Jack n' Jill Detská zubná kefka Dino

Kód: 885
€4.96 €4.13 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2021
  • rukoväť z kukuričného škrobu
  • extra jemné štetinky z nylonu
  • neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská kefka na zuby Jack n 'Jill má rukoväť vyrobenú zo 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu . Je navrhnutý tak, aby sa deťom skvele držal. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistí, bez toho aby to deťom bolo nepríjemné.

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuričný plast sa v prostredí komerčného kompostér rozloží počas 90 dní.

Výmenu kefky odporúčame zhruba za 8 týždňov.

 

O značke Jack n 'Jill

Spoločnosť Jack n 'Jill vlastné mladý austrálsky pár, Justin a Rachel. Potom, čo sa im pred niekoľkými rokmi narodilo prvé dieťa, sa intenzívne začali zaujímať o životné prostredie. Uvedomili si, aké priame dôsledky na zdravie ich detí môže mať kontakt s chemickými zložkami v bežnej zubnej starostlivosti. Boli frustrovaní tým, že na trhu nenašli prírodné, úplne bezpečnú alternatívu - tak ju vďaka svojmu lékárenskému vzdelaniu sami vyvinuli. A keď už sa do toho vrhli, tak ju rovno urobili aj zábavnú a skvele chuťou. Všetky produkty Jack n 'Jill sú navrhnuté tak, aby sa deťom páčili a aby aj vy ste ich mali v kúpeľni radi.

Firma minimalizuje obalové materiály, používa na ne i recyklovaný papier a kukuričný škrob, a nikdy neobsahujú PVC, ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky pre deti
Hmotnosť: 0.029 kg
Farba kefky: Biela
Farba štetín: Biela
Hrúbka vlákna: 0,15mm
Materiál kefky: Kukuričný škrob
Materiál štetiniek: Nylon (Dupont 612)
Tvrdosť štetín: extra soft
Krajina pôvodu: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Jack and Jill logo

Jack N 'Jill je prírodný zubná pasta pre bábätká, batoľatá a deti, ktorou je bezpečné prehĺtať. Prvýkrát bola vyrobená v Melbourne, Austrálii v roku 1949 a od tej doby je to rodinné podnikanie po viac ako 20 rokov. Výrobky sa stále vyrába v Austrálii a spoločnosť je pyšná na to, že sú ich výrobky dostupné vo viac ako 30 krajinách.

Niekoľko rokov späť mali zakladatelia ich prvé dieťa a okamžite sa pripojili na mnohé rodičom po celom svete, ktorí sa zaujímajú o súčasné problémy životného prostredia a ich priame účinky na ich deti. Začali spochybňovať všetko, do čoho ich dieťa prišlo do styku a nechceli ho vystaviť zbytočným prísadám a chemikáliám. Cítili sa frustrovane kvôli nedostatku voľby v ústnej hygiene a osobnú starostlivosť v ranom detstve. Vďaka svojim znalostiam z farmácie sa rozhodli vytvoriť absolútne najbezpečnejšie produkty pre svoje i vaše deti. Počas tohto procesu vyvinuli bezpečné, zábavné a priateľské k životnému prostrediu výrobky.

Spoločnosť Jack and Jill

V spoločnosti Jack N 'Jill sa domnievajú, že podniky majú záväzok voči životnému prostrediu. Preto vytvorili prírodné, hypoalergénne výrobky s organickými prísadami a tam, kde je to možné, navrhli svoje balenie tak, aby bolo čo najmenej recyklovateľné a bez obsahu BPA.