You & Oil Afrodiziakálná zubná pasta s kardamónom a mätou - Pre neho (70 g)

Kód: 241
€9.47 €7.89 bez DPH
Momentálne nedostupné
 • afrodiziakálná zubná pasta pre neho
 • prehlbuje intenzitu intímnych zážitkov
 • stará sa o vaše zuby

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta, čo zapáli vášeň a zintenzívni intímny život? Áno, čítate správne. Unikátná pasta posilňuje zubnú sklovinu a zuby šetrne čistí a chráni pred kazy vďaka bromelínu, enzýmu z ananásového extraktu. Aktívne kokosové uhlie potom zuby účinne bieli. Tahle pasta sa však stará aj o vaše sexuálne zdravie, a to vďaka premyslenej kombinácii esenciálnych olejov. Ten z kardamónu, ktorý má antimikrobiálne a protizápalové účinky, rozvášni telo i dušu, strasie nervozitu a počas intímnych chvíľ prehĺbi euforické pocity. Táto jedinečná pasta neobsahuje fluór a ideálná je pre dospelých a pary od 18 rokov.

 

Pár zaujímavostí o kardamomovém esenciálnym oleji

E. o. z kardamónu pomáha udržať koncentráciu, uvoľňuje pri nervovom vypätí a strese a obnovuje chuť k životu. Má stimulačné účinky a v aromaterapii sa hojne používa pri podpore intímneho života.

 

Ako afrodiziakálnú zubnú pastu používať?

 • Pastu používajte v rámci ústnej hygieny ráno a večer. Vyhovuje tiež ľuďom s citlivými zubami.
 • Pre maximálny efekt vezmite svoju partnerku či partnera do kúpeľne so sebou. Čistite si zuby spoločne, každý svojím typom afrodiziakálne zubné pasty, a to najmenej po dobu 3 minút.
 • Užite si svieži dych a príliv túžby.
 • Pasta je ideálná pre páry a dospelých od 18 rokov.

  

 

Prečo tejto kozmetike tak fandíme?

 • Je 100% prírodná. Spolieha sa na blahodarnú silu rastlinných olejov a výťažkov v kombinácii s esenciálnymi olejmi v BIO kvalite.
 • Je bioaktívná. Načúva pokožke a potrebám tela. Každá ingrediencie v fľaštičkách You & Oil má svoj dôležitý zmysel. Dohromady tvoria účinnú a výživnú potravu pre pokožku. Bioaktívne rastlinné látky telo nenarušujú (ako někeré syntetické látky v bežnej kozmetike), ale naopak s ním spolupracujú a dokážu harmonizovať jeho funkcie a upevniť jeho zdravie.
 • Je liečivá. Zmesi esenciálnych olejov prepožičiavajú prípravkom You & Oil blahodárny vplyv na zdravie tela i mysle. Na rozdiel od bežných liekov, vhodne používané esenciálne oleje pôsobia šetrne a udržujú náš citlivý imunitný systém v rovnováhe.
 • Je inovatívná. Pri výrobe vo svojej manufaktúre sa opiera o podložené vedecké poznatky a nové technológie.
 • Je kvalitná. Prísny certifikát od ECOCERT zaručuje, že prípravky You & Oil sú namiešané z vysoko kvalitných látok a preverených ingrediencií.
 • Je ekonomická. Každá kvapka prípravkov You & Oil v sebe koncentruje veľké množstvo účinných zložiek. Stačí preto len pár kvapiek, a prípravok vám tak vydrží dlho.
 • Je dobromyseľná. Podporuje sociálne projekty, medzi nimi aj "zelenú" odnož Waldorfských škôl vo Vilniuse. Patrí tiež k zakladateľom Medzinárodného združenia wellness a bojuje za vyššiu transparentnosť na trhu skrášľovacích produktov, kde okolo 75% prípravkov označených ako prírodné v skutočnosti obsahuje umelé chemické látky.
 • Je vegánska. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky a samozrejme nebola testovaná na zvieratách.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.09 kg
Obsah: 70g
Krajina pôvodu: Litva
Zloženie: Calcium Carbonate, Aqua, Zinc Oxide, Sorbitol, Cocos nucifera Oil, Glycerín, Sodium Coco-sulphate, mentol, Xanthan Gum, Coco-caprylate, Sodium Chloride, Elettaria cardamomum Seed Oil, Sodium Benzoate, Citrus Nobilis Peel Oil, steviozid, Potassium Sorbate , Ananás sativus Extract, Maltodextrín, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Charcoal Powder, Mineral Salts, Limonene, Linalool.
Podiel prírodných surovín: 98%
koeficient abrazivity RDA: Výrobca neuvádza

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Ak chcete zmeniť svet, vytvorte podnik, ktorý na tom bude pracovať."

