Alpine MusicSafe Pro Štuple do uší pre muzikantov

Kód: 481/CER 481 Zvoľte variant
€27.40 €22.64 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
  • chráni pred stratou sluchu a zvonením v ušiach
  • vymeniteľné akustické filtre
  • kvalita hudby ostáva rovnaká
  • špunty sú veľmi pohodlné a sotva viditeľné v uchu
  • vhodné puzdro na nosenie a šnúrka 
  • jeden špunt naviac

Nová verzia tu >>

Detailné informácie

Podrobný popis

Povinná výbava pre každého muzikanta a DJ 

Ako muzikant a DJ čelíte významnému riziku poškodenia sluchu, ako ste často vystavení okolia s hlasnou hudbou. Strata sluchu je priamy úder do vašej profesie alebo vášne, pretože sluch je pre vás to najdôležitejšie zariadenie. Dobrý sluch je nevyhnutný a správna ochrana sluchu je potreba počas skúšok, vystúpení a koncertov. Luxusné špunty do uší MusicSafe Pre boli vyvinuté špeciálne pre vystupujúce.

Alpine MusicSafe Pro s obrázkom

 

Unikátny AlpineAcousticFilters™

Štuple do uší MusicSafe Pro sú jedinou ochranou sluchu pre muzikantov sa tromi vymeniteľnými filtrami pre nízku, strednú a vysokú ochranu. Unikátny AlpineAcousticFilters sa selektívnou absorpciou garantujú optimálnu ochranu pred škodlivými hladinami hluku, zatiaľ čo zachovávajú excelentnú kvalitu hudby. V závislosti na inštrumente, na ktorý hráte, vašu pozíciu na pódiu alebo druhu hudby, ktorú hráte, môžete vždy vybrať ochranu, ktorá sa vám hodí najviac. Sa špunty do uší Alpine MusicSafe Pro sa necítim izolovaní. Umožňujú vám zostať v kontakte so svojím okolím napríklad v štúdiu počas nahrávania.

Alpine MusicSafe Pro otvorená škatuľka

 

AlpineThermoShape™ materiál

Akustické špunty do uší MusicSafe Pro sú vyrobené zo super mäkkého, ohybného a odolného AlpineThermoShape™ materiálu. Vďaka teplu ucha sa prispôsobuje sluchovému kanálika. Vďaka tomu perfektne sedí a štuple je veľmi pohodlné nosiť.

 

Ktorý filter je vhodný pre mňa?

V závislosti na situácii, nástroji na ktorý hráte alebo kde hráte, môžete vybrať vaše vlastné utlmenie. Napríklad ako bubeník budete potrebovať vyššiu utlmenie než ako spevák.

Alpine MusicSafe Pro s obrázkom 2

 

Hodnoty utlmenie Alpine MusicSafe Classic v dB

  hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
biely dB 10,2 11,2 14,3 17,9 24,0 23,4 18,0
šedý dB 14,8 15,0 15,7 18,7 26,6 24,4 18,9
zlatý dB 18,8 15,6 16,0 18,5 27,7 23,9 22,0

 

Hodnoty útlmu boli merané pomocou TNO * podľa EN 352-2 (2002) a vypočítané podľa noriem ISO 4869-2a. (* Holandská organizácia pre aplikovaný vedecký výskum).

biely filter H = 15 M = 12 L = 9 SNR = 14 NRR = 8
šedý filter H = 18 M = 14 L = 12 SNR = 17 NRR = 11
zlatý filter H = 20 M = 15 L = 13 SNR = 18 NRR = 16

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Farba: Čierna, Biela
Materiál: Termoplast
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 18dB, 17dB, 14dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Plastová tubička
Šnúrka: Áno
Veľkosť: Štandardné
Využitie: Pre muzikantov

Čo je v balení?

Recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:


Alpine logo small

V Alpine chcú, aby si ľudia užívali viac života. Ponúka vysoko kvalitné chrániče sluchu pre hudobníkov, deti, cestovatelia, hráča vodných športov, páriacich, motocyklistov a ľudí s problémami so spánkom. Verí, že život je viac zábava, keď nie ste rušený škodlivým alebo obťažujúcim hlukom. To je dôvod, prečo vyrába a predávajú inovatívne a módne štuple do uší, ktoré sú veľmi pohodlné. Štuple do uší, ktoré napríklad prispievajú k zdravšiemu rytmu spánku, väčšiu zábave vo vode a viac relaxu pri cestovaní.

 

Roky skúseností

Založená 1995 - od tej doby sa zamerali výlučne na ochranu sluchu. Od tej doby neustále pracujú - na základe skúseností so zákazníkmi - na ďalšom zlepšovaní ich produktov. Ich spätná väzba im ponúka možnosť zdokonaľovať a inovovať ich výrobky. Pretože nič nie je viac uspokojivé než spokojný zákazníci. A to je dôvod, prečo si vzťahu so zákazníkmi váži.

 

Medzinárodná Dutch Design

Dodávajú svoje výrobky po celom svete do viac ako 40 krajín a to distribútorom, veľkým obchodným reťazcom, do pohostinstva, na veľké udalostí a online obchodom. V rôznych krajinách boli zvolené najlepším produktom svojej kategórie. A to predovšetkým vďaka vývoju AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ sú ich výrobky z hľadiska komfortu a utlmenie bezprecedentné. Všetky ich výrobky boli vynájdené, navrhnuté a vyrobené v Holandsku. Dutch Design je to, na čo sú hrdí. Pre nich je to známkou toho, že spoločne so svojím tímom a zákazníkmi sú schopní realizovať svoje ambície: ako vedúci značka s najviac ideálnymi špunty do uší neustále inšpirovať a pozitívne prispievať k blahu všetkých.

Milujú vaše uši.