Mack's Sound Asleep - 12 párov Štuple na spanie

Kód: 62
€9.22 €7.68 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
15.4.2021
 • špeciálna špunty na spanie proti hluku
 • 12 párov
 • vyrobené z mäkkej uretánové peny
 • vhodné pre 2/3 použitie
 • vrátane puzdra na nosenie

Detailné informácie

Podrobný popis

# 1 Najpredávanejšie špunty do uší v USA

# 1 Značka doporučovaná doktormi v USA


12 párov. Špunty sú vyrobené zo super jemné, hodvábne a pohodlné peny. Sú perfektné pre dlhšie nosenie a pre situácie, kedy je extrémny komfort na prvom mieste. Unikátny nevyplnené zakončenie maximalizujúca komfort, obzvlášť počas spánku. Hladina redukcia hluku (NRR) 32dB.

 Nejlepší spánek

 

Vrátane puzdra na nosenie.

 

Použitie

 1. Čistými rukami zrolujte špunt do úzkeho cylindra.
 2. Opačnú ruku natiahnite cez hlavu a pritiahnite si vonkajšie ucho pre narovnanie ušného kanálika.
 3. Rýchlo vsuňte špunt do ušného kanálika a vydržte kým sa špunt neroztáhne do pohodlného, zaisteného tvaru.
 4. Recyklujte po niekoľkých použití alebo dovtedy než sa na špunty akumuluje špina alebo ušný maz.

 

Upozornenia a opatrenia

POZOR:  Špunt vysúvajte pomaly točivým pohybom pre postupné uvoľnenie tesnenia. Rýchlo vysunutie môže poškodiť ušný bubienok.

POZOR:  Držte ďalej od deti a domácich maznáčikov. Tieto štuple do uší nie sú toxické, avšak môžu zabrániť v dýchaní, ak sa dostanú do priedušnice, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti.

POZOR:  Nesprávnym použitím sa zníži efektívnosť, čo môže mať za následok poškodenie sluchu. Nepoužívajte ako ochranu pred vodou.

 

Informácie o redukcii hluku

Hladina hluku, ktorá preniká do ucha, sa pri správnom použití ochrany sluchu tesne rovná rozdielu medzi hlukom, ktorý preniká z okolia a NRR (Noise Reduction Rating - Hodnotenie Redukcia Hluku).

Napríklad:

 1. Hluk z okolia dosahuje 100dB.
 2. NRR špuntov je 32 (dB).
 3. Hladina hluku prenikajúce do ucha sa približne rovná 68 dB.

 

Hodnoty tlmenia hluku (ANSI Standard S3.19-1974) NRR 32

Test Frequency in HZ

Mean Attenuation in dB

Standard Deviation in dB

125

39.9

4.2

250

41.8

4.4

500

42.3

3.7

1000

38.2

2.4

2000

35.6

2.2

3150

42.1

2.3

4000

43.9

2.85

6300

46.8

4.1

8000

47.1

3.2

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na spanie
Hmotnosť: 0.027 kg
Farba: Modrá
Materiál: Polyuretánová pena
Počet párov: 12
? SNR (Utlmenie): 34dB
Typ: Niekoľko použitie
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Plastová tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné
? NRR: 32dB
Krajina pôvodu: Švédsko
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
M Avatar autora | 22.7.2018
Horsia ucinnost, ako som ocakaval, material je v poriadku, prijemny do ucha.

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom