Cabeau Evolution Cool® Sublime Cestovný vankúš z pamäťovej peny

Kód: 1036
€55,51 €46,26 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • dvakrát hustejšie pamäťová pena
  • vyvýšené strany pre podporu hlavy a brady
  • chladiace otvory pre cirkuláciu vzduchu
  • magnetická spona
  • luxusné cestovné puzdro
  • štuple z pamäťovej peny

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobre spite. Dorazte oddýchnutí. Je to tak jednoduché. Konečne cestovný vankúš, ktorý poskytuje podporu a je štýlový. Pamäťová pena s dvojitou hustotou, inovatívne chladiace otvory a 360° podpora hlavy + krku. Cestovný vankúš Cabeau Evolution Cool®, víťaz ocenenie, je konečnú voľbou pre horlivých cestovateľov. Rozlúčte sa s bezsennými lety s týmto inovatívnym krčným vankúšikom.

 

Cabeau cestovný vankúš z pamäťovej peny Evolution Cool

Cabeau cestovný vankúš z pamäťovej peny Evolution Cool 2

 

Vyvýšená brada / podpora z každej strany

Zvýšená predná plocha vankúše ponúka dokonalú 360° podporu, či už sa vaša hlava opiera doľava, doprava alebo má tendenciu padať dopredu.

 

Otvory pre cirkuláciu vzduchu / Priateľský ku slúchadlám

Bočné a zadné vetracie otvory v pamäťovej pene sú pokryté priedušnou sieťovinou a umožňujú nepretržitú cirkuláciu chladiaceho vzduchu. Cestovný vankúš Evolution Cool má špeciálny prehnutie okolo oblastí uší, aby bolo možné používať slúchadlá.

Cabeau cestovný vankúš Evolution Cool Sublime z boku

Magnetická podperná spona

Predné magnetická spona sa ľahko zapína a uvoľňuje a ľahko kĺže hore a dole pre jednoduché prispôsobenie.

Cabeau cestovný vankúš Evolution Cool Sublime

 

Rotujúce dizajn

Cestovný vankúšik Cabeau ponúka dokonalú 360° podporu, či už sa vaša hlava nakláňa doľava, doprava alebo má tendenciu padať dopredu. Vankúš možno nosiť zadkom napred, otočiť o 90° alebo obrátiť o 180°.

Cabeau cestovní polštář Evolution Cool Sublime zezadu

 

Snímateľný, umývateľný povlak

Povlak, vyrobený z tkaniny odvádzajúci vlhkosť a pohlcujúce pot, možno vyprať v práčke s ostatným prádlom.

Cabeau cestovný vankúš Evolution Cool Sublime zmotané

 

Kompaktné úložné puzdro

Luxusné cestovné puzdro v balení pojme vankúš do polovice jeho rozmeru pre rýchle a pohodlné balenie. Puzdro možno pripevniť k batohu alebo batožine pre záchranu cenného priestoru.

Cabeau cestovní polštář Evolution Cool Cosmos pouzdro

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné vankúšiky z pamäťovej peny
Hmotnosť: 0.36 kg
Farba: Zelená, Šedá
Rozmery: 25cm x 24cm x 14cm
Materiál: Potah: 92% polyester, 8% spandex; Výplň: 100% paměťová pěna
Rozmery púzdra: Priemer: 11cm; Výška: 14cm

Ako nosiť

Ako umývať

Ako zbaliť

Cabeau Evolution Cool®

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Cabeau logo

Všetko začalo hľadaním cestovného vankúša, ktorý skutočne funguje

Počas svojej kariéry, hrajúc profesionálny basketbal pre Maccabi Tel Aviv, bol Dávid Sternlight často na cestách. Zatiaľ čo svet videl ako dobrodružstvo, zistil, že väčšina spôsobu cestovania je stiesnená a nepohodlná - najmä pri svojej výške 203 cm.

Dávid bol odhodlaný vytvoriť lepší zážitok z cestovania pre seba aj ostatných. Začal navrhovať prvý cestovný vankúš, ktorý skutočne funguje. V roku 2009, po niekoľkých mesiacoch vývoja, sa narodil revolučný vankúš Cabeau Evolution .

Patentované cestovné vankúše Cabeau, komfortné výrobky a inovatívne doplnky nájdete vo viac ako 110 krajinách po celom svete. Ich výrobky stanovili nové priemyselné štandardy pre špičkovú remeselnú výrobu, kvalitu a pohodlie. Spoločnosť Cabeau získala rad ocenení v oblasti cestovného ruchu, ktoré uznávajú ich záväzok k dokonalosti v poskytovaní inovatívnych cestovných doplnkov a taky zlepšovanie sveta okolo nás.

Tím Cabeau je odhodlaný zabezpečiť, aby rovnaké úsilie a energia prešli do ich nových produktov, rovnako ako prešli do ich originálneho, priekopníckeho vankúše Cabeau Evolution. Inovácia v ich rozšírenej produktovej rade je inšpirovaná ich zákazníkmi, ktorí s nimi zdieľajú, čo sa im páči, čo funguje a čo by ďalej zlepšilo ich cestovania. Spoločnosť Cabeau poskytuje starostlivo vyčlenený sortiment produktov, ktoré zaručujú lepší zážitok z cestovania.