Káva – Papua New Guinea 100 g zrnková káva
Kód: 4928



Súvisiaci tovar
na večerný odpočinok na pokojnú noc upokojujúce medovka, list maliny a slez
pohlcujú okolitý šum a chrápanie veľmi pohodlné vďaka mäkkému materiálu AlpineThermoShape™ nová úchytka minigrip na ľahšie vloženie unikátne...
bylinný čaj v praktických vreckách vhodný pre deti v BIO kvalite výrobca: Allnature, sro
darčekovo zabalená sada vhodná ako darček v bio kvalite výrobca: Sonnentor, s.r.o.
harmonická zmes na lepší spánok 18 nálevových vrecúšok
špeciálna čajová kombinácia na vianočný čas zahreje predovšetkým v zimnom období v praktickom sypanom balení výrobca: Sonnentor s. r. o.
skvelý čaj, vhodný ako darček kvetinová, citrónová, trávová chuť
ovocný čaj šípok, pomarančová kôra, ibištek, maliny, jablká, jahody ovocná, lesné plody, ibišteková chuť výrobca: Sonnentor, s.r.o.
Podrobný popis
Papua New Guinea Sigri A je kvalitná arabica pestovaná v Oceánii na druhom najväčšom ostrove sveta – Novej Guinei, na plantáži Sigri A. Ide o kávu s plným, okrúhlym telom a vôňou, acidita je skôr slabšia. Nechýba jej zemitá chuť a chuť horkej čokolády s nádychom tabaku. Celistvosť dolaďuje jemný podtext karamelu a nežná ovocnosť.
Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejšia na pestovanie, podnebie aj starostlivosť. Vyznačuje sa lepšou arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.
Na zachovanie maximálnej kvality je káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilom. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšia čerstvosť – teda doba, ktorá ubehla od praženia po konzumáciu. Čas praženia nájdete na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káva |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595595911135 |
| Obsah: | 100g |
| Typ: | Zrnková |
| Značka: | SalviaParadise |
| Krajina pôvodu: | Papua Nová Guinea |
| Výrobca: | Salvia Paradise, s. r. o., Zaječov 396, 26763 Zaječov, IČ: 29143144 DIČ: CZ29143144 |
100 % arabica starostlivo pestovaná v regióne São Paulo má jemnú mandľovú chuť s nádychom kakaa a čokolády výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
100 % arabica starostlivo pestovaná v Etiópii plná, jemne oriešková chuť s tónmi čokolády a vína výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
100 % arabica pestovaná v Etiópii plná, jemne oriešková chuť s tónmi čokolády a vína s jemnou kvetinovou arómou výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
100 % arabica odroda: Bourbon náznak sladkej čokolády, ovocnej chuti sa sladkostí medu a marhúľ výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
100 % arabica pestovaná v Nikarague jemná chuť s prelínaním čokolády a korenistých tónov s nízkou kyslosťou výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
100 % arabica starostlivo pestovaná na Jáve silná chuť, jemná aróma sliviek výrobca: Salvia Paradise, s. r. o.
hodí sa na prípravu cappuccina alebo melange jemný stupeň praženia oriešková aróma, príjemná kyslosť z férového obchodu
100 % arabica odrody Caturra z horskej oblasti Jinotega férový obchod jemná kyselinka
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

SalviaParadise je česká rodinná firma zaoberajúca sa dovozom bylín a ich spracovaním do rastlinných prostriedkov na podporu zdravia a zdravého životného štýlu.
