EarPeace M Štuple pre motorkárov

Kód: 681 681/CER2 681/CER 681/CER3 Zvoľte variantu
€19.90 €16.58 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (4 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variantu
Farba puzdra
Veľkosť štupľov
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
20.1.2021 20.1.2021 20.1.2021 20.1.2021 Zvoľte variantu
 • vaša jazda alebo návšteva moto závodu bude pohodlnejšie a príjemnejšie
 • ideálny pre utlmenie hluku vetra
 • udržujú situačné povedomie
 • 3 špunty a 3 páry filtrov
 • ultra prémiové hliníkové puzdro

Detailné informácie

Podrobný popis

Špunty EarPeace M pre motorkárov sú najlepšie špunty pre vašu ďalšiu prechádzku. 

Komfort  - Neviete, že ich máte. Dizajn s dvojitou prírubou skvele tesní. Spoločnosť používa bezpečný, mäkký a prémiový silikón, ktorý je hypoalergénny a znovu použiteľný.

Situačný povedomia - Patentovaná filtračná technológia poskytuje jasný a ostrý zvuk vďaka tomu, že umožňuje preniknúť presnému množstvo voľného zvuku do uší. Počujete vaše komunikačné systémy, hudbu a blížiace sa prevádzka / sirény.

Ochrana - Špunty do uší EarPeace obsahujú v balení 3 páry filtrov pre strednú, vysokú a maximálnu ochranu, takže ste pripravení na akýkoľvek výlet. Či už na krátku vychádzku v nedeľu popoludní alebo na 1000 míľ za 3 dni.

Hodnota - Spoločnosť používa iba prémiový lekársky silikón. Earpeace špunty sa neopotrebujú ani nerozbijú. Balenie obsahuje ultra prémiové, frézované  hliníkové puzdro  s dvoma komorami, kam vždy môžete umiestniť náhradný špunt.

Dôvera - Existuje dôvod, prečo si značky ako RedBull Global Rally Cross a Ford Racing vybrali EarPeace. Špunty EarPeace sú  profesionálne  chrániče sluchu a EarPeace to garantuje na 100%.

"So I just got back from a 1,500 mile three day motorcycle tour down to Baja California where I was riding for 12+ hour days. This was my first ride using your ear plugs and they surpassed my wildest expectations. They fit great, are super easy to get in and out, don't fatigue my ears the way the cheap ear plugs do, and best of all, the wind noise is gone and I can still hear my music! After the end of each day I had dramatically less or no tinnitus."

"Tak som sa vrátil z troch denného výletu (1500 míľ) na motorke do Baja Kalifornia, kde som išiel 12+ hodín denne. Toto bola moja prvá jazda sa špunty do uší a predčili moje najdivokejšie očakávania. V uchu sedia skvele, sú jednoduché na zasunutie a vybratie, neunavujú moje uši rovnakým spôsobom ako to robia lacné štuple do uší, a najlepšie, hluk vetra je preč a ja stále môžem počuť svoju hudbu! Na konci každého dňa som mal dramaticky menej alebo žiadny tinnitus.

- I. Murphy | Phoenix, AZ

EarPeace M Špunty do uší na motorku Čierne puzdro 2

 

Používanie správnych špuntov do uší pre motorkárov robí celý rozdiel

Celý deň hluk vetra a motora je pre uši tvrdý. Zároveň v EarPeace vie, že ak nemôžete počuť jasne a pohodlne, nebudete ochranu sluchu používať. Práve preto vytvorili EarPeace, aby prekonali očakávania aj najnáročnejších jazdcov. EarPeace zníži hluk vetra a zvuk z vašej vysielačky zostane čistý. Pohodlne po celý deň. Nízkoprofilový dizajn sedí pohodlne pod vašou helmou. EarPeace špunty do uší sú najlepšie pre ďalšie motorsport udalosť, ktorú navštívite. 

"Dude ... these things rock! I can hear my music fine for the first time ever and at the end of 500 miles yesterday I was not so danged tired and deaf! Im not leaving home without these ever again!"

"Kámo ... tyhle vecičky váľa! Prvýkrát za celú dobu môžem v pohode počuť svoju hudbu a včera na konci 500 míľ som nebol tak nebezpečne unavený a hluchý! Bez nich už z domov znova nikdy nevychádzam!"

- A. Bells | Pottsville AR

EarPeace M Špunty do uší na motorku Čierne puzdro 3

Výkon

Tieto štuple do uší na moto sú vybavené filtrami so stredným, vysokým a maximálnym utlmením. Stredné a vysoké filtre majú vysokú kvalitu reprodukcie zvuku. Znižujú hladinu zvuku rovnomerne naprieč všetkými frekvenciami. Maximálna filtre sú vhodné pre totálne blokáciu zvuku, keď naozaj potrebujete znížiť hlasitosť. Každá sada filtrov funguje inak, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám.

