Ostatné, Strana 2

Najpredávanejšie

Energy Vitamarin - 90 kapsúl
NA SKLADE (>10 ks)
9688
 
12.20 €
Energy Probiosan 90 kapsúl
NA SKLADE (>10 ks)
12181
 
13.82 €
Energy Probiosan Inovum 60 kapsúl
NA SKLADE (1 ks)
12184
 
14.42 €

Radenie produktov

41 položiek celkom

Výpis produktov

Pleva Materská kašička lyofilizovaná - 2g
Pleva Materská kašička lyofilizovaná - 2g
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (8 ks)
7.77 €
Jednotková cena: 388.50 € / 100 g

lyofilizovaná materská kašička zachované všetky prospešné látky univerzálne použitie 10 dávok v balení

12073
Sonnentor Ovocní medvedíci - želé s ovocnou príchuťou BIO 1000 g
BIO
20.24 €
Jednotková cena: 0.02 € / 1 g

ovocné želé medvedíky v bio kvalite s ovocnou šťavou výrobca: Sonnentor s.r.o.

11839
Now Foods 5-HTP 100 mg 60 kapsúl
10.70 €
Jednotková cena: 0.18 € / 1 ks

5-HTP 100 mg jednoduché užívanie formou tabliet vegánske kapsule

11185
Now Foods 5-HTP 200 mg 60 kapsúl
18.65 €

5-HTP 200 mg jednoduché užívanie formou tabliet vegánske kapsule s gylcínom, taurínom a inozitolom

11250
Now Foods Rutin 450 mg 100 kapsúl
Now Foods Rutin 450 mg 100 kapsúl
Momentálne nedostupné
15.94 €
Jednotková cena: 0.16 € / 1 ks

rutín hrá úlohu v cievnom zdraví nachádza sa v citrusových a necistrusových plodoch jednoduché používanie formo kapsúl

10908
Now Foods Inositol 500 mg 100 kapsúl
10.15 €
Jednotková cena: 0.10 € / 1 ks

látková výmena membránové funkcie doplnok stravy jednoduché užívanie formou kapsúl

10890
Now Foods Gaba 750 mg 100 kapsúl
Now Foods Gaba 750 mg 100 kapsúl
Momentálne nedostupné
14.64 €
Jednotková cena: 0.15 € / 1 ks

doplnok stravy kyelina gama-aminomaslová neurotransmiter v ľudskom mozgu podpora relaxácie, zmiernenie stresu

10896
Now Foods Gaba Kyselina Gama Aminomaslová 500 mg 100 kapsúl
10.61 €
Jednotková cena: 0.11 € / 1 ks

kyelina gama-aminomáslená doplnok stravy centrálny nervový systém pomáha relaxovať a zvládať stres

10893
Now Foods L-Theanín 100 mg 90 kapsúl
17.91 €
Jednotková cena: 0.20 € / 1 ks

podporuje relaxáciu, zachovanie bdelosti zdravé kognitívne funkcie jednoduché užívanie formou kapsúl

10905
Now Foods L-Theanín 200 mg 60 kapsúl
Now Foods L-Theanín 200 mg 60 kapsúl
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (>10 ks)
17.31 €
Jednotková cena: 0.29 € / 1 ks

podpora relaxácie, zachovanie bdelosti zdravé kognitívne funkcie aminokyselina  jednoduché užívanie formou kapsúl

10902
Sanct Bernhard Opaľovacie kapsule 90 ks
Sanct Bernhard Opaľovacie kapsule 90 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE (2 ks)
13.09 €
Jednotková cena: 0.15 € / 1 ks

opaľovacie kapsule s betakaroténom doplnené o meď  jednoduché užívanie formou kapsúl vhodné užívať pre celoročný efekt opálenia

10827
10127 1 virostop pastilky
13.02 €
Jednotková cena: 0.26 € / 1 ks

ľahké užívanie formou pastiliek vhodné ako prevencia doplnok stravy cist krétsky, šalvia, echinacea a ďalšie

10127
Fytofontana Virostop pastilky mäta 20 ks
6.30 €
Jednotková cena: 0.32 € / 1 ks

ľahké užívanie formou pastiliek vhodné ako prevencia doplnok stravy cist krétsky, šalvia, echinacea a ďalšie

10258/M
Fytofontana Virostop pastilky lesné ovocie 20 ks
6.30 €
Jednotková cena: 0.32 € / 1 ks

ľahké užívanie formou pastiliek vhodné ako prevencia doplnok stravy cist krétsky, šalvia, echinacea a ďalšie

10258/L
Fytofontana Virostop pastilky citrus 20 ks
5.91 €
Jednotková cena: 0.30 € / 1 ks

ľahké užívanie formou pastiliek vhodné ako prevencia doplnok stravy cist krétsky, šalvia, echinacea a ďalšie

10258/C
1317 stresspop 12 lizatek zleva
3.91 €
Jednotková cena: 0.33 € / 1 ks

doplnok stravy vo forme lízanky 12 kusov v balení jablko/guava výťažok zo ženšenu a rozchodnice ružovej

8585
allnature tahini sezamova pasta 220 g
3.99 €
Jednotková cena: 1.81 € / 100 g

100 % namleté sezamové semienka vhodné na prípravu hummusu a iných jedál obsah bielkovín, vlákniny, vitamínu B výrobca: Allnature, s. r. o.

8220
allnature agar 30 g
Vegan
Allnature Agar 30 g
NA SKLADE (8 ks)
2 €
Jednotková cena: 6.67 € / 100 g

vegánska alternatíva želatíny získava sa z morských rias na prípravu tort, zákuskov alebo aspiku výrobca: Allnature, s. r. o.

8214

Ovládacie prvky výpisu

41 položiek celkom
Všetko skladem
Všetko skladem
pripravené na odoslanie
Odoslanie do 24 hod.
Odoslanie do 24 hod.
v pracovné dni
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 EUR
2 tis. výdajných miest
2 tis. výdajných miest
a Z boxov Packeta.sk