Alpine Party Plug Pro Natural Štuple do uší na hlasnú hudbu

Kód: 309
€29.95 €24.96 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2021
  • váš sluch bude lepšie chránený
  • zachováva kvalitu zvuku, len hlasitosť je nižšia
  • prírodné priamočiare utlmenie, vďaka špeciálnym AlpineAcousticFilters™
  • vaše uši už nebudú po koncerte alebo párty "zvoniť"
  • ľudí okolo seba budete perfektne počuť
  • v uchu sedí optimálne, vďaka jemnému AlpineThermoShape™ materiálu
  • v uchu skoro nie sú vidieť
  • puzdro a šnúrka na nosenie sú zadarmo
  • znovu použiteľné

Detailné informácie

Podrobný popis

Alpine PartyPlug Pro Natural sú perfektné štuple do uší na párty. Na koncerte alebo festivale si chcú návštevníci hudbu užiť. Ale bez ochrany sluchu môžu v hlučnom prostredí stráviť max štvrť hodiny, bez toho aby riskovali trvalé poškodenie sluchu. Aj napriek tomu mnoho milovníkov hudby preferuje na seba vziať to riziko, než si vziať štuple a mať minimálne skreslenie hudby. S novými PartyPlug Pro™ si už vyberať nemusíte.

PartyPlug Pre Natural špunty do uší na festival

 

Prírodné utlmenie

Alpine PartyPlug Pro™ majú špeciálne lineárny AlpineAcousticFilters™ filtre. To znamená, že všetky frekvencie tlmí rovnako. Pre milovníka hudby, musí kvalita hudby zostať vždy perfektný. Sa špunty Alpine PartyPlug Pro™ Natural je škodlivý hluk znížený na bezpečnú úroveň. Je to ako stlmiť hlasitosť. Zároveň vďaka AlpineAcousticFilters™ sa milovník hudby necíti izolovane, pretože konverzácie zostávajú dobre počuteľné.

Alpine PartyPlug Pro Natural technické specifikace Earplugs cz 

Vychutnajte hudbu viac s dobrými štuply

Alpine PartyPlug Pro™ Natural sú špeciálne vyvinuté pre použitie na festivaloch, koncertoch alebo na párty. Sú vyrobené z mäkkého a flexibilného AlpineThermoShape™ materiálu. Ten sa v uchu výborne formuje pre optimálne utlmenie. Štuple môžete bez problému nosiť celý deň a noc. Materiál neobsahuje žiadny silikón. Ako výsledok štuple nesvrbí a nedráždi citlivú pokožku uší. Štuple do uší Alpine sa ľahko čistia a sú odolné.

alpine thermo shape

 

Sprej na čistenie, šnúrka a puzdro zadarmo

Spolu so špunty je v balení puzdro na nosenie, ktorý je jednoduchý pripnúť napríklad ku zväzku s kľúčmi. Ako prídavok obsahuje každé balenie šnúrku na krk. Môžete špunty pripnúť a zavesiť okolo krku. Ideálne ak chcete špunty na chvíľu vybrať. Zároveň je v balení čistiaci sprej Alpine Clean (5 ml) pre rýchle a jednoduché vyčistenie.

Alpine PartyPlug Pro Natural špunty do uší pre muzikantov príslušenstvo 

Tabuľka utlmenie Alpine PartyPlug Pro Natural

Frekvencia v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Stredné utlmenie v dB 19,2 20,7 21,3 20,8 23,5 27,1 20,9 28,9
Štandardná odchýlka v dB 3,9 2,8 3,3 3,6 3,9 4,7 3,7 6,4
Predpokladaná ochrana v dB 14,9 17,9 18 17,2 19,6 22,4 17,2 22,5

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Hmotnosť: 0.045 kg
Farba: Transparentné
Materiál: Termoplast
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 21dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Plátené so zipsom
Šnúrka: Áno
Veľkosť: Štandardné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.