GraviPop® lízatko pri nevoľnosti v tehotenstve 1 ks

Kód: 2239
€0.27 €0.25 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
  • pri rannej nevoľnosti v tehotenstve
  • zázvor zvyšuje tvorbu tráviacich štiav a neutralizuje kysliny
  • ďalej upokojuje žalúdočné ťažkosti
  • a priaznivo ovplyvňuje nevoľnosť s nutkaním zvracanie
  • vitamín C podporuje imunitu a má antioxidačné vlastnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Chuté roksové lízanky s vitamínom C, vápnikom a zázvorom určené pri rannej nevoľnosti v tehotenstveZázvor zvyšuje tvorbu tráviacich štiav a neutralizuje kyseliny. Upokojuje žalúdočné ťažkosti a priaznivo ovplyvňuje nevoľnosť s nutkaním na zvracanie. Vitamín C podporuje imunitu a má výrazné antioxidačné vlastnosti. Vápnik je základným stavebným prvkom organizmu. Obmedzuje dráždivé účinky žlčových kyselín, zúčastňuje sa metabolizmu kostí a zubov.

 

Odporúčané dávkovanie

1 lízatko 1-4x denne. Nechať zvoľna rozpustiť v ústach.

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Chráňte pred priamym slnkom.

 

Upozornenie

Tento produkt nie je bežnou cukrovinkou ani nenahrádza riadnu lekársku starostlivosť. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Nevhodné pre diabetikov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy zdravého životného štýlu. Po otvorení balenia spotrebujte, podľa, odporúčaného dávkovania, čo najskôr.

Dodatočné parametre

Kategória: Nevoľnosť
Hmotnosť: 0.013 kg
Zloženie: Výrobok obsahuje vitamín C, vápnik, zázvor, mliečnan vápenatý, cukor, škrobový sirup, kyselinu citrónovú, citrónovú príchuť, pomarančovú príchuť, jablčnú príchuť, višňovú príchuť, indigotín, košelinovou červeň, chinolínovú žltú a oranžovú žlť.
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vitaharmony

VitaHarmony je rodinná firma, popredný český výrobca a medzinárodný distritribútor vlastných doplnkov stravy,  kozmetickej rady CureTouch®, bylinných čajov VitaTea a ďalších produktov. V ich vývojovom oddelení snívajú o ľuďoch plných zdraví, sily as dostatkom energie na splnenie vlastných snov. Pracovníci výroby realizujú ich smelé vízie, a tak sa rodia všetky výrobky nesúce značku VitaHarmony®.

S každým výrobkom spoločnosť odovzdáva možnosť posunúť si svoje vlastné hranice o kúsok ďalej, znovu uchopiť odložené ciele a dosiahnuť svoje želanie v novom životnom štýle. Naplnenie týchto slov nájdete v každom jednotlivom výrobku VitaHarmony®.

Značka VitaHarmony®  je záväzok vyrábať len tie najkvalitnejšie doplnky stravy, za najnižšiu dosiahnuteľnú cenu a poskytovať všetkým vždy najkvalitnejšie služby.