Isolate® 2 Pro - Titanium Titánové štuple do uší

Kód: 102
€58.26 €48.55 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • nový ergonomický tvar
  • vylepšený dizajn koncoviek
  • blokujú nízke frekvencie
  • 4 veľkosti koncoviek
  • na koncert, na moto alebo cestovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Štuple do uší Isolate® 2 Pro Titanium predstavujú zbrusu nový ergonomický tvar, ktorý je robí jednoduchšími a pohodlnejšími na použitie. Kovové zátky Isolate® 2 teraz oveľa lepšie sedí v uchu vďaka pridanej výhode nového a vylepšeného dizajnu koncoviek z pamäťovej peny s klenutou špičkou.

Kovové štuple oveľa lepšie blokujú nízke frekvencie oproti tradičným silikónovým alebo penovým, ktoré sa vyrába z flexibilných materiálov. Vďaka kovu obaleného v pene možno zablokovať takmer všetok priamy zvuk prenikajúce do ušného kanálika a počuť tak len samotným vedením kostí (bone conduction).

 

Technológia

Štuple Isolate® 2 Pre chráni vaše uši technológiou Sound Blocking. Tradičné chrániče sluchu sú vyrobené z mäkkých plastov alebo peny, ktoré iba tlmia zvuky. Zátky Isolate používajú titan obalený v mäkkej pamäťovej pene, ktoré zvuk priamo blokujú. Nemusíte sa báť - stále všetko počujete vedením kostí (zvuk prirodzene preniká cez vašu lebku nie uši), ale oveľa oveľa viac potichu.

Isolate 2 Pro sú vyrobené z titánu triedy 5 pre zablokovanie hluku ako nikdy predtým.

Štuple sú perfektné na ochranu pred hlasitou hudbou, na cestovanie alebo napríklad na moto. Isolate 2 Pre chráni vaše uši pred trvalým poškodením sluchu.

 

Obsah balenia

Štuple Isolate 2 Pre nájdete v balení spolu s jedným párom penových koncoviek vo veľkosti XS, S, M a L a praktickým sieťovaným puzdrom na ich zachovanie.

 

Možnosť vyskúšania a vrátenie do 30 dní

Základná lehota na vrátenie tovaru na internete je podľa slovenskej legislatívy 14 dní. Avšak existuje výnimka o dodávke tovaru v uzavretom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodov ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený. Do tejto kategórie tovaru spadajú aj štuple do uší. Nemôžeme ich od vás prijať špinavé a následne opäť predávať. To ale neplatí pre tieto štuple! S výrobcom máme dohodu, že ak s výrobkami Sleeep® alebo Isolate® nebudete spokojní, môžete nám ich po vyskúšaní bez problému vrátiť. A my ich zase vrátime výrobcovi. Moc dobre chápeme, že štuple nie sú najlacnejšie, a preto sme na tejto podmienke u vyjednávanie s výrobcom trvali. Zároveň nám prišlo málo 14 dní a lehotu sme rozšírili až na 30 dní! Viac info o vrátení na tomto odkaze.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Hmotnosť: 0.18 kg
Farba: Šedá
Materiál: Titan
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 32dB
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Látkové
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Veľké, Štandardné, Menšie
Krajina pôvodu: Anglicko
Certifikáty: BS EN 352-2-2002
Priemer tela: 12mm (v najširšom bode)
Váha: 1,43g
Materiál balenia: recyklovaný papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Flare logo

 

Spoločnosť Flare bola založená roku 2010 britským vynálezcom Davies Robertsom, ktorý v tej dobe trávil čas výrobou zvukových zariadení a vylepšovaním reproduktorov.

Jeho veľkou inováciou a poslaním bolo minimalizovať všetky typy skreslenia vo všetkých zvukových zariadeniach. Veril, že čím menej skreslenie, tým lepšie je spojenie s hudbou.

Z vlastných skúseností so živými vystúpeniami v hudobnom priemysle sa spoločnosť naučila a pochopila nedostatky s tradičným prístupom k výrobe reproduktorov a vyvinula patentovú technológiu, ktorá vytvára čistý zvuk v akomkoľvek zariadení produkujúce zvuk.

V spoločnosti verili, že ich technológia môže byť miniaturizované. V roku 2015 prišli na trh s prvými slúchadlami vďaka kampani v crowdfunding. Úspech kampane posunul spoločnosť dopredu. Čoskoro na to prišli chrániče sluchu Isolate®, ktoré vybrali v kampani crowdfunding viac ako 2 milióny libier. Teraz majú celý arzenál audio výrobkov, ktoré získali ocenenie od vysoko rešpektovaných profesionálov a umelcov ako Tony Visconti (producent, víťaz ocenenia Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavirista), Fran Healy (Travis).

Teraz spoločnosť predáva svoje chrániče sluchu a slúchadlá do viac ako 170 krajín. Flare vyrástla z malého trojčlenného tímu, ktorý pracoval v garáži na záhrade do spoločnosti s 26 členmi a sídlom na južnom pobreží.