BLACK FRIDAY -20% na všetko s kódom "BLEKFRAJDEJ". Platí do nedele 29.11.2020. Akcia sa nevzťahuje na už zľavnené výrobky.

Moldex respirátor FFP2 2475 NR D s ventilom

Kód: 2475
Novinka Black Friday
Značka: Moldex
€5.41 €4.47 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2020
  • skladací
  • pohodlné tesnenie okolo nosa
  • DuraMesh mriežky
  • ActivForm fit
  • slučkové upínacie pásky

Detailné informácie

Podrobný popis

Respirátor Moldex Smart Pocket 2475 úroveň ochrany FFP2Jednoducho a rýchlo sa rozkladá. Pohodlne tesní okolo nosa. S DuraMesh® mriežkou, ktorá drží svoj tvar a respirátor má vďaka tomu pevnú a odolnú konštrukciu. ActivForm® fit - netreba nosové svorky. Slučkové upínacie pásky pre rýchle, jednoduché a bezpečné nasadenie a vybratie.

Testované a certifikované podľa EN149: 2001 + A1: 2009

FFP respirátory, nazývané tiež filtračné polomasky, poskytujú optimálnu ochranu proti časticiam obsiahnutým vo vzduchu. Jeho životnosť je závislá od koncentrácie častíc v atmosfére používateľa a jeho dychové frekvencie. Respirátory nechráni pred plynmi, toxickými, rádioaktívnými a mikrobiálnými časticiami a škodlivými parámi. Nepoužívajte ich v miestach, kde je menej ako 19,5% koncentrácie kyslíka či v prostrediach s jedovatými plynmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška, respirátory
Hmotnosť: 0.027 kg
Množstvo v balení: 1 ks
Úroveň ochrany: FFP2
Ventilček: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MOLDEX-logo

Spoločnosť Moldex sa zaoberá výrobou produktov slúžiacich na ochranu dýchacích orgánov a sluchu. Odborníci v priemysle a zruční remeselníci po celom svete dôverujú a spoliehajú na tieto výrobky. Viac ako 450 spolupracovníkov v ôsmich lokalitách vyvíja, vyrába a predáva osobné ochranné pracovné prostriedky, ktoré zodpovedajú európskym normám.

Moldex sa zameriava na používateľa. Preto venuje mimoriadnu pozornosť jednoduchému používaniu, veľkému pohodliu pri ich nosení a zodpovedajúcemu atraktívnemu dizajnu. Ich obchodní partneri oceňujú flexibilitu a vysokú úroveň servisu.