Adenol sprej, kvapky a lampa proti chrápaniu

Kód: 432
Novinka
Značka: Herb-Pharma
€19.07 €15.89 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.3.2021
  • darčekové balenie proti chrápaniu
  • obsahuje kvapky, sprej a aromalampu
  • obsahujú iba výťažky z prírodných látok

Detailné informácie

Podrobný popis

Adenol darčekové balenie proti chrápaniu obsahuje Adenol kvapky 10ml, Adenol sprej do hrdla 50ml a ako darček aromalampu. Ide o prípravky, ktoré pomáhajú zamedziť chrápaniu, obsahujú iba výťažky z prírodných látok.

Aromalampa v balení sa môže farebne líšiť od tej, ktorá je na fotkách.

 

Dávkovanie

Adenol kvapky: tesne pred spaním nakvapkajte 2-3 kvapky na čistú vreckovku, priložte k nosu a niekoľkokrát hlboko vdýchnite. Potom nakvapkajte 4-5 kvapiek Adenolu na vankúš chrápajúci osoby. Pre tých, ktorí spia na chrbte môže byť účinné použitie kvapiek na pyžamo alebo v blízkosti tváre.

Adenol sprej do krku: odstráňte priesvitné viečko z obalu, otočte trysku aplikátora zo zvislej do vodorovnej polohy a vsuňte aplikátor na zadnú časť krku a vstreknite 1-2 denne pred spaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Proti chrápaniu
Hmotnosť: 0.35 kg
Zloženie: Extrakt sójového lecitínu, olivový olej, mäta pieporná, eukalyptus, rozmarín, citrón, pomaranč, citrónová tráva, mandarínka, koriander, cypruštek, aníz, mentol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Herb Pharm

Spoločnosť Herb-Pharma AG je výrobcom a dodávateľom výrobkov zo Švajčiarska v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky.

 

Firma bola založená v druhej polovici roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Firma prešla obdobím rýchleho a stabilného rastu, vďaka ktorému dnes zaujíma na domácom trhu vo všetkých svojich záujmových oblastiach popredné postavenie s významnými trhovými podielmi.

 

S rozvojom firmy súvisí aj jej úspešné prenikanie na zahraničných trhoch, predovšetkým na slovenské, v Českej republike, v Poľsku a v Maďarsku.