EarPeace HD Štuple do uší pre muzikantov

Kód: 675 675/CER4 675/CER 675/CER3 Zvoľte variant
€19.90 €16.58 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (3 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Farba puzdra
Veľkosť štupľov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.3.2021 4.3.2021 4.3.2021 4.3.2021 Zvoľte variant
 • perfektné pre každé prostredie s hlasnou hudbou
 • hudbu počujete čisto a bezpečne
 • pohodlné a skoro neviditeľné
 • 3 špunty a 3 páry filtrov
 • ultra prémiové hliníkové puzdro s karabínou

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepšie špunty pre hlasnú zábavu. Garantované.

Štuple do uší EarPeace HD pre muzikantov prichádza v roku 2018 s novým vylepšeným dizajnom.

Vysoko kvalitný zvuk - EarPeace HD majú patent na technológií filtrov, ktoré poskytujú čistý a ostrý zvuk. Špunty EarPeace HD obsahujú sadu filtrov sa stredná, vysokú a maximálny ochranou, takže ste pripravení pre akékoľvek prostredie.

Komfort - Neviete, že ich máte. Dizajn s dvojitou prírubou skvele tesní. Spoločnosť používa bezpečný, mäkký a prémiový silikón, ktorý je hypoalergénny a znovu použiteľný.

Nenápadné - Špunty do uší EarPeace sú prakticky neviditeľné. Nikto nespozná, že máte chrániče sluchu. Nízkoprofilový dizajn v ušiach v podstate zmizne. 

Hodnota - Spoločnosť používa iba prémiový lekársky silikón. Earpeace špunty sa neopotrebujú ani nerozbijú. Balenie obsahuje ultra prémiové, frézované hliníkové puzdro s dvoma komorami, kam vždy môžete umiestniť náhradný špunt.

Dôvera - Existuje dôvod, prečo kapely ako Metallica, značky ako RedBull a festivaly ako Lollapalooza vyberajú EarPeace. Spoločnosť Zildjian spolupracuje s EarPeace, aby pre svoje bubeníkov poskytla najlepšiu ochranu. Prečo? Špunty EarPeace sú profesionálne chrániče sluchu a EarPeace to garantuje na 100%.

"I've been using EarPeace for the past five weeks of Jay-Z's current tour and am very impressed with both the performance and ease of use. They've been working really well for both myself and special guests that join us front of house. The 11db filtering gives a nice level of protection without feeling like you're missing the live sound experience of the show. Well done guys!"

"Používal som EarPeace posledných 5 týždňov na aktuálne turné Jay-Z a som ohromený ako výkonom, tak jednoduchým použitím. Fungujú naozaj dobre ako pre mňa, tak pre zvláštne hostí, ktoré sa k nám pripojí. Filtre s utlmením 11dB poskytujú dobrú úroveň utlmenia bez pocitu, že vám chýba zážitok zo zvuku zo živého vystúpenia. Fakt dobrá práca! "

- P. Dierson, Atlanta GA

EarPeace HD Priehľadné špunty do uší pre muzikantov Čierne puzdro 3

Výkon

Tieto hudobné štuple do uší sú vybavené filtrami so stredným, vysokým a maximálnym utlmením. Stredné a vysoké filtre majú vysokú kvalitu reprodukcie zvuku. Znižujú hladinu zvuku rovnomerne naprieč všetkými frekvenciami. Maximálna filtre sú vhodné pre totálne blokáciu zvuku, keď naozaj potrebujete znížiť hlasitosť. Každá sada filtrov funguje inak, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám.

EarPeace boli vytvorené tak, aby splnili náročné požiadavky umelcov. Spoločnosti je známe, že ak hudbu nepočujete jasne, nebudete špunty používať. Či už hudbu robíte alebo na ňu tancujete - je naozaj nahlas. Väčšina večierku je tak hlasná, že vaše uši budú zvoniť nasledujúce cien. Zakaždým keď k tomu dôjde, zažili ste malé množstvo poškodenie sluchu.Už nikdy viac! Špunty EarPeace znižujú hlasitosť a udržujú zvuk čistý a ostrý. EarPeace sú pohodlné a prakticky neviditeľné.

