Daydream Memory Foam Basic Plus - Grey Cestovný vankúšik z pamäťovej peny

Kód: 530A3
€16.67 €13.89 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
  • vyvýšená zadná časť
  • materiál z pamäťovej peny
  • snímateľný povlak

Detailné informácie

Podrobný popis

Mäkký cestovný vankúšik okolo krku z lenivej pamäťovej peny čiernej farby. Reaguje na teplotu a tlak tela. Perfektne sa adaptuje kontúram hlavy a krku. Ideálne pre čítanie, sledovanie televízie alebo dlhé cesty. Zároveň vhodné do vane a do auta. Pomáha sa vyvarovať bolesti krku a hlavy.

Daydream Basic Plus Černý Cestovní polštářek z paměťové pěny kolem krku

 

Klasický tvar podkovy sa špeciálnym skrútením

Zadná časť vankúšika je špeciálne vyvýšená, aby ľahko a jemne zdvihla hlavu. Vďaka tomu získate väčšiu stabilitu a podporu v oblasti krku.

Daydream Basic Plus Černý Cestovní polštářek z paměťové pěny kolem krku na židli

 

Plnenie z viskoelastickej pamäťovej peny

Vankúšik je vyplnený pamäťovou penou, ktorá má schopnosť sa prispôsobiť tlaku a zároveň dostatočne stabilizovať. Je dokonalé vhodna pre podporu a úľavu krčnej chrbtice. Poskytuje dostatočný spätný tlak a zároveň je mäkká a plyšová.

 

Snímateľný povlak

Vankúš má snímateľný povlak. Častejšie používanie môže vankúš prirodzene zašpiniť. Hygiena v oblasti tváre je obzvlášť dôležitá. A preto má tento cestovný vankúš snímateľný povlak, ktorý môžete vyprať až pri 40 °.

Cestovní polštář z paměťové pěny Daydream Basic Plus černý povlak

 

Špeciálne šnúrka

Táto šnúrka udrží vankúš stabilne na ramenách. Vďaka tomu sa nebude posúvať a vy si užijete cestu ešte lepšie, bez toho aby ste vankúš neustále vyrovnal.

Daydream Basic Plus Black cestovní polštářek černé barvy z paměťové pěny tkanička

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné vankúšiky z pamäťovej peny
Hmotnosť: 0.294 kg
Farba: Šedá
Rozmery: 30cm x 30cm x 12cm
Typ: Pamäťová pena
Váha: 294g
Materiál: Poťah: 100% polyester (plyš); Náplň: 100% pamäťová pena
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 28.5.2019
Manželka po 6 a pol hodinovom používaní chválila vankúšik. Podstatne jej to spríjemnilo cestovanie. Ani v minulosti u nej častovyskytujúce sa bolesti krčnej chrbtice sa nedostavili. Kvalitný, praktický a užitočný výrobok.

Daydream

Spoločnosť Daydream bola založená v roku 2005 ako prvá spoločnosť s projektom, ktorého jediným produktom boli masky na oči na spanie. Spoločnosť investovala do výskumu a vývoj, aby vytvorila najlepšie masku na spanie . V roku 2008 bolo do všetkých masiek pridaný chladiaci cooling pack. Dnes je spoločnosť európskym lídrom v oblasti cestovania a doplnkov na spanie. Za viac ako 10 rokov svojej činnosti predala viac ako 1 milión masiek na spanie.