Stredná ochrana (Priehľadná farba)  = SNR 17 / NRR 11.

Vysoká ochrana (Červená farba)  = SNR 20 / NRR 14.

Maximálna ochrana (Čierna farba)  = SNR 26 / NRR 19.

EarPeace M Špunty do uší na motorku Čierne puzdro

Čo je EarPeace?

V EarPeace chceli demokratizovať to, čo profesionálni vodiči používali po celé desaťročia. EarPeace je profesionálna ochrana sluchu. Každé balenie obsahuje hliníkové puzdro s tromi špunty a tromi druhmi filtrov, takže ste pripravení pre akékoľvek prostredie.

 

Prečo používať EarPeace?

EarPeace poskytujú mimoriadnu kvalitu zvuku - podobné špuntům na mieru, ale za zlomok ceny. Špeciálne filtre umožňujú preniknúť malému a presnému množstvo neobmedzeného zvuku do ucha. Vďaka tomu získate skvelý zvuk aj pri nízkej hlasitosti a bez hluku z pozadia.

 

Kde EarPeace fungujú najlepšie?

Kedykoľvek budete vystavenie hlasnému hluku z motora alebo hluku vetra po dlhšiu dobu, mali by ste zvážiť ochranu vášho sluchu. Pripnite puzdro s karabínou ku kľúčom a už sa nikdy znovu neocitnete v situácii bez skvelej ochrany sluchu.

 

Kto by mal EarPeace používať?

Ideálne pre motorkárov, motokros, snežné skútre a akúkoľvek motorsport udalosť - od NASCAR až po monster truck rallye.

 

EarPeace Standard vs Petite slovensky

 

Ktorá veľkosť je pre mňa správna?

Ak ste v minulosti už štuple do uší používali alebo sa vám ľahko dávajú do uší slúchadlá a sú pohodlné, tak vám pravdepodobne padne štandardný rozmer. Veľkosť ušné dierky sa u ľudí veľa líšia, ale univerzálna štandardná veľkosť by mala pohodlne sedieť 80% užívateľov. Veľkosť petite vám bude sedieť, ak ste mali problém s tým, že vám špunty vypadávajú alebo vaše slúchadlá začnú byť s časom nepohodlná. Možno vám bolo taktiež povedané ušným lekárom, že máte menšie ušné kanáliky.

 

Výsledky testov

Všetky špunty EarPeace na motorku boli testované u  Michael Associates popredné spoločnosti pre testovanie zvuku v Spojených štátoch, ktorá sa nachádza v štáte Penn. Testovanie sa vykonáva na desiatkach ľudí, ktorí používajú niekoľko sád špuntov. Akonáhle sú dáta zhromaždené, existujú dve metódy pre výpočet približnej úrovne poskytovanej ochrany - SNR (Single Number Rating - hodnotenie jedným číslom používané v Európe) a NRR (Noise Reduction Rating - hodnotenie redukcia hluku používané v Spojených štátoch). Obe metódy poskytujú jednočíselné priblíženie poskytovanej ochrany pre všetkých užívateľov. Rozdiel medzi metódami spočíva v tom, ako sú zohľadnené zmeny v skúsenostiach ľudí. Niektorí ľudia môžu získať viac či menej ochrany, pretože špunty používajú inak alebo majú inak tvarované ušné kanáliky. NRR je vždy vyššia ako SNR, pretože predpokladá veľký rozptyl v spôsobe ako ľudia používajú štuple do uší a tým aj ochranu,

Hodnoty utlmenie EarPeace HD Earplugs

 

Inštrukcie

EarPeace HD Špunty do uší pre muzikantov návod na použitie Earplugs sk

Najviac důležitýn aspektom správneho použivania štupľov do uší EarPeace je spravovanie umiestnenie stopku, aby ste mohli špunty ľahko a bezpečne vsunúť a vysunúť. Tu je postup:

 • Chyťte silikónovou stopku medzi ukazovák a veľký prst ako na obrázku. Uistite sa, že je stopku hore.
 • Je dôležité špunty chytiť a držať za stopku, keď špunt zasúvate. To umiestni stopku do takej pozície, aby ste ju mohli špunty ľahko z uší vybrať.
 • Natiahnite druhú ruku cez hlavu a zľahka natiahnite ucho - to narovná ušný kanál. Vsuňte špunt kým do ucha. Používajte veľký palec, aby ste špunt ľahko zatlačili a narovnali do najpohodlnejšie pozície. Kývanie špuntu tam a späť môže trochu pomôcť.
  • Nepúšťajte  stopku, kým ste špunt úspešne nezasunuli.
  • Netlačí  špunt ďalej do ucha, po tom čo ste Stopka pustili.
 • Naťahovanie ucha narovnáva ušný kanál a je dôležité pre správne zavedenie. Bez tohto kroku špunty EarPeace neposkytnú maximálnu ochranu.
 • Buďte jemní a netlačte príliš. 
 • Po každom použití vytrite vlhkou handričkou alebo si prečítajte celý článok ako špunty správne čistiť.

