Daydream Sally Maska na oči na spanie

Kód: 598
€15.56 €12.97 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • prémiová maska ​​na spanie
  • šesť vrstiev zaisťuje dokonalé stmavnutie
  • bambusová vláknina zo zadnej strany
  • špeciálna penové vankúšiky okolo nosa
  • prispôsobivé pásky
  • chladiaci cooling pack

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model masky vo svetlej ružovej farbe s kvetinovým vzorom je prémiovou maskou spoločnosťou Daydream v Európe. Maska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a dokonale sa prispôsobuje tvári, vďaka špeciálnemu tvaru. Maska sa skladá až z šiestich vrstiev a zaisťuje dokonalé stmavnutie. 

Daydream Sally Maska na oči na spaní


 

Zadná časť masky je vyrobená z bambusové vlákniny (viskóza z bambusu). Vďaka tomu je maska veľmi mäkká a pohodlná. Maska má okolo nosa špeciálnej penovej vankúšiky, ktoré bránia slnku preniknúť zospodu. Vysoko odolné pásky umožňujú prispôsobenie pre ľubovoľnú veľkosť hlavy.


 

Rovnako ako aj všetky ostatné masky od spoločností Daydream, môžete aj túto použiť ako chladiaci masku. Špeciálny cooling pack môžete schladiť v chladničke a v prípade potreby vsunúť do otvoru v maske. Chladiaci efekt trvá 30 minút. 

Chladiaca vložka


 

Na rozdiel od typických chladiacich masiek pôsobí medzivrstva tkaniny ako ochrana kože. Vďaka tomu chladenie nemá nepríjemný účinok. Chladiaci efekt poskytuje úľavu od bolestihlavy, migrény, opuchnutými očiam alebo vysokej teploty (napríklad v lete v rozpálenej spálni alebo stanoch).

Daydream Basic Black Čierna Maska na oči na spanie Colling pack


 

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie
Hmotnosť: 0.087 kg
Farba: Ružová, Biela
Materiál: Polyester 65%, Bavlna 25%, Viskóza 10%
Rozmery: 20cm x 9cm
? Dĺžka gumičky: 23cm - 61cm
Typ gumičky: Nastaviteľná
Vrátane chladiace vložky: Áno
Vrecko na chladiacu vložku: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Daydream

Spoločnosť Daydream bola založená v roku 2005 ako prvá spoločnosť s projektom, ktorého jediným produktom boli masky na oči na spanie. Spoločnosť investovala do výskumu a vývoj, aby vytvorila najlepšie masku na spanie . V roku 2008 bolo do všetkých masiek pridaný chladiaci cooling pack. Dnes je spoločnosť európskym lídrom v oblasti cestovania a doplnkov na spanie. Za viac ako 10 rokov svojej činnosti predala viac ako 1 milión masiek na spanie.