Stredná ochrana (Priehľadná farba) = SNR 17 / NRR 11. Tieto filtre sú vhodné pre väčšinu hlasných udalostí. Skúšky, tanečné udalosti, filmy. 

Vysoká ochrana (Červená farba) = SNR 20 / NRR 14. Tieto filtre sú ideálne pre živé vystúpenia a festivaly. Keď ste na koncertne v prednej rade, potrebujete extra ochranu.

Maximálna ochrana (Čierna farba) = SNR 26 / NRR 19. Tieto filtre poskytujú totálnej blokáciu, keď potrebujete skutočne ticho. Perfektný pre prácu na javisku alebo spanie po predstavení.

EarPeace HD Priehľadné špunty do uší pre muzikantov Čierne puzdro 2

"I played guitar professionally for over 20 years. Now I have moderate hearing loss. I just couldn't stand wearing earplugs because it killed all the tone. I wish EarPeace had been available back in the day! Why? They stop loud noise from damaging your ears while preserving tone with their fantastic filtering system. They are basically invisible and fit in your ear comfortably - I LOVE THEM. I won't go to see/hear music without them now! Highly recommended!"

"Hral som profesionálne na gitaru viac ako 20 rokov. Teraz mám miernu stratu sluchu. Nemohol som vystáť nosiť štuple do uší, pretože zabili všetky tóny. Želám si, aby EarPeace boli dostupné staré v dňoch! Prečo? Zastavujú hlasný zvuk pred poškodením uší zatiaľ čo zachovávajú tóny, vďaka ich fantastickému filtrovacímu systému. Sú prakticky neviditeľné a pohodlne padnú do vašich uší - MILUJEM JE. Teraz už nechodím si vypočuť / pozrieť sa na hudbu bez nich! Vysoko odporúčam! "

- C. Silva, New York City NY

 

Prečo používať EarPeace?

Hudba je príliš hlasná a strata sluchu je trvalá. Možno práve používate penové štuple do uší, ktoré sú LoFi. Vezmite EarPeace a bežte HiFi. Ako mono pre penové špunty, stereo je pre EarPeace. Hudba bude ostrá a čistá. Dokonca budete počuť aj konverzácie s kamarátmi.

 

Ako EarPeace fungujú?

EarPeace poskytujú mimoriadnu zvukovú kvalitu - podobné špuntům na mieru, ale za zlomok ceny. Špeciálne filtre umožňujú preniknúť malému a presnému množstvo neobmedzeného zvuku do ucha. Vďaka tomu získate skvelý zvuk aj pri nízkej hlasitosti a bez hluku z pozadia.

 

Kde Earpeace funguje najlepšie?

Koncerty, skúšky, nočné kluby, bary, party, automobilové preteky, hokejové zápasy, kino a kdekoľvek potrebujete ochrániť uši zatiaľ čo sa skvele bavíte. Pripnite puzdro s karabínou ku kľúčom a už sa nikdy znovu neocitnete v situácii bez skvelej ochrany sluchu.

 

Kto by mal EarPeace používať?

Perfektný pre DJs, hudobníkov, barmanov, vyhadzovača a každého,  kto sa pohybuje v prostredí s hlasitou hudbou. V podstate každý, kto chce hudbu počuť čisto a opustiť hlasnú udalosť bez zvonenie v ušiach, bude EarPeace milovať.

 

Svet je hlasný a stále hlasnejšie. Spojte to s dlhou a hlasnou udalosti a riskujete poškodenie sluchu alebo tinnitus. Nášmu zdravému sluchu sme oddaní. Zároveň sme oddaní aj dobre strávenému času. Či už chcete byť priamo pred javiskom, tancovať celú noc na drum and bass alebo idete do kina na najnovší akčný film - EarPeace vám kryje chrbát.

Počujte viac a ztrácejte menej. Popadnite pár štupľov do uší Earpeace a choďte sa baviť!
EarPeace HD Špunty do uší pre muzikantov Čierne puzdro

EarPeace Standard vs Petite slovensky

 

Ktorá veľkosť je pre mňa správna?