 

Ako zistím, že ich mám správne v ušiach?

Všetky uši sú trochu iná a bude to chcieť trochu praxe zavádzanie a vyberanie EarPeace než sa vám to podarí. Odporúčame vám, aby ste si to vyskúšali predtým, než sa vydáte von.

 • EarPeace sú navrhnuté tak, aby v ušiach sedeli pohodlne a prakticky zmizli. S trochou cviku budete cítiť nakoľko sú EarPeace pohodlné.
 • Je bezpečné špunty zastrčiť hlboko do ušného kanálika, ale iba ak starostlivo doržujete pokyny a máte správne polohovanie stopku, aby ste ich mohli vybrať.
 • Nezasúvajte EarPeace príliš hlboko do uší a netlačte ich ďalej do ušného kanálika potom čo pustíte Stopka.

 

Upozornenie

Štuple do uší EarPeace sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú a diskrétnu ochranu sluchu pre situácia ako živé vystúpenia, nočné kluby, športové arény, kiná a ďalšie. Avšak účinnosť štupľov EarPeace záleží na okolnostiach použitia a zároveň sa bude líšiť v závislosti od faktorov ako je veľkosť ušného kanálika. Nepoužívajte EarPeace v situáciách, kde viete, že budete potrebovať vyšší stupeň ochrany, ako vám EarPeace dokáže poskytnúť. Nepoužívajte EarPeace, ak viete, že vašim ušiam jednoducho nebudú vyhovovať. EarPeace nie sú určené pre použitie v situáciách, keď dochádza k intenzívnemu implusivnímu hluku, napríklad pri strieľanie alebo v blízkosti ťažkých strojov, ako zbíjačka. Poškodenie hlukom je spôsobené vystavenie sa po určitú dobu určitej úrovni decibelov. V závislosti na úrovni decibelov môže dôjsť k poškodeniu sluchu, aj keď sú špunty EarPeace správne používať. Ak špunty nemôžete odstrániť alebo poškodili ucho, požiadajte o okamžitú pomoc lekára ORL. 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na motorku
Farba: Šedá
Materiál: Pevný silikón
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 26dB, 20dB, 17dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Hliníková tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné, Menšie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MC Avatar autora | 8.12.2020
Som spokojný, dlhodobo to už používam
5
M Avatar autora | 10.4.2020
Krásne tlmia hučanie vetra po ktorom ma vždy bolela hlava. Uz ma konečne nebolí jazdim na Naked motorke kde sa pred vetrom nemate moc kde schovať. Zamna skvelá kúpa zatial som skusal len stredne tlmenie (červené).
5
D Avatar autora | 28.2.2020
Nakolko som motorkár, kúpil som si tento produkt na moto ale používam aj pri spaní. Mám veľkosť M, výborne mi sedia v ušiach, nič netlačí ani počas spánku, môžem odporúčať každému.
5
T Avatar autora | 16.8.2019
Tieto štuple naozaj odporúčam každému kto má hlučnú helmu. Najlepšia kúpa akú som mohol spraviť.

 EarPeace logo

S EarPeace som začal v roku 2009, po tom čo som vystúpil na Trinidad & Tobago karnevalu a mal týždeň pohmožděný ušné bubienky. Kým som odpočíval na pláži, sotva som počul zvuk vĺn cez zvonenie v ušiach. Vedel som, že si takú párty znova užiť nedokážem, bez toho aby som mal skutočne dobrú ochranu sluchu.

Potom čo som vyskúšal všetko, čo bolo na trhu, som zistil, že sa nič nestretáva s mojím špecifickým a zároveň jedinečným životným štýlom: pohodlnosť, elegantnosť, vysoký výkon a diskrétnosť. Vedel som z vlastnej skúsenosti a po rozhovore s mnohými, že je potrebná existencia novej značky ochrany sluchu. A zároveň aj nový spôsob zapojenia umelcov a komunít zábavného priemyslu na vytvorenie zmysluplného vplyvu. Strata sluchu je epidémia!

Oficiálne sme spustili EarPeace na SXSW (South by Southwest - ročný konglomerát filmov, interaktívnych médií a hudobných festivalov a konferencií) v roku 2010. Od tej doby sa z EarPeace stala vedúca značka ochrany sluchu pre živé hudobné vystúpenia a zábavný priemysel. Zároveň sme tiež výhradnými poskytovateľmi ochrany sluchu kapiel a značiek ako je Metallica a Red Bull. EarPeace má sídlo vo Washingtone DC s kanceláriami v New Yorku, Londýne a Tokyu. Máme distribučných partnerov v Kanade, Brazílii, Austrálii a v rôznych krajinách Európy.

Ďakujem, že sa zaujímate o EarPeace a tvorbu zdravého sluchu prioritou!

 

Jay Clark, Zakladateľ a CEO