Cabeau Midnight Magic® Cestovné maska ​​na spanie

Kód: 1403
€19.77 €16.48 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • ultimátne cestovné maska na spanie
  • prispôsobitvý výrez na nos
  • prispôsobivá páska
  • bez nepríjemného tlaku na očné viečka
  • ultra-jemný materiál

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska na spanie Midnight Magic® od společnosti Cabeau bola vytvorená tak, aby poskytovala maximálnu možnú prispôsobivosť pre svojho nositeľa. Jej unikátne vlastnosti sa prispôsobí všetkým unikátnym typom tváre, tak aby vždy zabezpečovala požadovanú úroveň krytia, od ľahkého prítmie až po absolútnu tmu. Vďaka tomu sa z akéhokoľvek odpočinku na vašich cestách stane príjemný relaxačný okamih, bez nežiadoucich kruhov pod očami.

 

 

Prispôsobiteľný výrez na nos

Maska Midnight Magic® je vybavená revolučným prispôsobivým výrezom na nos. Tento výrez umožňuje maximálne možné prispôsobenie masky svojmu nositeľovi, vďaka ktorému môžete dosiahnuť až 100% tmy.

Cabeau Midnight Magic Černá maska výřez na noz

Špeciálne tvarované očné vankúšiky

Vďaka špeciálne tvarovaným vankúšikom v oblasti očí, je zaistené, že maska netlačí na očné viečka svojho nositeľa. To přináša ešte lepší pocit z odpočinku.

Cabeau Midnight Magic Černá maska na spaní výřezy na oči

Príjemný materiál a prispôsobiteľný pások

Ultra-jemný materiál, ktorý prekrýva celý povrch masky zaisťuje maximálne možné pohodlie a vďaka polohovateľnému pásku Vám maska bude držať na svojom mieste. Špeciálny suchý zips pásky je vytvorený tak, aby se v ňom nezachytávali vlasy a nedochádzalo k akémukoľvek otlaku na koži.

Černá maska na spaní Cabeau Midnight Magic zadní strana

K zamysleniu

Spanie v úplnej zme nie je len nutné z hľadiska odpočinku, prospieva aj nášmu zdraviu. Počas spánku naše telo produkuje hormón melatonín, ktorý je skvalým pomocníkom v prevencii rakoviny. Spanie v úplnej tme zaisťuje väčšiu produkciu tohto hormónu. Vďaka maske Midnight Magic® si teda nielen kvalitnejšie oddýchnete, ale prospejete aj svojmu zdraviu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: Čierna
Materiál: Polyester
Rozmery: 20cm x 8cm
? Dĺžka gumičky: 28cm - 40cm
Typ gumičky: Suchý zips
Vrátane chladiace vložky: Nie
Vrecko na chladiacu vložku: Nie
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
MV Avatar autora | 11.9.2020
Trochu tvrdšia v oblasti očných kostí, ale dá sa zvyknúť. Pribalené štuple boli nepoužiteľné
5
J Avatar autora | 26.3.2020
Sme spokojný!

 

Cabeau logo

Všetko začalo hľadaním cestovného vankúša, ktorý skutočne funguje

Počas svojej kariéry, hrajúc profesionálny basketbal pre Maccabi Tel Aviv, bol Dávid Sternlight často na cestách. Zatiaľ čo svet videl ako dobrodružstvo, zistil, že väčšina spôsobu cestovania je stiesnená a nepohodlná - najmä pri svojej výške 203 cm.

Dávid bol odhodlaný vytvoriť lepší zážitok z cestovania pre seba aj ostatných. Začal navrhovať prvý cestovný vankúš, ktorý skutočne funguje. V roku 2009, po niekoľkých mesiacoch vývoja, sa narodil revolučný vankúš Cabeau Evolution .

Patentované cestovné vankúše Cabeau, komfortné výrobky a inovatívne doplnky nájdete vo viac ako 110 krajinách po celom svete. Ich výrobky stanovili nové priemyselné štandardy pre špičkovú remeselnú výrobu, kvalitu a pohodlie. Spoločnosť Cabeau získala rad ocenení v oblasti cestovného ruchu, ktoré uznávajú ich záväzok k dokonalosti v poskytovaní inovatívnych cestovných doplnkov a taky zlepšovanie sveta okolo nás.

Tím Cabeau je odhodlaný zabezpečiť, aby rovnaké úsilie a energia prešli do ich nových produktov, rovnako ako prešli do ich originálneho, priekopníckeho vankúše Cabeau Evolution. Inovácia v ich rozšírenej produktovej rade je inšpirovaná ich zákazníkmi, ktorí s nimi zdieľajú, čo sa im páči, čo funguje a čo by ďalej zlepšilo ich cestovania. Spoločnosť Cabeau poskytuje starostlivo vyčlenený sortiment produktov, ktoré zaručujú lepší zážitok z cestovania.