Ak ste v minulosti už štuple do uší používali alebo sa vám ľahko dávajú do uší slúchadlá a sú pohodlné, tak vám pravdepodobne padne štandardný rozmer. Veľkosť ušné dierky sa u ľudí veľa líšia, ale univerzálna štandardná veľkosť by mala pohodlne sedieť 80% užívateľov. Veľkosť petite vám bude sedieť, ak ste mali problém s tým, že vám špunty vypadávajú alebo vaše slúchadlá začnú byť s časom nepohodlná. Možno vám bolo taktiež povedané ušným lekárom, že máte menšie ušné kanáliky.

 

Výsledky testov

Všetky hudobné špunty EarPeace boli testované u Michael Associates popredné spoločnosti pre testovanie zvuku v Spojených štátoch, ktorá sa nachádza v štáte Penn. Testovanie sa vykonáva na desiatkach ľudí, ktorí používajú niekoľko sád špuntov. Akonáhle sú dáta zhromaždené, existujú dve metódy pre výpočet približnej úrovne poskytovanej ochrany - SNR (Single Number Rating - hodnotenie jedným číslom používané v Európe) a NRR (Noise Reduction Rating - hodnotenie redukcia hluku používané v Spojených štátoch). Obe metódy poskytujú jednočíselné priblíženie poskytovanej ochrany pre všetkých užívateľov. Rozdiel medzi metódami spočíva v tom, ako sú zohľadnené zmeny v skúsenostiach ľudí. Niektorí ľudia môžu získať viac či menej ochrany, pretože špunty používajú inak alebo majú inak tvarované ušné kanáliky. NRR je vždy vyššia ako SNR, pretože predpokladá veľký rozptyl v spôsobe ako ľudia používajú štuple do uší a tým aj ochranu,

Hodnoty utlmenie EarPeace HD Earplugs

 

Inštrukcie

EarPeace HD Špunty do uší pre muzikantov návod na použitie Earplugs sk

Najviac důležitýn aspektom správneho použivania štupľov do uší EarPeace je spravovanie umiestnenie stopku, aby ste mohli špunty ľahko a bezpečne vsunúť a vysunúť. Tu je postup:

 • Chyťte silikónovou stopku medzi ukazovák a veľký prst ako na obrázku. Uistite sa, že je stopku hore.
 • Je dôležité špunty chytiť a držať za stopku, keď špunt zasúvate. To umiestni stopku do takej pozície, aby ste ju mohli špunty ľahko z uší vybrať.
 • Natiahnite druhú ruku cez hlavu a zľahka natiahnite ucho - to narovná ušný kanál. Vsuňte špunt kým do ucha. Používajte veľký palec, aby ste špunt ľahko zatlačili a narovnali do najpohodlnejšie pozície. Kývanie špuntu tam a späť môže trochu pomôcť.
  • Nepúšťajte stopku, kým ste špunt úspešne nezasunuli.
  • Netlačí špunt ďalej do ucha, po tom čo ste Stopka pustili.
 • Naťahovanie ucha narovnáva ušný kanál a je dôležité pre správne zavedenie. Bez tohto kroku špunty EarPeace neposkytnú maximálnu ochranu.
 • Buďte jemní a netlačte príliš. 
 • Po každom použití vytrite vlhkou handričkou alebo si prečítajte celý článok ako špunty správne čistiť.

 

Ako zistím, že ich mám správne v ušiach?

Všetky uši sú trochu iné a bude to chcieť trochu praxe zavádzanie a vyberanie EarPeace než sa vám to podarí. Odporúčame vám, aby ste si to vyskúšali predtým, než sa vydáte von.

 • EarPeace sú navrhnuté tak, aby v ušiach sedeli pohodlne a prakticky zmizli. S trochou cviku budete cítiť nakoľko sú EarPeace pohodlné.
 • Je bezpečné špunty zastrčiť hlboko do ušného kanálika, ale iba ak starostlivo doržujete pokyny a máte správne polohovanie stopku, aby ste ich mohli vybrať.
 • Nezasúvajte EarPeace príliš hlboko do uší a netlačte ich ďalej do ušného kanálika potom čo pustíte Stopka.

