Salvia Paradise Cordyceps - Húsenica čínska - štandardizovaný extrakt 100 kapslí

Kód: 318
€25.56 €23.24 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • prírodný rastlinný extrakt 
  • huba Cordyceps je veľmi obľúbená medzi liečiteľmi a v TCM
  • jednoduché užívanie formou kapsúl
  • výrobca: Salvia Paradise s.r.o.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cordyceps patrí medzi parazitické huby čeľade Ophiocordycipitaceae napádajúci hmyz alebo iné článkonožce. Má veľmi dlhý vývojový proces, ktorý môže trvať až šesť rokov.

Odporúčaná denná dávka obsahuje 600 mg polysacharidov a 180 mg cordycepsové kyseliny.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z huby húsenica čínska - Cordyceps sinensis. Extrakt je štandardizovaný na obsah polysacharidov a cordycepsové kyseliny (D-manitol).

Dopyt po prírodnom cordycepsu je v súčasnej dobe tak vysoká, že sa pre produkciu doplnkov stravy začal využívať umelo pestovaný kmeň, ktorý nesie označenie CS-4. Tento kmeň má veľmi podobné účinky ako prirodzene sa vyskytujúce huba.

Cordyceps je využívaný ako účinný prostriedok ako v tradičnej čínskej, tak i tradičnej tibetskej medicíne, kde je spomínaný ako jedna zo základných surovín.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.
 
 
 
Zloženie
 
100% Cordyceps sinensis štandardizovaný extrakt (50% polysacharidov, 15% cordycepsové kyseliny), 300 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
 
 
 
Odporúčané dávkovanie
 
Užívame 1-2 tobolky 2 × denne, 20 min. pred jedlom.
 
 
 
Upozornenie
 
Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Hmotnosť: 0.04 kg
Obsah: 100 kapsúl
Výrobca: Salvia Paradise sro, Zaječov 396, 26763 Zaječov, IČ: 29143144 DIČ: CZ29143144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SalviaParadise je česká rodinná firma zaoberajúca sa dovozom bylín a ich spracovaním do rastlinných prostriedkov na podporu zdravia a zdravého životného štýlu.