3M™ Peltor™ X3A Mušľové chrániče sluchu

Kód: 1643
€29.74 €24.78 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
  • vysoko výkonné chrániče
  • vhodné pre strednú hladinu hluku
  • vhodné v lesníctve, na letisko a ťažkom priemysle
  • elektricky izolovaná drôtená náhlavná páska
  • ľahká konštrukcia (245g)

Detailné informácie

Podrobný popis

3M™ Mušľové chrániče Peltor™ X3A z rady X sú vysoko výkonné chrániče sluchu pre použitie pri strednej hladine hluku v lesníctve, na letiskách, ťažkom priemysle atp., ktoré ponúkajú útlm 33 (dB) SNR. Výnimočne ľahké a štíhle v porovnaní s inými výrobkami o podobnom útlmu.

Mušľové chrániče sluchu sa odporúča používať všade tam, kde sa vystavujete hluku nad 95 dB. V oblasti ochrany sluchu sú mušľové chrániče obľúbenou voľbou vďaka jednoduchosti použitia a väčšiemu pohodliu. Chrániče sluchu od spoločnosti 3M sú tvorené pevnými mušľami s mäkkou dosadacej líniou, ktorá zaisťuje dokonalé utesnenie okolo uší a s znižuje tak expozíciu hluku.

Séria slúchadlových chráničov 3M™ Peltor™ X bola vytvorená na základe troch pilierov: dizajn, pohodlie a utlmenie. Vďaka kombinácii týchto troch faktorov sú mušľové chrániče Peltor X jasnou voľbou pri práci v hlučnom prostredie. Všechny mušlovité chrániče sluchu sú dielektricke (izolované, nevodí elektrický prúd).

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče sluchu
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: Čierna, Červená
? SNR (Utlmenie): 33dB
? H: 35dB
? M: 30dB
? L: 25dB
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3M

3M je globálna vedecká spoločnosť, ktorá nikdy neprestáva vynájsť nové veci. S využitím 46 technologických platforiem spolupracuje ich integrovaný tím vedcov a výskumných pracovníkov so zákazníkmi k vytvoreniu prielomov. Ich vynálezy zlepšili každodenný život stoviek miliónov ľudí po celom svete. S predajom cez 30 miliárd dolárov sa 90 000 zamestnancov spája so zákazníkmi po celom svete. Vedci, výskumníci a obchodníci pracujú naprieč krajinami a medzi jednotlivými subjektmi, aby vyriešili veľké a malé problémy.

V spoločnosti 3M verí, že správna veda so správnym prístupom sa dotýka všetkých ľudí na svete. Každý deň vytvára prielomy, vďaka ktorým je život lepšie, jednoduchšie a úplnejšie. Neznamená to, že je to ľahké. Od roku 1902 je ich vzorec pre úspech rovnaký ako dnes: inovácia a vytrvalosť - v produktoch, ľuďoch a značkou.