 

Upozornenie

Štuple do uší EarPeace sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú a diskrétnu ochranu sluchu pre situácia ako živé vystúpenia, nočné kluby, športové arény, kiná a ďalšie. Avšak účinnosť štupľov EarPeace záleží na okolnostiach použitia a zároveň sa bude líšiť v závislosti od faktorov ako je veľkosť ušného kanálika. Nepoužívajte EarPeace v situáciách, kde viete, že budete potrebovať vyšší stupeň ochrany, ako vám EarPeace dokáže poskytnúť. Nepoužívajte EarPeace, ak viete, že vašim ušiam jednoducho nebudú vyhovovať. EarPeace nie sú určené pre použitie v situáciách, keď dochádza k intenzívnemu implusivnímu hluku, napríklad pri strieľanie alebo v blízkosti ťažkých strojov, ako zbíjačka. Poškodenie hlukom je spôsobené vystavenie sa po určitú dobu určitej úrovni decibelov. V závislosti na úrovni decibelov môže dôjsť k poškodeniu sluchu, aj keď sú špunty EarPeace správne používať. Ak špunty nemôžete odstrániť alebo poškodili ucho, požiadajte o okamžitú pomoc lekára ORL.

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Farba: Transparentné
Materiál: Pevný silikón
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 26dB, 20dB, 17dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Hliníková tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné, Menšie
Využitie: Pre muzikantov

Video recenze

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LM Avatar autora | 23.10.2020
Som veľmi spokojný.
5
J Avatar autora | 19.7.2019
Štuple sú super - ľahko sa zavádzajú a nevypadavaju. Útlm zvuku je vnímaný naprieč celým frekvenčným spektrom - čo sa nedá vždy povedať o penových stuploch. Teda ak ste napríklad na metalovom koncerte, všetko budete počuť čisto, akurát tichšie a nezničíte si sluch.
5
M Avatar autora | 6.7.2019
Výborné štuple do uší, zatiaľ najlepšie aké som mal CENA=KVALITA ????
5
M Avatar autora | 25.5.2019
Vsetko je v poriadku
5
M Avatar autora | 25.1.2019
Velka spokojnost

 EarPeace logo

S EarPeace som začal v roku 2009, po tom čo som vystúpil na Trinidad & Tobago karnevalu a mal týždeň pohmožděný ušné bubienky. Kým som odpočíval na pláži, sotva som počul zvuk vĺn cez zvonenie v ušiach. Vedel som, že si takú párty znova užiť nedokážem, bez toho aby som mal skutočne dobrú ochranu sluchu.

Potom čo som vyskúšal všetko, čo bolo na trhu, som zistil, že sa nič nestretáva s mojím špecifickým a zároveň jedinečným životným štýlom: pohodlnosť, elegantnosť, vysoký výkon a diskrétnosť. Vedel som z vlastnej skúsenosti a po rozhovore s mnohými, že je potrebná existencia novej značky ochrany sluchu. A zároveň aj nový spôsob zapojenia umelcov a komunít zábavného priemyslu na vytvorenie zmysluplného vplyvu. Strata sluchu je epidémia!

Oficiálne sme spustili EarPeace na SXSW (South by Southwest - ročný konglomerát filmov, interaktívnych médií a hudobných festivalov a konferencií) v roku 2010. Od tej doby sa z EarPeace stala vedúca značka ochrany sluchu pre živé hudobné vystúpenia a zábavný priemysel. Zároveň sme tiež výhradnými poskytovateľmi ochrany sluchu kapiel a značiek ako je Metallica a Red Bull. EarPeace má sídlo vo Washingtone DC s kanceláriami v New Yorku, Londýne a Tokyu. Máme distribučných partnerov v Kanade, Brazílii, Austrálii a v rôznych krajinách Európy.

Ďakujem, že sa zaujímate o EarPeace a tvorbu zdravého sluchu prioritou!

 

Jay Clark, Zakladateľ a CEO