Rainforest Maca 530 mg - 90 kapsulí

Kód: 244
Novinka
Značka: VitaHarmony
€9.47 €8.23 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.9.2020
  • má vplyv na potenciu a životnú vitalitu
  • prírodná a gelatinizovaná

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca je prastará rastlina z peruánskych Ánd so širokým spektrom pôsobenia. Je cenená pre svoje účinky už viac ako 2000 rokov. Inkovia užívali macu pre jej výživovú hodnotu a jej vplyv na plodnosť, potenciu (libido), sexuálnu túžbu, životnú silu a rast svalovej hmoty. Významnou a cenenou výhodou macy je dlhodobé pretrvávanie účinkov. Maca napomáha aj pri celkovej vyčerpanosti organizmu, výkyvoch nálady a apatiu.

Maca geletinizovaná je odvodená od spôsobu technológie spracovania koreňa macy, ktorá sa spracováva v autokláve pod vysokým tlakom a teplotou. Potom sa koreň suší a melie, čím získava maximálne využitie účinných látok.
 
 
 
Odporúčané dávkovanie
 
2 kapsule denne. Kapsulu prehltnite celú. 
 
 
 
Skladovanie 
 
Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu.
 
 
 
Upozornenie 
 
Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 
Ak trpíte ťažkými depresiami a úzkostnými stavmi, je dobré sa o užívaní macy zmieniť svojmu lekárovi. Maca môže vďaka svojim povzbudivým účinkom tieto stavy maskovať.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Rastlinné extrakty
Hmotnosť: 0.095 kg
Obsah: 90 tabliet
Forma: Tablety
Výrobca: VitaHarmony, sro BRNO, Vyhliadka 39, 638 00 BRNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vitaharmony

VitaHarmony je rodinná firma, popredný český výrobca a medzinárodný distritribútor vlastných doplnkov stravy,  kozmetickej rady CureTouch®, bylinných čajov VitaTea a ďalších produktov. V ich vývojovom oddelení snívajú o ľuďoch plných zdraví, sily as dostatkom energie na splnenie vlastných snov. Pracovníci výroby realizujú ich smelé vízie, a tak sa rodia všetky výrobky nesúce značku VitaHarmony®.

S každým výrobkom spoločnosť odovzdáva možnosť posunúť si svoje vlastné hranice o kúsok ďalej, znovu uchopiť odložené ciele a dosiahnuť svoje želanie v novom životnom štýle. Naplnenie týchto slov nájdete v každom jednotlivom výrobku VitaHarmony®.

Značka VitaHarmony®  je záväzok vyrábať len tie najkvalitnejšie doplnky stravy, za najnižšiu dosiahnuteľnú cenu a poskytovať všetkým vždy najkvalitnejšie služby.