Energy Organický mladý jačmeň 100g Výživový doplnok

Kód: 4909
€14.41 €13.10 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.7.2021
  • BIO certifikácia
  • výrazný svojou chuťou
  • pôvodom zo slnečnej Kalifornie

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Mladý jačmeň pochádza z úchvatné scenérie Južnej Kalifornie. Jedná sa o miesto, kde sa z rastliniek mladého jačmeňa v období jeho raného rastu pripravuje jeden z najhodnotnejších extraktov.

Prípravok v podobe prášku je určený na prípravu nápojov, ktoré ešte viac prehlbujú jeho účinky. Pôsobí už od prvého kontaktu s ústami a následne v priebehu celého tráviaceho traktu.

Organic Barley Juice spĺňa prísne podmienky BIO certifikácie. Kombinácia jednej z najčistejších lokalít na Zemi a BIO certifikátu dodáva výrobku najvyššiu možnú záruku kvality na trhu. Spoločnosť Energy je presvedčená, že z pohľadu čistoty a účinku v tejto kategórii nenájdete lepšie produkty.

Výrobky "ORGANIC" sú certifikované kontrolné organizácií ABCERT AG (CZ-BIO-002). Mladý jačmeň je takmer pravým opakom chlorely. Svoju dravosťou mladého siatiny prakticky ihneď dodáva aktívnu energiu. Jeho pôsobenie je však časovo značne obmedzené. Barley sa správa podobne ako bubienková gamatka. Tá začnú okamžite žiariť, ale po vyhasnutí veľmi rýchlo vychladnú. Účinok jačmeň je teda veľmi silný, rýchly, ale krátkodobý. Barley využívajte pre okamžité zvýšenie použiteľné energie! (šport, aktívna dovolenka, náročné spoločenské večery).

 

Dávkovanie

1 čajová lyžička rozmiešaná v poháru čistej vody, filtrovanej a neperlivej 1 - 3x denne (1 čajová lyžička = 4 g).

 

Upozornenie

Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Výrobok nie je určený osobám precitliveným na jačmeň. Nie je vhodné pre fenylketonurikov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre fenylketonurikov.

 

Skladovanie

Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Superpotraviny
Hmotnosť: 0.107 kg
Obsah: 100g
Bio: Áno
Forma: Prášok
Účinné ingrediencie: Extrakt zo zeleného jačmeňa vďaka šetrnému spracovaniu obsahuje viac než 20 aktívnych enzýmov (cytochromoxidázu, superoxiddismutázu, transhydrogenáza a ďalšie), chlorofyl, vitamíny a dokonalýv ýber minerálov a stopových prvkov v organickej, dobre využiteľné kvalite.
Zloženie: 100% šťava z listov mladého jačmeňa (Hordeum vulgare) v prášku Bez lepku.
Výrobca: Energy Group, as, Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR, +420 283 853 853/54, info@energy.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo energy

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou inovatívnych neutraceutik, terapeutické aj ošetrujúcej kozmetiky a veterinárnych produktov. Všetky výrobky sú v maximálnej miere prírodné, šetrné a mimoriadne účinné. Účinné látky pochádza vo veľkej miere z voľného zberu alebo ekologického hospodárstva. Zodpovedne používajú najvyberanejšie, najčistejšie a najúčinnejšie dostupné účinné látky tak, aby udržali absolútnu výnimočnost svojich produktov.