Matador SEG30 segmentovaný batoh

Kód: 3030
Novinka
Značka: Matador
€148.76 €123.97 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
  • kapacita 30 litrov
  • 4 segmenty pre organizáciu podľa typu, dňa alebo veľkosti
  • spodná časť má plnohodnotný zips po celom obvode
  • externý prístup na zips ku všetkým segmentom
  • externý prístup k polstrovanému vrecku na notebook
  • vrecko na fľašu na zips
  • ušitý z vodeodolných, vysoko odolných materiálov
  • tesniace zipsy, potiahnuté PU
  • robustná rukoväť na hornej, spodnej a bočnej strane
  • odnímateľný hrudný popruh

Detailné informácie

Podrobný popis

Batoh SEG30 je stvorený pre epické dni alebo krátke výlety. Segmentovaný dizajn ponúka efektívnu organizáciu a rýchly prístup k vašim veciam na cesty alebo každodenné nosenie.

Batoh ponúka maximálnu organizáciu v minimalistickom dizajne. Získajte prístup k celému objemu tašky prostredníctvom segmentovaných vreciek na zips. Môžete organizovať položky podľa typu, dňa alebo aktivity. Oddeľte veľké položky alebo špinavé oblečenie. Ďalej batoh obsahuje polstrované puzdro na notebook s vonkajším prístupom a kapsu na fľašu na vodu.

 

Stvorený pre epické dni a krátke výlety

Batoh SEG30 vám zaistí poriadok a prístup ku všetkým veciam zvonku. Batoh je ľahký a budete mať rýchly prístup ku všetkému. Správna veľkosť pre udržanie organizácie počas dlhých dní alebo krátkych výletov.

 

Organizácia

Usporiadajte svoje veci podľa dňa, typu alebo ich veľkosti v segmentovaných vreckách. Veľké alebo špinavé predmety môžete uložiť do priehradky pod vreckami. Segmenty sú flexibilné, môžu si vymieňať miesta a prispôsobovať sa vášmu cestovaniu.

SEG30 koleso

 

Jednoduchosť

SEG30 spôsobí revolúciu v spôsobe, ktorým si balíte na cesty. Daruje vám slobodu v balení všetkého do kôpok. Nemusíte mať zvlášť tašku na bielizeň. Batoh je špeciálne navrhnutý pre ľahké, efektívne cestovanie a každodenné nosenie.

 

Maximálna organizácia

Všetkých 30 litrov je rozdelené na 4 segmenty. Priestor si môžete vypožičať vo väčšej priehradke pre väčšie predmety.

Diagram Seg30

 

Segmentovaná organizácia

Zbaľte si oblečenie do telocvične do jedného segmentu a obed do iného. Získajte rýchly prístup ku všetkému prostredníctvom externých segmentov na zips. Nájdete všetko, čo potrebujete, bez toho aby ste museli veci vykladať alebo hrabať hlbokú od spodu.

Detailné logo Seg30

 

Full clamshell

Spodná časť tašky má plnohodnotný zips po celom obvode batohu vhodný pre veľké alebo špinavé veci ako napríklad topánky do telocvične. Použitý objem sa presúva medzi segmentmi a veľkým oddielom a prispôsobuje sa po celý deň.

Véčko SEG30

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie batohy
Hmotnosť: 0.69 kg
Farba: Čierna
Materiál: Nylon, 420D Nylon
Objem: 30l
Váha: 690g
Vodeodolný: Áno
Vnútorný materiál: 100D Robic® DYNATEC, UTS vodeodolná vrstva
Rozmery: Rozmery 47 x 24 x 24 cm

2 týždne používania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Matador

Misia spoločnosti Matador® je navrhnúť čo najviac možné skladné vybavenia. Všetko čo robia je postavené na posadnutosti cestovaním, dobrodružstvom a outdoorom. Všetka Matador®  výbava je navrhnutá v meste Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to jednoduchým nápadom

Spoločnosť Matador vznikla v roku 2014 jednoduchým pozorovaním. Zatiaľ čo zakladatelia odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, ako ľudia, ktorí sedeli v tráve mali pod sebou kabáty alebo veľké robustné deky. Napadlo ich, že predsa musí existovať lepší spôsob. Čoskoro na to spustili svoj prvý projekt Matador® vrecková deka - vodeodolný povrch na sedenie, ktorý sa zmestí do vrecka. Vedeli, že na niečo prišli. Vo svojej izbe 3 x 3 m2 v San Franciscu využili úspech vreckové deky a vypracovali rad premyslených produktov vytvorených pre ľudí na cestách. Ich láska k cestovaniu a prírode je inšpirovala k ich zameraniu na dobrodružné cestovanie. Čím viac cestovali, tým viac príležitosti videli, kde by mohli uplatniť skúsenosť s materiálmi a dizajnom k vyriešeniu bežných cestovateľských výziev. Produkt po produkte vyrástli z vreckový deky na značku s ultraľahkým cestovným vybavením.

Matador ako to začalo

 

Zostávajú verní svojim koreňom

Matador®  je financovaná rýdzo svojimi vernými zákazníkmi. Spoločnosť nie je financovaná ani anjelským investovaním ani verejným financovaním (crowdfunding). S chýbajúcimi vonkajšími vplyvmi alebo tlaky sa môžu v Matador sústrediť na výrobu produktov, ktoré milujú. Verí, že sloboda je kľúčovým princípom tejto značky. Spoločnosť experimentuje, premieňa a inovuje tam, kde vidí príležitosť.

 

Záväzok k vybaveniu, ktoré vydržia

V Matador milujú cestovanie. Ako sú sami cestovatelia, vedia, ako je dôležité byť schopný sa spoľahnúť na svoje vybavenie. V Matador sú zaviazaní k výrobe produktov, ktoré vydržia. K výrobe používajú tie najlepšie materiály a hardvér, ktorý možno nájsť. Vytvára produkty, ktoré sú ľahké, ale odolné. Ich vzhľad je nadčasový a funkčný, vyzerá skvelé sezónu po sezóne. V Matador si myslí, že by produkty mali byť používané znovu a znovu, pretože sa s každým dobrodružstvom stávajú lepší a lepší. Otázkou zostáva, kam ich so sebou vezmete?

Matador vybavenie ktoré vydržia

 

Zameranie na materiály

V Matador sú zamerané na dizajn produktov. Ich odbornosť v látke, plastu a silikónu im poskytuje výhodu, keď sa jedná o design nových produktov. Neustále sa posúvajú dopredu, spolupracujú s výrobcami látok ako napríklad Condura® , aby mohli prísť s proprietárnymi povlaky, ktoré robia ich produkty možnými.

Matador zameranie na materiál