Alpine Party Plug Pro Natural Štuple do uší na hlasnú hudbu

Kód: 309
€29,95 €24,96 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2019
  • váš sluch bude lepšie chránený
  • zachováva kvalitu zvuku, len hlasitosť je nižšia
  • prírodné priamočiare utlmenie, vďaka špeciálnym AlpineAcousticFilters™
  • vaše uši už nebudú po koncerte alebo párty "zvoniť"
  • ľudí okolo seba budete perfektne počuť
  • v uchu sedí optimálne, vďaka jemnému AlpineThermoShape™ materiálu
  • v uchu skoro nie sú vidieť
  • puzdro a šnúrka na nosenie sú zadarmo
  • znovu použiteľné

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné špunty na párty

Na koncerte alebo festivale si chcú návštevníčke hudbu užiť. Ale bez ochrany sluchu môžete v hlučnom prostredí stráviť max štvrť hodiny, bez toho aby riskovali trvalé poškodenie sluchu. Aj napriek tomu mnoho milovníkovi hudby preferuje na seba vziať to riziko, než si vziať špunty a mať minimálne skreslenie hudby. S novými PartyPlug Pro™ si už vyberať nemusíte.

Alpine PartyPlug Pro špunty do uší pre muzikantov šnúrky

Prírodné utlmenie

Alpine PartyPlug Pro™ majú špeciálne lineárny AlpineAcousticFilters™ filtre. To znamená, že všetky frekvencie tlmí rovnako. Pre milovníka hudby, musí kvalita hudby zostať vždy perfektný. Sa špunty Alpine PartyPlug Pro™ Natural je škodlivý hluk znížený na bezpečnú úroveň. Je to ako stlmiť hlasitosť. Zároveň vďaka AlpineAcousticFilters™ sa milovník hudby necíti izolovane, pretože konverzácie zostávajú dobre počuteľné.

Alpine PartyPlug Pro Natural technické specifikace Earplugs cz 

Vychutnajte hudbu viac s dobrými špunty

Alpine PartyPlug Pro™ Natural sú špeciálne vyvinuté pre použitie na festivaloch, koncertoch alebo na párty. Sú vyrobené z mäkkého a flexibilného AlpineThermoShape™ materiálu. Ten sa v uchu výborne formuje pre optimálne utlmenie. Špunty môžete bez problému nosiť celý deň a noc. Materiál neobsahuje žiadny silikón. Ako výsledok špunty nesvrbí a nedráždi citlivú pokožku uší. Štuple do uší Alpine sa ľahko čistia a sú odolné.

alpine thermo shape

 

Sprej na čistenie, šnúrka a puzdro zadarmo

Spolu so špunty je v balení puzdro na nosenie, ktorý je jednoduchý pripnúť napríklad ku zväzku s kľúčmi. Ako prídavok obsahuje každé balenie šnúrku na krk. Môžete špunty pripnúť a zavesiť okolo krku. Ideálne ak chcete špunty na chvíľu vybrať. Zároveň je v balení čistiaci sprej Alpine Clean (5 ml) pre rýchle a jednoduché vyčistenie.

Alpine PartyPlug Pro Natural špunty do uší pre muzikantov príslušenstvo 

Tabuľka utlmenie Alpine PartyPlug Pro Natural

Frekvencia v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Stredné utlmenie v dB 19,2 20,7 21,3 20,8 23,5 27,1 20,9 28,9
Štandardná odchýlka v dB 3,9 2,8 3,3 3,6 3,9 4,7 3,7 6,4
Predpokladaná ochrana v dB 14,9 17,9 18 17,2 19,6 22,4 17,2 22,5

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Hmotnosť: 0.045 kg
Farba: Transparentné
Materiál: Termoplast
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 21dB
Typ: Znovu použiteľné
Puzdro: Plátené so zipsom
Šnúrka: Áno
Veľkosť: Štandardné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.