Allnature Tekvicový olej BIO 250 ml
Kód: 5742



Súvisiaci tovar

obsahujú množstvo vitamínov A, B či E obsahujú minerálne látky aj bielkoviny prírodný zdroj horčíka vysoký obsah tukov

najobľúbenejší a najdostupnejší druh orecha lahodná chuť vynikajúci zdroj vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, bielkovín

podobné vlašským orechom so sladšou a jemnejšou chuťou obsahujú vitamíny a minerály ideálne na pečenie, ako zdravá desiata alebo k syrom výrobca: Allnature, s. r. o.

zdroj bielkovín, vitamínov a minerálov špičková kvalita jemne solené, pražené

pražené lúpané nesolené

zdroj vitamínov, minerálov a ďalších látok pomáhajú pri poruchách nervovej sústavy pozitívny vplyv na činnosť mozgu

para orechy vo vysokej kvalite vhodné na pečenie, do müsli alebo len tak skvelý zdroj vitamínov výrobca: Allnature, s. r. o.
Podrobný popis
Tekvicový olej lisovaný zo semien ekologického poľnohospodárstva je výborný do studenej kuchyne ako univerzálny pomocník do zeleninových šalátov, nátierok, dressingov, ktorým dodá jemný orieškový nádych. Nehodí sa však na smaženie, pečenie ani priame varenie – iba na dochutenie hotových pokrmov. Odporúčame ho tiež na telo – pokožku dokonale hydratuje a regeneruje.
Výživové údaje na 100 ml
Energetická hodnota | 3475 kJ/830 kcal |
Tuky z toho nenasýtené mastné kyseliny |
92 g 16 g |
Sacharidy z toho cukry |
0 g 0 g |
Bielkoviny | 0 g |
Soľ | 0 g |

ľanový olej v Bio kvalite vhodný na dochutenie studenej kuchyne nie je vhodný na tepelnú prípravu výrobca: Allnature, s. r. o.

lisovaný za studena na varenie, masáž, možno užívať aj samostatne výhodné balenie

sezamový olej v BIO kvalite vhodný na dochutenie v studenej kuchyni nevhodný na smaženie výrobca: Allnature, s. r. o.

kombinácia ghí a kokosového oleja vhodný na vyprážanie trvanlivý výrobca: Allnature, s.r.o.

kokosový olej v prvotriednej BIO kvalite skvelý do kuchyne aj ako kozmetický prípravok

obsahuje vitamín A, B, E a D, antioxidanty, karotenoidy má horkastú chuť vhodný aj ako masážny olej

kokosový olej v prvotriednej BIO kvalite skvelý do kuchyne aj ako kozmetický prípravok

z ekologického poľnohospodárstva vhodný do studenej kuchyne dodáva jemnú orieškovú chuť aj vôňu pokožku hydratuje a vyživuje
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Spoločnosť Allnature dováža do Českej republiky a na Slovensko to najlepšie z celého sveta a stojí si za kvalitou svojich produktov. Allnature je tím mladých, ale aj skúsených zamestnancov, ktoré práca baví. Ponúka kozmetiku pre celé telo, všetko pre zubnú hygienu a nezabúda ani na deti, ktoré potrebujem špeciálne produkty, ktoré rešpektujú ich vek. Ich špecialitou sú aj doplnky stravy, súčasťou ich ponuky sú okrem iného produkty, ktoré podporia zdravé chudnutie a výživu nielen pre športovcov. Kvalitné suroviny sú základom ich každého produktu.