Ponio Mint prírodný deodorant, sodafree 60g

Kód: 4604
€8.35 €6.96 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.10.2021
  • svieži, chladivý, bez sódy
  • silica mäty a čajovníka
  • vôňa je príjemne výrazná

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponio prírodný deodorant Mint je svieži, chladivý a bez sódy. Vôňu mäty a čajovníka si okamžite zamilujete a vaše podpazušie bude svieže a bez podráždenia. Prírodný deodorant sa silicami mäty a čajovníka je ideálny pre svieži začiatok dňa. Vôňa je univerzálna pre mužov aj ženyVôňa je príjemne výrazná pri nanášaní a zároveň jemnejšia počas dňa.

Dezodorant neobsahuje sódu, ale namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Je preto možné, že konkrétne pre váš typ potu bude účinnejší alebo naopak menej účinný ako dezodorant na sódovom základu. Zároveň je tento dezodorant dobrou alternatívou oproti sodovému dezodorantu, pokiaľ naň vaša pokožka reaguje podráždením.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Dezodorant niekoľkokrát jemne premasírujte v podpazuší. Aplikujte iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie. Ak dezodorant príliš vysuniete, späť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl). Netlačte na dezodorant zhora, inak ho roztlačíme.

 

Ďalší

  • vegánsky produkt
  • ak je pre vaše podpazušie deodorant príliš tuhý alebo sa ťažko rozotiera - naneste 1-2 kvapky vody pre lepšiu roztierateľnosť
  • nepoužívajte pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutých v produkte

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné deodoranty
Hmotnosť: 0.06 kg
Obsah: 60g
Zloženie: Cocos nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, hydrogenated Cetyl Olive Oil ESTERS, Olea Europaea Fruit Oil and hydrogenated Vegetable OilE, Diatomaceous Earth, Helianthus annuus WaxE, Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha špicatý Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene *, Linalool * E Ecocert; * Obsiahnuté prirodzene v siliciach
Vôňa: prírodné silice
Druh a intenzita vône: svieže, mentolová, prchavá, na začiatku intenzívne, neskôr jemná
Vhodná pre: unisex
Materiál obalu: 100% recyklovateľný, kompostovateľný papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ponio je slovenská značka ručne vyrábané kozmetiky. Zaoberajú sa výrobou prírodných mydiel, masážnych kociek, deodorantov, tuhých šampónov, prírodných kondicionérov a iných voňavých vecičiek. Výrobky sú všetky ručne vyrobené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby sa do rúk dostal vždy iba kvalitný výrobok.