Curanatura Bambusová kefka Carbon (soft) 12 ks

Kód: 962-12
€45.24 –23 %
Curanatura Carbon dřevěný kartáček 12ks
€45.24 –23 % €34.84 €29.03 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.1.2021
  • štetinky z uhlíkového vlákna
  • plne rozložiteľný
  • ľahká rukoväť

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný zubná kefka Curanatura Carbon, ktorá má štetinky z uhlíkového vlákna pre dosiahnutie vyššieho bieliaceho efektu a dezinfekciu ústnej dutiny.

Má mäkké (soft) štetinky a je v súlade s najmodernejšími dentálnymi odporúčaniami pre zdravie vašich zubov a ďasien. Ľahká rukoväť je z tepelne upraveného bambusu, najekologickejšieho materiálu pre priemyselnú výrobu.

 

Výnimočné uhlíkové štetinky

Štetinky kefky sú vyrobené z bambusovej celulózy hrúbky 0,15mm, spracované pri vyššej teplote, čím dochádza ku karbonizácii bambusu. Týmto výrobným procesom vzniká uhlíkové vlákno, ktoré má pozitívny vplyv na veľmi efektívne čistenie zubov a dezinfekciu ústnej dutiny. 

Kefka je bez problémov plne biologicky rozložiteľná.

 

Prečo Curanatura?

Kefky ani puzdra Curanatura neobsahujú plasty (mimo bezpečného a v prírode odbúrateľného Nylonu4 v kefke Curanatura Health) a tým pádom ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA).Sú balené v recyklovanom papieri.

Upozorňujeme, že spočiatku sa výnimočne môže stať, že vám niekoľko jednotlivých štetiniek vypadne. Dôvod je ten, že do bambusu štetinky nemožno tak efektívne uchytiť ako do plastu. Ale nie je potrebné sa nijako báť - nijako to neznižuje funkčnosť kefky. 

 

Budú mať pandy čo žrať?

Na bambusové kefky a púzdra sa používa odroda moso bambusové čiže Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), ktorú pandy nežerú. Pandy veľké, ktorých je vo voľnej prírode len asi 1.700 jedincov, sa živia predovšetkým odrodami Pseudosasa japonica (Bambus Metakem), Phyllostachys nigra (Čierny bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův).Rovnako tak pandy červenej. Nemusíte teda mať obavy, že by ste brali pandám bambus od tlamiček.

 

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je považovaný za najekologickejšie materiál pre priemyselnú výrobu. Môže rásť až o 100cm denne a je plne obnoviteľnou surovinou. Pre jeho ošetrovanie sa nepoužívajú žiadne chemické pesticídy ani iné postreky, lebo bambus sám pri raste produkuje antibakteriálne látku zabraňujúcu výskyte škodcov.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zubné kefky
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba kefky: Hnedá
Farba štetín: Čierna
Hrúbka vlákna: 0,15mm
Materiál kefky: Bambus
Materiál štetiniek: Uhlíkové vlákna
Počet štetiniek: 2040
Tvrdosť štetín: soft
Dĺžka hlavy: 2,5cm
Dĺžka štetín: 1cm
Hustota: 60 štětin na otvor
Počet radov štetiniek: 10
Počet otvorov: 34

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Curanatura logo

Zubné kefky Curanatura sú ideálnou voľbou pre vaše zuby i pre prírodu. Ako jedny z mála na trhu spĺňajú všetky kritériá Svetového sympózia dentálnej hygieny. Sú vyrobené bez použitia ftalátov a BPA (bisfenol-A) z tepelne upraveného bambusu pestovaného bez pesticídov a zbieraného s ohľadom na dlhodobú produkciu. Štetinky majú z bambusových vlákien alebo z v prírode rozložiteľného Nylonu4. Sú 100% biologicky rozložiteľné a balené v recyklovanom papieri, takže nezaťažujú životné prostredie.