TravelBlue Náramky proti nevoľnosti

Kód: 101
€11.65 €9.71 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • proti nevoľnosti v lietadle, na mori a pozemným cestovanie
  • bez vedľajších efektov
  • vhodné pre deti a dospelých

Detailné informácie

Podrobný popis

TravelBlue náramky proti nevoľnosti pomáhajú uľaviť pri nevoľnosti v lietadle, na mori alebo pozemnom cestovania. Nemajú žiadne vedľajší efekty. V balení sú dve pásky (jeden pre každú ruku) a puzdro pre uchovanie pri prenášaní. Jedna veľkosť pre všetkých. Náramky sú vhodné pre deti a dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Nevoľnosť
Hmotnosť: 0.035 kg
Farba: Šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo

 

Spoločnosť Travel Blue bola založená v roku 1987 vo Spojenom kráľovstve s cieľom vyriešiť a poskytnúť servis cestovateľom. V tom čase existovalo iba niekoľko riešení, ktoré poskytovali pohodlie a bezpečie. Produkty, ktoré boli na trhu boli základné vo svojom vzhľade a možnostiach. Akonáhle v spoločnosti prišli na tieto potreby, vedeli, že je tu príležitosť zlepšiť zážitok z cestovania. Vtedy spoločnosť Travel Blue vznikla.

Spoločnosť začínala skromne a všetko si vyrábala u seba doma v Londýne. Teraz po 30 rokoch je jasné, že sa Travel Blue stala značnú súčasťou revolúcie v cestovných doplnkoch a stala sa svetovým lídrom. Travel Blue je stále rodinným podnikom, ktorého základnými hodnotami sú inovácie, životné prostredie a zodpovednosť.

V spoločnosti vedia, že cestovanie je neodlučiteľnou súčasťou života. Či už je to práca alebo dovolenka, sú z toho rovnako nadšení ako vy. Práve preto vyrába najviac spoľahlivé, pohodlné, krásne a šetrné k životnému prostrediu cestovné príslušenstvo - sľubujúci vám vylepšený a uvoľnený zážitok bez stresu.