Salvia Paradise IQ Brain Booster kapsle - 100 ks

Kód: 317
€14.78 €13.44 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
10.3.2021
  • má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie a duševné zdravie
  • obsahuje extrakt bacopa monnieri, gotu koly, ašvadagndy, ženšenu
  • jednoduché užívanie formou kapsúl
  • výrobca: Salvia Paradise s.r.o.

Detailné informácie

Podrobný popis

IQ Brain Booster Salvia Paradise®  je unikátna kombinácia 4 bylín, ktoré sú známe svojím pozitívnym vplyvom na kognitívne funkcie a duševné zdravie.

Bacopa monnieri podporuje duševnú výkonnosť, predovšetkým pamäť a schopnosť koncentrácie najmä vo vypätých situáciách. Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti. Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.
Bacopa je významným antioxidantom a prispieva k normálnej funkcii žlčníka.

Gotu kola sa podieľa najmä na normálnej činnosti kognitívnych funkcií - pamäť, schopnosť koncentrácie a porozumenia, vyjadrovacie schopnosti či pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií. Zlepšuje krvný obeh a činnosť cievnej sústavy, pomáha zbaviť sa pocitu tzv. Ťažkých nôh.

Ašvaganda podporuje mentálne a kognitívne činnostipomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu. Podporuje duševné zdravie a vitalitu, je doporučovaná v období stresu. Vhodné je jej podávanie v staršom veku. Je významný adaptogén.

Ženšen pravý sa používa najmä na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti. Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, udržanie koncentrácie. Je známy ako antioxidant, ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti a vitalite. Odporúča sa užívať pri únave a stresu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch týchto rastlín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.
 
 
Zloženie
 
Centella asiatica, Bacopa monnieri, Withania somnifera (5% withanolides, 1% alkaloidy), Panax ginseng (80% ginsenosides), 300 mg / kapsula.
Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
 
 
 
Odporúčané denné  dávkovanie a spôsob použitia
 
Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.
 
 
 

Upozornenie

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Rastlinné extrakty
Hmotnosť: 0.04 kg
Obsah: 100 kapsúl
Forma: Kapsuly
Výrobca: Salvia Paradise sro, Zaječov 396, 26763 Zaječov, IČ: 29143144 DIČ: CZ29143144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SalviaParadise je česká rodinná firma zaoberajúca sa dovozom bylín a ich spracovaním do rastlinných prostriedkov na podporu zdravia a zdravého životného štýlu.