Alpine Ušný sprej 50 ml

Kód: 1859
€11.32 €9.43 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2021
  • odstraňuje ušný maz účinnejšie než bežné soľné roztoky
  • efektívna tryska
  • profesionálne vyčistenie uší v pohodlí domova

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na čistenie uší od spoločnosti Alpine. Určený pre vyčistenie uší od ušného mazu. Ideálne pre ľudí, ktorí majú problémy s nadmernou tvorbou ušného mazu. Ušný maz sa v uchu vytvára v prirodzenom procese. Maz má za úlohu chrániť ucho pred vonkajšími vplyvmi, vodou, infekcií. Avšak občas sa ušného mazu tvorí viac a môže to byť nepríjemné. So sprejom Alpine si uši vyčistíte v pohodlí domova a tým budete svoje uši udržiavať čisté a zdravé.

Vďaka špeciálnemu tvaru špičky trysky je zabránené tomu, aby tlak spreje nepríjemne tlačil na ušný bubienok. Aplikácia spreja je teda bezbolestnou záležitosťou. Vďaka špeciálnemu zloženiu s účinnou látkou Polysorbát 80 je zaistené rozpustenie ušného mazu a ten tedy môže pohodlne vytiecť z ucha.

Používaním ušného spreja znateľne predĺžite životnosť svojich štupľov do uší. Štuple budú čistejšie a tiež budú efektívnejšie tlmiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Spreje do uší
Obsah: 50ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 16.1.2021
Výborné účinky


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.