Mack's mäkké tvarovateľné upchávky pre deti - 6 párov

Kód: 813
€4.78 €3.98 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2021
 • nepúšťa vodu a znižujú hluk
 • mäkké tvarovateľné silikónové
 • väčšie a bezpečnejšie ako ostatné detské špunty
 • ochrana pred zápalmi a infekcií
 • pre deti do 6 rokov a menej
 • spolu s puzdrom

Detailné informácie

Podrobný popis

Mack's mäkké tvarovateľné silikónové upchávky pre deti (Soft Moldable Silicone Putty Ear Plugs - Kids Size) sú vhodné pre ultimátny pohodlie uší pri plávaní  A zároveň sú vhodné aj proti hluku. Tieto zátky sa prispôsobí unikátnym kontúram akýchkoľvek uší.

Špunty Mack's sú #1 značka odporúčaná lekármi v USA, ktorá zabraňuje ušnom zápalom a infekcii. 

Špunty poskytujú lepšie a väčšie pohodlie ako štuple do uší na mieru. Sú väčšie a bezpečnejšie ako ostatné detské špunty.

Poskytujú ochranu po operácii. Bezpečné použitie s ušnému trubičkami. Pomáhajú zmierniť bolesť uší v dôsledku tlaku vzduchu v lietadle.

Chráni sluch pred hlasnými zvukmi. Poskytujú netoxickú, antialergénne vodotesnú ochranu.

Doporučené pre deti do 6tich rokov a menej. Žiarivá oranžová farba je zábavná pre deti a ľahko viditeľná pre rodičov.

Skvelé pre plávanie, kúpanie, cestovanie, hlasné udalosti, lietanie a ďalšie.

Spolu s puzdrom na nosenie.

 

Použitie

 1. Uistite sa, že máte čisté ruky a ušné otvor čistý a suchý. Sformujte špunt do guličky.
 2. Umiestnite špunt cez ušné otvor a sploštite pre vytvorenie vzduchotesného tesnenia. Vyhnite sa vlasom.

 

Upozornenie

Nezasúvajte dovnútra do ušného kanálika. Iba prekryte. Štuple nestrihajte, nelámte a nepredlžujte.

Pre vybratie stlačte hore vzadu za uchom. Zbavte sa štupľov, keď sú znečistené alebo už nelepí (okolo 5 použitia).

 

Upozornenia a opatrenia

Pre použití deťmi do 6 rokov. Nezasúvajte špunt do ucha násilím. Iba prekryte. Nutný dohľad dospelých. Nepoužívajte pre potápanie alebo hĺbku viac ako 3m. Používajte podľa pokynov.

Zbavte sa štupľov v prípade kontaktu s mazivami, rozpúšťadlami alebo inými chemikáliami. Možno používať v chlórovanej vode.

Držte ďalej od batoliat a malých detí. Produkt je netoxický, ale môže zabrániť dýchanie, ak je chytený v dýchacej trubici, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti.

 

Hodnoty tlmenia hluku (ANSI Standard S3.19-1974) NRR 22

 Test Frequency in HZ

 Mean Attenuation in dB

 Standard Deviation in dB

125

23.7

4.0

250

23.3

3.6

500

25.0

2.8

1000

27.3

2.7

2000

34.3

4.0

3150

39.2

4.3

4000

38.9

4.2

6300

38.2

4.5

8000

37.4

4.5

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple pre deti do vody
Hmotnosť: 0.048 kg
Farba: Oranžová
Materiál: Tvarovateľný silikón
Počet párov: 6
? SNR (Utlmenie): 24dB
Typ: Niekoľko použitie
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Plastová krabička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Detská
? NRR: 22dB
Krajina pôvodu: USA

Ako používať

Čo je v balení

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 17.1.2020
Používam na spanie a sú to prvé štuple z ktorých ma ráno nebolia uši. Výborne tesnia, spím s nimi celú noc, sú príjemné a pre mňa osobne je táto veľkosť úplne postačujúca. Väčšie by boli príliš.

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom