Mack's Flightguard® Štuple do uší do lietadla

Kód: 807
€8.48 €7.01 bez DPH
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
11.7.2022
Možnosti doručenia
 • vyrovnanie tlaku pri lietaní
 • PR3TM dizajn s keramickým filtrom
 • znižujú hluk
 • pevná stopka a super mäkké príruby
 • špeciálne puzdro na cestovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Štuple do uší do lietadla Mack's Flightguard® znižujú nepohodlie v ušiach a vyrovnávajú tlak v ušiach pri lietaní lietadlom.

Jedinečný PR3TM dizajn spolu s Ceramic Filter bol testovaný v laboratóriách a je dokázané, že zmierňuje tlak v ušiach. Špunty boli testované pri lietaní.

Mack's Flightguard® znižujú hluk pre lepšiu odpočinok počas letu.

Pevná stopka a super mäkké príruby zaručujú najvyšší komfort a jednoduchosť použitia. 

Špunty obsahujú špeciálne púzdro na cestovanie.

 

Inštrukcie

 1. Pred zasunutím, so zatvorenými ústami a stlačeným nosom, jemne fúknite, aby ste prečistili a vyrovnali akýkoľvek tlak v ušiach. Pre najlepší výsledok, vsuňte štuple do uší PRED vzletom a vyberte PO pristátie a otvorenie kabínových dverí. Štuple do uší môžu byť vysunuté pri dosiahnutí maximálnej výšky, ale vždy zasuňte späť 1 hodinu PRED pristátím.
 2. Natiahnite sa druhou rukou cez hlavu a natiahnite ucho, aby ste narovnali ušné kanálik.
 3. Opačnú rukou uchyťte špunt za stopku a vsuňte točivým pohybom, aby ste vytvorili vzduchotesné tesnenie.

 

Varovanie

Vyťahujte špunty pomalým a točivým pohybom, aby ste postupne uvoľnili tesnenia. Vďaka perfektným tesniacim vlastnostiam, môže rýchlo vysunutie poškodiť ušný bubienok. Nezasúvajte štuple do ucha tak hlboko, aby ste ich potom nemohli chytiť ukazovákom a palcom za stopku. Nepoužívajte špunty na spanie počas spania na ležato. Používajte podľa inštrukcií.

 

Varovania a opatrenia

Držte ďalej od batoliat a malých detí. Produkt je netoxický, ale môže zabrániť dýchanie, ak je chytený v dýchacej trubici, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti. Nevhodné použitie alebo ignorovanie odporúčaní vyššie, zníži efektivitu a môže vyústiť v stratu sluchu alebo zranenia.

 

Čistiace inštrukcie

Umývajte špunty jemným mydlom a teplou vodou. Dôkladne vysušte pred zasunutím do uší. Skladujte v originálnom puzdre. Zbavte sa štupľov v prípade kontaktu s mazivami, rozpúšťadlami alebo inými chemikáliami. Špunty pravidelne kontrolujte pre opotrebenie. Vymeňte, ak špunty stvrdnú, sú roztrhané alebo deformované. Pri dennom použití, vymeňte po 2 - 4 týždňoch.

 

Hodnoty tlmenia hluku (ANSI Standard S3.19-1974) NRR 26

 Test Frequency in HZ

 Mean Attenuation in dB

 Standard Deviation in dB

125

33.4

4.8

250

28.6

4.5

500

29.7

2.6

1000

35.2

3.6

2000

35.9

4.1

3150

39.3

3.8

4000

41.0

3.3

6300

45.6

4.0

8000

47.0

4.0

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší do lietadla
Hmotnosť: 0.016 kg
Farba: Modrá, Transparentné
Materiál: Plast
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 28dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 4
Puzdro: Plastová krabička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné
? NRR: 26dB
Krajina pôvodu: Kanada

Mack's® Flightguard

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 20.5.2022
Super, o 70% lepšie pri bolestiach uši v lietadle. Ďakujem ???????? Odporúčam
5
A Avatar autora | 24.1.2022
rýchle dodanie, kvalitný tovar
5
V Avatar autora | 21.10.2018
Mala som veľké bolesti pri pristávaní a tieto štuple mi ich pomohli veľmi obmedziť a zminimalizovať. Sú super, odporúčam!

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie