Aurecon Dry Ušný sprej 50 ml

Kód: 431
€6.48 €5.36 bez DPH
Skladom (> 10 ks)
Môžeme doručiť do:
25.5.2022
Možnosti doručenia
  • pomáha odstrániť vodu v uchu
  • urýchľuje vyparovanie vody z ucha
  • odstraňuje prebytočnú vlhkosť
  • pomáha predchádzať ušnom problémom

Detailné informácie

Podrobný popis

Aurecon Dry spray je určený na odstránenie vody v uchu. Fyzikálne vlastnosti denaturovaného liehu, ktorý sa nachádza v prípravku, urýchľuje vyparovanie vody z ucha a tým napomáha vysušenie vonkajšieho zvukovodu. Denaturovaný lieh priebehu niekoľkých minút odstráni prebytočnú vlhkosť, a preto predstavuje účinnú pomoc pri predchádzaní rôznym ušnom problémom.

 

Starostlivosť o ucho je potrebné venovať potrebnú pozornosť, pretože v dôsledku nedostatočnej hygieny zvukovodu sa môže jeho priechodnosť zhoršiť.Zvýšenú opatrnosť musíme venovať ušné hygiene v prípade pobytu vo vode, pretože sa často stáva, že sa voda dostane do ucha.

 

Voda v uchu môže hoci aj príčinou vzniku zdravotných problémov s vážnymi následkami. Voda môže rozpustiť kyslú ochrannú vrstvu zvukovodu a rozmočiť kožu. Dôsledkom toho môže uvoľnená ochranná vrstva vytvoriť vhodné prostredie pre baktérie a mykózy. Vlhké prostredie vytvára priaznivé podmienky pre mikroorganizmy a ich rozmnoženie môže spôsobiť rôzne ušné problémy. Z tohto dôvodu je dôležité, aby sa po kontakte s vodou voda z ucha odstránila. Tým je možné predísť nepríjemnostiam spojeným s ochorením ucha. Na začiatku sú príznaky, ako je svrbenie, mierny výtok z ucha, búšenie v uchu. Časom sa to môže zhoršiť až v intenzívnej bolesti, zvýšenú teplotu, hnisavý výtok z ucha, ktoré z dlhodobého hľadiska môžu viesť aj k zhoršeniu sluchu.

 

Prípravok je obohatený výťažkom z skalnice strešného az aloe vera, ktoré sú dobre známe v ľudovom liečiteľstve. Skalnica strešná (Sempervivum tectorum L.) bol v ľudovom liečiteľstve nenahraditeľným prostriedkom pri liečbe bolesti ucha. Listy skalnice strešného sa lisovali a získaný extrakt sa pri bolestiach nakvapkal do ucha. Skalnica strešná bol považovaný aj za známy domáci liek na liečbu rán rôzneho pôvodu a na liečbu svrbenia v prípade bodnutia hmyzom. V posledných rokoch tiež vzniklo niekoľko štúdií o účinnosti tejto rastliny. Skalnica obsahuje flavonoidy, triesloviny, fenylkarbonové kyseliny a iné účinné látky, ktoré zmierňujú zápalové procesy a zároveň svojimi antioxidačnými účinkami napomáhajú zabrániť tvorbe škodlivých voľných radikálov. Výťažok z aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje aj biologicky aktívne a hodnotné účinné látky ako sú saponíny, rastlinné kyseliny, antrachinóny a vitamíny.

 

Návod na použitie

Aplikujte Aurecon dry spray po akomkoľvek kontakte s vodou napr. Po plávanie, kúpanie či sprchovaní. Priložte trysku Aurecon Dry ušného spreja k vonkajšiemu zvukovodu a stlačením pumpy vstreknite 1 - 2x do každého ucha. V prípade potreby postup zopakujte. Po použití trysku opláchnite vlažnou vodou.

 

Balenie

Fľaštička s rozprašovačom o objeme 50 ml

 

Zloženie

Glycerín, denaturovaný lieh, extrakt z skalnice strešného (Sempervivum tectorum L.), výťažok z aloe vera (Aloe barbadensis).

 

Upozornenie

Nepoužívajte Aurecon dry ušný sprej v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri prudkej bolesti, zvýšenie teploty, hučanie v ušiach, hnisavom výtoku z ucha, zhoršenie sluchu. V prípade týchto príznakov vyhľadajte svojho ošetrujúceho lekára! Deti a staršie osoby môžu používať len pod dohľadom inej osoby! Trysku si nedávajte príliš hlboko do ucha, aby ste si neporanili ucho! Prípadná zmena farby roztoku a jemné usadeniny môžu byť spôsobené obsiahnutými rastlinnými zložkami, ktoré však kvalitu výrobku neovplyvňujú.


Dodatočné parametre

Kategória: Spreje do uší
Hmotnosť: 0.087 kg
Obsah: 50ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Herb Pharm

Spoločnosť Herb-Pharma AG je výrobcom a dodávateľom výrobkov zo Švajčiarska v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky.

 

Firma bola založená v druhej polovici roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Firma prešla obdobím rýchleho a stabilného rastu, vďaka ktorému dnes zaujíma na domácom trhu vo všetkých svojich záujmových oblastiach popredné postavenie s významnými trhovými podielmi.

 

S rozvojom firmy súvisí aj jej úspešné prenikanie na zahraničných trhoch, predovšetkým na slovenské, v Českej republike, v Poľsku a v Maďarsku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie