Ear Band-it® Royal Čelenka na plávanie

Kód: 1070/MAL 1070/ST 1070/VEL Zvoľte variant
€13.46 €11.22 bez DPH
Skladom (2 ks) Skladom (6 ks) Skladom (> 10 ks) Zvoľte variant
Veľkosť čelenky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.9.2021 22.9.2021 22.9.2021 Zvoľte variant
  • extra odolný 3mm neoprén
  • chráni pred vodou
  • drží silikónové špunty na svojom mieste
  • 3 veľkosti
  • čelenka neobsahuje v balenie štuple

Detailné informácie

Podrobný popis

Čelenka na plávanie Ear Band-it® je originálne plavecká čelenka, ktorá bola vynájdená ušným, nosovým a krčnom lekárom s viac ako 40 rokmi skúseností. Čelenky Ear Band-it® sú navrhnuté tak, aby držali vodu ďalej od uší a tvarovateľné štuple do uší na svojom mieste zatiaľ čo sa bavíte vo vode. Plavecká čelenka je vyrobená z extra odolného 3mm hrubého neoprénu s nastaviteľným suchým zipsom. Unikátny dizajn Ear Band-it® ponúka maximálne pohodlie a ochranu uší.

Ear band it Čelenky na uši na plávanie

 

Dokúpte si k čelenke Ear Band-it® silikónové tvarovateľné štuple do uší, ktoré sa umiestnia do uší pod čelenku, pre ešte lepšiu dvojitú ochranu.

Čelenka Ear Band-it® Original je dostupná v piatich farbách: royal (modrá), červená, teal (tmavo tyrkysová), fialová a magenta (tmavo ružová) a troch veľkostiach: malé, stredné a veľké.

Ak chcete vybrať vhodnú veľkosť, prečítajte si graf veľkosti v dolnej časti tejto stránky. Upozorňujeme, že čelenka sa môže pri prvom nasadení zdať mierne tesná. Odporúčame uchopiť čelenku za jej konca a niekoľkokrát zaťahať, aby sa neoprén roztiahol.

Ear Band It čelenka na uši na plávanie

 

Chráni pred vodou a drží špunty

Spočiatku boli čelenky Ear Band-it® predávané deťom s ušnými trubičkami, čo im umožňovalo plávať. Od tej doby bolo použitie rozšírené, aby zahŕňalo všetky vodné nadšencov všetkých vekových kategórií, ktorí sú náchylní na zápal uší, majú perforáciu ušného bubienka alebo jednoducho nemajú radi, keď sa im do uší dostane voda.

Nedávne štúdie ukázali, že iba v USA postihuje plavecké ucho (otitis externa) 1 z 250 ľudí a zároveň 700 000 ľudí ročne má zavedené ušné trubičky. Predtým pred čelenkami Ear Band-it® boli používané kúpacie čiapky, ktoré boli nielen nevzhľadné a nepohodlné, ale často tiež neúčinné. Špeciálny dizajn Ear Band-it® bol navrhnutý tak, aby pomohol vyriešiť tieto výzvy a teraz si čelenku môžu užívať milióny ľudí na celom svete.

Tabuľka veľkosť čeleniek Ear Band It Original_1

Dodatočné parametre

Kategória: Čelenky na plávanie
Farba: Modrá
Materiál: Neoprén
Dĺžka: 58,42cm, 52,7cm, 45,72cm

Ear Band-It čelenka na plávanie a Putty Buddies štuple do uší

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BR Avatar autora | 27.6.2021
Pre syna vynikajúci produkt. Deti ktore trpia bolesťami uši hlavne po kúpaní v bazene.

Earbandit & Putty Buddies 

Výrobcom je americká spoločnosť Jaco Enterprises, Inc. Unikátny čelenky na plávanie Ear Band-it® drží vodu ďalej od uší a poskytujú maximálny komfort a bezpečie počas plávania a kúpania. 

 

Originálne čelenky Ear Band-it® boli vyvinuté certifikovaným lekárom pre ušné, nosné a krčné chrbticu a sú odporúčané už 25 rokov odborníkmi po celom svete pre deti s ušnými trubičkami a opakovanými problémy s ušami. Nadšenie plavci všetkých vekových kategórií ocenia aj silikónové štuple do uší Putty Buddies®, ktoré spoločnosť taktiež vyrába. 

 

O vynálezcovia

Vynálezca čeleniek Ear Band-it®, Dr. Jack Malkoff, získal svoj lekársky titul v Ohio State University. Absolvoval stáž v Newark City Hospital v Newarku v New Jersey. Dr. Malkoff odišiel do dôchodku v roku 1995 po 40 rokoch lekárskej praxe v oblasti uší, nosa a krku. Je členom rady certifikovaných lekárov v obore otolaryngologie a členom americkej akadémie lekárov (FACS).

V roku 1989 vyvinul Dr. Malkoff systém ochrany uší pomocou originálnej čelenky Ear Band-it®, aby svojim pacientom s ušnými trubičkami umožnil plávanie a kúpanie sa v pohodlí a bezpečí. Čelenky Ear Band-it® sú teraz bežne používané po plastickej chirurgii uší (Otoplastika), aby sa do uší nedostala voda a boli chránené.

 

Bohužiaľ po dlhej bitke s Parkinsonovou chorobou a lymfómom stratila v roku 2014 spoločnosť Jaco Enterprises, Inc.svojho zakladateľa a inšpiráciu Dr. Jacka Malkoffa. Spoločnosť nad jeho stratou smúti, ale zároveň oslavuje jeho život.