Alpine WorkSafe Štuple do uší proti hluku

Kód: 3
€13.46 €11.22 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.2.2021
 • varovné signály alebo konverzácie sú stále počuť vďaka unikátnym AlpineAcousticFilters™
 • jednoduchá aplikácia a vysunutie vďaka predĺženej nožičke
 • extrémne pohodlné vďaka jemnému AlpineThermoShape™ materiálu
 • vhodné pre celodenné nosenie
 • puzdro na nosenie
 • neobsahujú silikón

Detailné informácie

Podrobný popis

Chráněné uši v práci 

Veľké množstvo ľudí pracuje na dennej báze vo veľmi hlučnom prostredí. Pre túto skupinu ľudí je dosť pravdepodobné silné poškodenie sluchu. Tých, ktorí v takto hlučnom prostredí pracujú, by svoje uši mali chrániť. Vŕtanie, rezanie, brúsenie, tesaření, kosenie trávnikov alebo práca v prostredí hlučných strojov sa stáva extrémne pohodlnou so špeciálnymi špunty WorkSafe. Unikátny AlpineAcousticFilters™ absorbujú škodlivý hluk, zatiaľ čo konverzácie alebo výstražný signály sú stále počuť.

 Alpine WorkSafe špunty do uší proti hluku foto truhlář Earplugs cz

 

Revolučný štuple do uší

Dvadsať rokov skúsenosti spoločnosti ALPINE umožnilo vyvinúť nový prevratný model špuntu s filtrom, ktorý tlmí všetky rušivé zvuky. Dobre premyslený a rozsiahlo testovaný tvar špuntu sedí perfektne v uchu a poskytuje tak prirodzené pohltenia okolitého hluku.

Alpine Work Safe Špunty do uší proti hluku

 

Ochrana na 1. mieste vďaka AlpineAcousticFilter™

Špeciálne akustické filtre vo špunty WorkSafe ponúka extrémnu pohltenia škodlivého hluku. Hluk je redukovaný do bezpečnej úrovne, ktorý mohol ľahko trvať po celých osem hodín. Vďaka šikovnému AlpineAcousticFilter™ si stále môžete rozprávať so svojimi kolegami a ľuďmi okolo vás. Varovné signály sú stále počuť. Filtre zabraňujú tomu, aby ste sa cítili odtrhnutie od okolia.

 Alpine WorkSafe špunty do uší proti hluku technické specifikace Earplugs cz

 

Extrémne pohodlný AlpineThermoShape™ materiál

Ochranné špunty WorkSafe sú vyrobené zo špeciálneho AlpineThermoShape™ materiálu, ktorý je jemnejší ako silikón. Tento materiál sa prispôsobuje tvaru ucha a vďaka tomu špunty sedí perfektne. AlpineThermoShape™ umožňuje zostať špuntům stále na rovnakom mieste a dokazuje tak, že sú extrémne pohodlné. Súčasne je tento materiál hypoalergénny, neobsahuje žiadny silikón a zabraňuje tak alergickým reakciám.

alpine thermo shape

 

Špeciálny model štupľov proti hluku

Špunty WorkSafe majú predĺženú nôžku, vďaka ktorej môžu bez veľkej námahy do ucha zasunuté alebo vysunuté. Špunty sú čiernej farby. To ich robí menej zraniteľné voči nečistotám a vyzerajú tak stále "fresh".

 

Víťaz ceny Red Dot Design

Spoločnosť Alpine Hearing Protection vyhrala sa špunty WorkSafe v roku 2015 cenu Red Dot Design Award za najlepší dizajn. Porota prestížnej ceny chválila vysokú kvalitu špuntu a ich inovatívne schopností. Cena Red Dot je považovaná za jednu z najviac hodnotných pre výborný dizajn. Mimo to sa jedná o jednu z najväčších dizajnových súťaží na svete.

red dot design

 

V balení nájdete

 • dva univerzálne ochranné štuple
 • dva jemné akustické filtre
 • Alpine šnúrka okolo krku
 • puzdro na nosenie
 • pomocnú Alpine trubičku pre lepšiu aplikáciu do ucha

 

Útlmové hodnoty Alpine WorkSafe v dB

 Frekvencia v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Stredné utlmenie v dB 23,4 23,1 23,6 22,3 23,4 27,2 26,3 25,1
 Štandardná odchýlka v dB 5,1 5,0 4,1 3,9 3,3 3,7 4,0 3,9
 Predpokladaná ochrana v dB 18,3 18,1 19,5 18,4 20,1 23,5 22,3 21,2

 

EN 352-2: 2002 compliant
Nominal diameter: 9-12 mm
H=22 M=20 L=20
SNR=23
NNR=20,9-25,0

ce


Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší proti hluku
Hmotnosť: 0.03 kg
Farba: Čierna
Materiál: Termoplast
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 23dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Plastová krabička
Šnúrka: Áno
Veľkosť: Štandardné

Čo je v balení?

5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 5.4.2019
Veľmi spokojny
3
P Avatar autora | 9.6.2018
Spĺňa účel Ale to aj penové štuple. Ako Pilcik -nepraktické pre časté vyťahovanie a zakladanie
4
Avatar autora | 2.3.2018
používám ich na letisku pri práci , užasne tlmia hluk od motorov
5
M Avatar autora | 8.10.2017
Použivam v praci jako zamečnik mohu je doporučit


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.