Curanatura Bambusová kefka Bamboo (extra soft) 12 ks

Kód: 961-12
€45.24 –23 %
Curanatura Bamboo bambusové kartáčky 12ks
€45.24 –23 % €34.84 €29.03 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • štetinky z bambusové celulózy
  • plne rozložiteľný
  • jedny z najmäkších štetiniek
  • jeden z najvyšších počtov štetiniek

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka Curanatura Bamboo je úplne jedinečná. Nielen že má optimálny tvar a vlastnosti rukoväte aj štetiniek pre zdravie vašich zubov a ďasien, ale zároveň má ako jediná na trhu štetinky na báze bambusové celulózy a vďaka tomu je bez problémov plne biologicky rozložiteľná.

 

Jedny z najmäkších štetiniek medzi bambusovými zubnými kefkami

Curanatura Bamboo má najmäkšie (extra soft), veľmi jemné štetinky v súlade s najmodernejšími dentálnymi odporúčaniami. Sú tvorené kombináciou bambusové celulózy (s väčšinovým podielom) a biologicky odbúrateľného Nylonu4.

Model Bamboo má jeden z najvyšších počtov štetiniek medzi bambusovými zubnými kefkami na trhu - 2890. Sú rovno zastrihnuté, aby optimálne čistili povrch zubov a pritom nedráždili ďasná. Zároveň sú 100% rozložiteľné v prírode.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť je z tepelne upraveného bambusu, takže je kefka ľahká a príjemná do ruky.

 

Prečo Curanatura?

Kefky ani puzdra Curanatura neobsahujú plasty (mimo bezpečného a v prírode odbúrateľného Nylonu4 v kefke Curanatura Health) a tým pádom ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA).Sú balené v recyklovanom papieri.

Upozorňujeme, že spočiatku sa výnimočne môže stať, že vám niekoľko jednotlivých štetiniek vypadne. Dôvod je ten, že do bambusu štetinky nemožno tak efektívne uchytiť ako do plastu. Ale nie je potrebné sa nijako báť - nijako to neznižuje funkčnosť kefky. 

 

Budú mať pandy čo žrať?

Na bambusové kefky a púzdra sa používa odroda moso bambusové čiže Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), ktorú pandy nežerú. Pandy veľké, ktorých je vo voľnej prírode len asi 1.700 jedincov, sa živia predovšetkým odrodami Pseudosasa japonica (Bambus Metakem), Phyllostachys nigra (Čierny bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův).Rovnako tak pandy červenej. Nemusíte teda mať obavy, že by ste brali pandám bambus od tlamiček.

 

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je považovaný za najekologickejšie materiál pre priemyselnú výrobu. Môže rásť až o 100cm denne a je plne obnoviteľnou surovinou. Pre jeho ošetrovanie sa nepoužívajú žiadne chemické pesticídy ani iné postreky, lebo bambus sám pri raste produkuje antibakteriálne látku zabraňujúcu výskyte škodcov.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zubné kefky
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba kefky: Hnedá
Farba štetín: Béžová
Hrúbka vlákna: 0,13mm
Materiál kefky: Bambus
Materiál štetiniek: Nylon4 (biodegradabilné), Bambusová celulóza
Počet štetiniek: 2890
Tvrdosť štetín: extra soft
Dĺžka hlavy: 2,5cm
Dĺžka štetín: 1,1cm
Hustota: 80 štětin na otvor
Počet radov štetiniek: 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Curanatura logo

Zubné kefky Curanatura sú ideálnou voľbou pre vaše zuby i pre prírodu. Ako jedny z mála na trhu spĺňajú všetky kritériá Svetového sympózia dentálnej hygieny. Sú vyrobené bez použitia ftalátov a BPA (bisfenol-A) z tepelne upraveného bambusu pestovaného bez pesticídov a zbieraného s ohľadom na dlhodobú produkciu. Štetinky majú z bambusových vlákien alebo z v prírode rozložiteľného Nylonu4. Sú 100% biologicky rozložiteľné a balené v recyklovanom papieri, takže nezaťažujú životné prostredie.