Čaga - chaga - rezavec šikmý - prášok - 70 g

Kód: 396
€9.59 €8.72 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.1.2021
  • čaga v mletej forme
  • jednoduché užívanie
  • prírodný doplnok 
  • výrobca: Salvia paradie, s.r.o.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúce na kmeňoch briez. Je to huba nepravidelného tvaru tela s výrazným typicky čiernym sfarbením. To spôsobuje vysoká obsahová koncentrácia pigmentu melanínu. V posledných rokoch sa dostáva do centra záujmu vedcov a klinických pracovísk. Aj cez to, že rezavec - čagu užívali na čínskom dvore už pred 2 000 rokmi, moderne sa skúma iba niekoľko rokov. Pôvodný domovinou čagy je Ázie a oblasti ruskej tajgy. Tu je tiež hojne používanou hubou už od 16. storočia.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo  v herbári.

 

Tradičné použitie

Jednu čajovú lyžičku rozmiešame v menšom množstve vody. Užívame 3 × denne.

 

Upozornenie

Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

 

TIP na prípravu

Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobom nevznikajú hrudky.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Hmotnosť: 0.07 kg
Obsah: 70g
Výrobca: Salvia Paradise sro, Zaječov 396, 26763 Zaječov, IČ: 29143144 DIČ: CZ29143144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SalviaParadise je česká rodinná firma zaoberajúca sa dovozom bylín a ich spracovaním do rastlinných prostriedkov na podporu zdravia a zdravého životného štýlu.