3M™ Peltor™ X2A Mušľové chrániče sluchu

Kód: 1640
€25.77 €21.48 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • vhodné pre strednú až vysokú hladinu hluku
  • moderna, atraktívna a štíhla konštrukcia
  • vhodné pre využitie v poľnohospodárskom priemysle

Detailné informácie

Podrobný popis

3M™ Mušľové chrániče Peltor™ X2A z rady X sú vysoko výkonné chrániče sluchu pre strednú až vysokú hladinou hluku, vrátane mnohých priemyselných aplikácií, ktoré ponúkajú útlm 31 (dB) SNR v modernej, atraktívnej a štíhlej konštrukcii mušlí. Sú vhodné pre využitie v poľnohospodárskom priemysle.

Mušľové chrániče sluchu sa odporúča používať všade tam, kde sa vystavujete hluku nad 95 dB. V oblasti ochrany sluchu sú mušľové chrániče obľúbenou voľbou vďaka jednoduchosti použitia a väčšiemu pohodliu. Chrániče sluchu od spoločnosti 3M sú tvorené pevnými mušľami s mäkkou dosadacej líniou, ktorá zaisťuje dokonalé utesnenie okolo uší a s znižuje tak expozíciu hluku.

Séria slúchadlových chráničov 3M™ Peltor™ X bola vytvorená na základe troch pilierov: dizajn, pohodlie a utlmenie. Vďaka kombinácii týchto troch faktorov sú mušľové chrániče Peltor X jasnou voľbou pri práci v hlučnom prostredie. Všechny mušlovité chrániče sluchu sú dielektricke (izolované, nevodí elektrický prúd).

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče sluchu
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: Čierna, Oranžová
? SNR (Utlmenie): 31dB
? H: 34dB
? M: 29dB
? L: 20dB
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MS Avatar autora | 19.1.2021
Vynikajuce, som aj rad ze som si vybral tieto silnejsie, stacili by aj slabsie, ale takto sa viem pocas home office dokonale sustredit na pracu. Trochu tlacia pod usnicami, ale pomaly sa roztahuju, myslim ze to o par dni bude este lepsie. Aspon nemozu padat pri fyzickej praci, na to su predsa primarne urcene.

3M

3M je globálna vedecká spoločnosť, ktorá nikdy neprestáva vynájsť nové veci. S využitím 46 technologických platforiem spolupracuje ich integrovaný tím vedcov a výskumných pracovníkov so zákazníkmi k vytvoreniu prielomov. Ich vynálezy zlepšili každodenný život stoviek miliónov ľudí po celom svete. S predajom cez 30 miliárd dolárov sa 90 000 zamestnancov spája so zákazníkmi po celom svete. Vedci, výskumníci a obchodníci pracujú naprieč krajinami a medzi jednotlivými subjektmi, aby vyriešili veľké a malé problémy.

V spoločnosti 3M verí, že správna veda so správnym prístupom sa dotýka všetkých ľudí na svete. Každý deň vytvára prielomy, vďaka ktorým je život lepšie, jednoduchšie a úplnejšie. Neznamená to, že je to ľahké. Od roku 1902 je ich vzorec pre úspech rovnaký ako dnes: inovácia a vytrvalosť - v produktoch, ľuďoch a značkou.