Mack's Ear Band Čelenka na plávanie

Kód: 828
€11.83 –6 %
Mack's Ear Band oboustranná neoprenová čelenka na plavání
€11.83 –6 % €11.07 €9.23 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2021
  • chráni uši pred vodou
  • drží štuple na mieste
  • obojstranná
  • univerzálna veľkosť

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlová neoprenová čelenka na plávanie Mack's Ear Band pomáha držať chrániče sluchu na svojom mieste. Čelenka je ideálna na plávanie, kúpanie a vodné športy. Pomáha predísť zápalom uší a infekciu. 

Mack's Ear Band je odporúčaná lekármi pre plavcov s ušnými trubičkami alebo s perforáciu ušného bubienka. Čelenka je bezpečná, pohodlná a efektívna .

Pomáha zabrániť deťom, aby si vyťahovali špunty do uší vo vode. 

Čelenka pomáha udržať uši v teple, ak je voda studená alebo počas zimných aktivít.

Mack's Ear Band má dve farby, je obojstranná, prispôsobivá neoprénová čelenka, ktorá padne deťom i dospelým sa strednej veľkosti hlavy.

Dodatočné parametre

Kategória: Čelenky na plávanie
Hmotnosť: 0.033 kg
Farba: Fialová, Modrá
Materiál: Neoprén
Dĺžka: 52cm
Krajina pôvodu: Čína

Ako používať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

  • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
  • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
  • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
  • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom