Alpine Šnúrka na štuple

Kód: 1856
-15 s kódom BLEKFRAJDEJ
Značka: Alpine
€3.26 €2.72 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2021
  • zabraňuje strate štupľov do uší
  • ľahko pripojiteľný ku ktorémukoľvek štupľovi od spoločnosti Alpine
  • ľahký, drobný kábel 

Detailné informácie

Podrobný popis

Šnúrka od spoločnosti Alpine je určená len pre produkty od tejto spoločnosti. Pri použití u štupľov iných značiek nie je zaručená kompatibilita príslušenstva.

Šnúrka je vhodná pre každého kto často musí vyberať a schovávať štuple z uší. Šnúrka sa ku štupľovi pripája pomocou drobného klipu a pripojenie neovplyvňuje výkon filtra štupľa. Kábel je ľahký, elegantný a ľahko sa skladuje.

Tento produkt je ideálny pre:

  • Ľudia, ktorí často zandávaju a vyberajú ušné zátky.
  • Hudobníkov počas skúšky alebo predstavenia.
  • Deti, ktoré sú náchylné k strate štupľov.
  • Surfovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 0.001 kg
Druh: Šnúrka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.