracanie. Vitamín C prispieva k prirodzenej funkcii imunitného systému, má antioxidačné vlastnosti. Kozlík lekársky má upokojujúce účinky. Používa sa pri zvracaní, pôsobí upokojujúco na centrálnu nervovú sústavu a uvoľňuje pocity zvierania. Medovka lekárska pôsobí pri strese, upokojuje, spríjemňuje spánok a podporuje dobré trávenie. Uvoľňuje pocity strachu a úzkosti. Chmeľ otáčavý sa používa pri podráždenosti, je vhodný v kombinácii s valeriánou pri zažívacích problémoch.

 

Odporúčaná denná dávka

1 lízatko 1 - 4x denne. Zvoľna rozpustiť v ústach.

 

Skladovanie

Na chladnom a suchom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí!

 

Upozornenie

Doplnok stravy. Tento produkt nie je bežnou cukrovinkou ani nenahrádza riadnu lekársku starostlivosť. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Obsahuje cukor. Nevhodné pre diabetikov. Neobsahuje glutén. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nevoľnosť
Hmotnosť: 0.147 kg
Zloženie: vitamín C, zázvor, valeriána lekárska, chmeľ otáčavý, medovka lekárska. Prídavné látky sú cukor, škrobový sirup, kyselina citrónová (E330), citrónová príchuť, banánová príchuť, indigotín (E132), košenilová červeň A (E124).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vitaharmony

VitaHarmony je rodinná firma, popredný český výrobca a medzinárodný distritribútor vlastných doplnkov stravy,  kozmetickej rady CureTouch®, bylinných čajov VitaTea a ďalších produktov. V ich vývojovom oddelení snívajú o ľuďoch plných zdraví, sily as dostatkom energie na splnenie vlastných snov. Pracovníci výroby realizujú ich smelé vízie, a tak sa rodia všetky výrobky nesúce značku VitaHarmony®.

S každým výrobkom spoločnosť odovzdáva možnosť posunúť si svoje vlastné hranice o kúsok ďalej, znovu uchopiť odložené ciele a dosiahnuť svoje želanie v novom životnom štýle. Naplnenie týchto slov nájdete v každom jednotlivom výrobku VitaHarmony®.

Značka VitaHarmony®  je záväzok vyrábať len tie najkvalitnejšie doplnky stravy, za najnižšiu dosiahnuteľnú cenu a poskytovať všetkým vždy najkvalitnejšie služby.