Birutė Nastaravičiūt, zakladateľka You & Oil

Mladá značka prírodnej kozmetiky You & Oil má svoju kolísku v Litve. Zrodila sa pod rukami Birutė Nastaravičiūt, podnikavé ženy a matky štyroch detí, ktoré na trhu chýbal dostatok naozaj kvalitných prírodných produktov. A podarilo sa jej niečo neobyčajné. Vytvorila úžasnú symbiózu sily rastlín s liečebnými účinkami aromaterapie. Jej výrobky na báze prírodných olejov a bioaktívnych látok podporujú prirodzené procesy a funkcie pokožky. V kombinácii s bioaktívnymi esenciálnymi olejmi potom pomáhajú tiež pri obnove zdravia. Prostredníctvom svojej unikátnej značky You & Oil sa Birutė snaží inšpirovať ľudí, aby sa lepšie starali o svoje zdravie a vytvorili si ošetrujúce vzťah k svojmu telu.

 

Liečivá sila aromaterapie

V You & Oil verí, že preventívna medicína je medicínou budúcnosti a aromaterapia je jej neoddeliteľnou súčasťou. Esenciálne oleje totiž dokážu ovplyvniť intelektuálne a emocionálne stavy, ktoré nás sprevádza v čase choroby i iných nepríjemných situáciách. V spolupráci s odborníkmi v You & Oil prišli na to, ako blahodárnu schopnosť esenciálnych olejov použiť v rámci kozmetiky čo najúčinnejšie. Jednotlivé oleje sú do zmesí vyberané tak, aby navzájom posilňovali svoje účinky a spoločne boli efektívnejšie než jednodruhové oleje. Pre prenos účinkov aromaterapie využívajú v You & Oil predovšetkým kožu a pulzné body tela, niektoré prípravky sú potom určené výhradne na inhaláciu.

 

Koncentrovaná sila v každej kvapke oleja

V You & Oil veľmi dobre vedia, že koža je najväčší zmyslový orgán nášho tela a funguje ako náš osobný strážca pred vonkajšími vplyvmi. Hoci nám pokožka robí tak dôležitú službu, často ju zanedbávame alebo ju dusíme, vysušujeme a dráždime syntetickými látkami z bežných kozmetických produktov.

Tento nešvár chcú You & Oil vykoreniť. Pokožke sa snaží načúvať a vo svojej laboratóriu skúmajú jej povahu a potreby. V fľaštičkách You & Oil tak nájdete iba látky, ktoré vedia kožu kvalitne vyživiť a rezonujú s jej potrebami. Výrobky značky You & Oil sú tak vhodné aj pre citlivú pokožku a nájdete medzi nimi aj celý rad venovanú deťom.

 

Oleje! prečo sú tou najlepšou výživou pre pokožku?

 • obsahujú nenasýtené mastné kyseliny (Omega 9, 6 a 3)
 • nájdeme v nich vitamíny rozpustné v tukoch - E, A, D a K
 • zabraňujú vysušovaniu kože, a tým spomaľujú jej starnutie
 • sú to skvelé antioxidanty, ochraňujú kožné bunky pred voľnými radikálmi
 • a esenciálne oleje zvyšujú efekt rastlinných, za studena lisovaných, olejov

 

Inovatívne ingrediencie s vedecky podloženými účinkami

V You & Oil milujú inovácie a vedu. Tak veľmi, že vo svojom čase zamestnávajú dvaja vedcov, ktorí neúnavne skúmajú účinky prírodných látok. Blízko spolupracujú aj s MITA, Agentúrou pre vedu, inovácie a technológie a s Litovských výskumným centrom pre agrikulturu a lesníctvo. Nové poznatky a účinné látky potom zahŕňajú do svojich receptúr. Zameriavajú sa pritom tiež na lokálne zdroje. Skúmali tak napríklad dule, ktoré v Litve bežne rastú, ale ktoré sa v kozmetike dovtedy nevyužívali. Vďaka ich iniciatíve do medzinárodného zoznamu kozmetických zložiek INCI pribudol ich semenný olej, esenciálny olej, extrakt, enzýmy a hydrolát.

 

Kto ručí za kvalitu?

 • Všetky prípravky starostlivosti o pokožku a zmesi bioaktívnych esenciálnych olejov spĺňajú štandardy kozmetických produktov a správnych výrobných postupov (EB No. 1223/2009 and LST EN ISO 22716: 2008).
 • You & Oil je navyše prvá kozmetická značka v Litve, ktorá si vyslúžila medzinárodnú certifikáciu od ECOCERT. Hoci si z dôvodov časových a finančných certifikát aktuálne neobnovili, prísne podmienky stále spĺňajú, ba naopak, kvalitu svojich produktov neustále vylepšujú.

Obsahujú produkty You & Oil palmový olej alebo jeho deriváty? Nie.

Žiadna receptúra You & Oil neobsahuje palmový olej ani jeho deriváty. To máme od dodávateľa potvrdené. Nie je to dnes vôbec samozrejmosť, preto si značky za túto dôslednosť naozaj vážime.